X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dr Leszek Lachowicz
Odpowiedz

Dr Leszek Lachowicz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda25 Autorytet
    Postów: 358 116

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z Was leczy się u dr Lachowicza? Czy polecacie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, byłam u niego kiedyś, lata temu, ale nie kontynuowałam wizyt ze względu na wysokie ceny. Ciekawa jestem jak to teraz wygląda :)

    Magda25 lubi tę wiadomość

  • Magda25 Autorytet
    Postów: 358 116

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy doktor "uznaje" immunologię? Czy ogarnia te tematy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2023, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda25 wrote:
    A czy doktor "uznaje" immunologię? Czy ogarnia te tematy?
    Nie mam pojęcia :/ byłam na 1 podstawowej wizycie u niego i wtedy bardziej kładł nacisk na obserwowanie cyklu metodą creigtona (czy jakoś tak) i na monitoring. Zlecił też rozszerzone badania nasienia i mnie kierował do dietetyka (choruję na jelita i kazał o to zadbać, tu akurat mu się nie dziwię, bo to ma duży wpływ).
    Ja samą immuno robiłam trochę później już na własną rękę będąc w klinice

  • Mania12 Autorytet
    Postów: 1343 1262

    Wysłany: 16 kwietnia 2023, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten lekarz pracuje w Invimed Wrocław. Zapytaj dziewczyn z tego forum na ovuf. Z tego co pamiętam leczył pare z nich.

    Dzieli nas tylko czas...
    40 l.
    09.2012 - córcia ❤️
    01.2018 - początek starań o rodzeństwo
    09.2018 -synuś -nasz aniołek (17tc*)
    10.2019 - Invimed Wrocław, AMH 1,69, 2x IUI :-(
    02.2020 - I IVF - ❄️❄️ 3dniowe:
    1 Transfer ET- 17.02.2020 💔 7/8 tc
    2 Transfer FET- 24.07.2020 ❄️- córcia❤️ ️ur.08.04.2021
    ...niespodzianka od matki natury: 28.12.2022 - pozytywny test, 19.01.2023 - 7 tc - 1cm człowieka❤️, 09.02.2023 - 10 tc - 3 cm, 27.02.2023 - 13 tc - 7 cm, 27.04.2023 - 21 tc -456 g, 26.05.2023 - 25t - 987 g, 38 tc - 3300g, ...❤️synek ur. CC 02.09.2023, 3kg, 50 cm
  • Magda25 Autorytet
    Postów: 358 116

    Wysłany: 17 kwietnia 2023, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania12 wrote:
    Ten lekarz pracuje w Invimed Wrocław. Zapytaj dziewczyn z tego forum na ovuf. Z tego co pamiętam leczył pare z nich.

    Maniu to nie ten sam lekarz co w Invimedzie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2023, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda25 wrote:
    Maniu to nie ten sam lekarz co w Invimedzie:)
    Dokładnie ;) W invimedzie Lachowski przyjmuje a tu chodzi o dr Lachowicza.
    Magda wybraliście się do dr na wizytę?
    Ja w sumie gdybym dysponowała większymi finansami pewnie bym się zdecydowała na nowo :) Póki co jesteśmy w programie prokreacyjnym na NFZ w Koperniku

  • Magda25 Autorytet
    Postów: 358 116

    Wysłany: 19 kwietnia 2023, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie jestem na etapie zapisywania się na wizytę: dzwonię od kilku dni i nie odbiera, a potem oddzwania po 14, jak akurat mam zebrania w pracxy albo inne takie:) A długo się czeka na termin? Jaki jest koszt wizyty? Słyszałam, ze dość drogi jest, ale nie wiem, ile.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2023, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda25 wrote:
    Na razie jestem na etapie zapisywania się na wizytę: dzwonię od kilku dni i nie odbiera, a potem oddzwania po 14, jak akurat mam zebrania w pracxy albo inne takie:) A długo się czeka na termin? Jaki jest koszt wizyty? Słyszałam, ze dość drogi jest, ale nie wiem, ile.
    Napisz mu SMS :) ja się chyba tak zapisywałam z tego co pamiętam. Ja z 5lat temu płaciłam chyba 450zl ale to była niby podwójna wizyta tzn analiza mnie i męża (byłam sama ale miałam jego wyników badań) i zrobił też USG. Nie pamiętam ile kolejne wizyty kosztują, bo poszłam jeszcze tylko na monitoring raz i zakończyłam. Zlecił wtedy kosztowne bardzo badania dla męża, mnie tego dietetyka itd, pewnie jest skuteczny ale jakoś się przerazilam tymi kosztami na dzień dobry. 1sza wizyta dość długo trwała, analizował totalnie wszystko ze zdrowia i trybu życia obojga, więc chociaż tyle :)

    Magda25 lubi tę wiadomość

  • Magda25 Autorytet
    Postów: 358 116

    Wysłany: 19 kwietnia 2023, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Napisz mu SMS :) ja się chyba tak zapisywałam z tego co pamiętam. Ja z 5lat temu płaciłam chyba 450zl ale to była niby podwójna wizyta tzn analiza mnie i męża (byłam sama ale miałam jego wyników badań) i zrobił też USG. Nie pamiętam ile kolejne wizyty kosztują, bo poszłam jeszcze tylko na monitoring raz i zakończyłam. Zlecił wtedy kosztowne bardzo badania dla męża, mnie tego dietetyka itd, pewnie jest skuteczny ale jakoś się przerazilam tymi kosztami na dzień dobry. 1sza wizyta dość długo trwała, analizował totalnie wszystko ze zdrowia i trybu życia obojga, więc chociaż tyle :)

    Dziękuje:) Teraz pewnie jest z drugie tyle, bo wszystko podrożało. Na pewno mam jakieś alergie, bo czasem czuję jelita i to też może źle wpłytwać na zajście w ciążę:(
    O, dobry pomysł, spróbuję mu wysłać SMSa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2023, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda25 wrote:
    Dziękuje:) Teraz pewnie jest z drugie tyle, bo wszystko podrożało. Na pewno mam jakieś alergie, bo czasem czuję jelita i to też może źle wpłytwać na zajście w ciążę:(
    O, dobry pomysł, spróbuję mu wysłać SMSa.
    Ee 2x więcej to może nie 😁 ale stówa myślę że bankowo w górę. Dopytaj w SMS o cenę, sama jestem ciekawa

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ