X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Drożność - Warszawa
Odpowiedz

Drożność - Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewann Koleżanka
    Postów: 78 8

    Wysłany: 29 marca 2021, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny , gdzie robiliście badanie drożności jajowodów w Warszawie , które miejsce możecie polecić ? Jak odczucia podczas badania ? Może którejś z was samo badanie „ pomogło „ zajść w ciąże ? ☺️

  • Anettaa Autorytet
    Postów: 1188 1007

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda że nie było odzewu bo też jestem ciekawa

  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Ja drożność robiłam w Bocianie w Warszawie-badanie bezbolesne w moim przypadku. Niestety nie pomogło.mi to zajść w ciążę, po drożności miałam trzy stymulacje i tez nic...

  • wojaniela Przyjaciółka
    Postów: 211 46

    Wysłany: 25 lutego 2022, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie warto zrobić nie wiem, ale na pewno nie warto w Szpitalu Bielańskim. Źle wykonane, kontrast wylał się całkiem na zewnątrz, opis z kosmosu - według tego badania miałam drożny lewy jajowód, którego nie mam. Zrobiłam tam, bo potrzebowałam klasycznego HSG pod kontrolą RTG.

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 26 lutego 2022, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam w Fertinie. Całkowicie bezbolesne, wspaniały personel medyczny.

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • calistas Koleżanka
    Postów: 263 5

    Wysłany: 31 marca 2022, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

  • IlonaQ Ekspertka
    Postów: 220 95

    Wysłany: 28 sierpnia 2023, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Podbijam. Czy robiliście w tym roku badanie drożności w Warszawie? Jaką metodą? Czy polecacie konkretne miejsca lub lekarzy?

    Będę wdzięczna za informację 🙂

    Starania od Września 2018❤️‍🩹
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ