X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Duphaston a badania hormonalne
Odpowiedz

Duphaston a badania hormonalne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kashanka Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 3 listopada 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mam pytanie. Byłam po raz pierwszy na wizycie w poradni niepłodności w Poznaniu i lekarz przepisał mi duphaston przez 10 dni na pęknięcie cysty która znajduje się na jajniku. Zlecił również zrobienie podstawowych badań hormonalnych. Czy te badania mogę zrobić na początku następnego cyklu po cyklu w którym brałam duphaston? Czy przeczekać aż wszystko się unormuje i za 2 cykle dopiero wybrać się do laboratorium? Wizyta trwała aż 5 min i nie zdążyłam się spytać...

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 3 listopada 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej na wchloniecie a nie pekniecie. Mozesz w nastepnym cyklu, tylko niektore badania robi sie na poczatku cyklu, inne po owu a jeszcze inne niezaleznie od dc.
    Placac za wizyte i majac pytania, nie wychodz bez odpowiedzi. Najlepiej spisz pytania na kartce zeby nie zapomniec.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • kashanka Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 3 listopada 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za odpowiedź :) badania mam zrobić wszystkie między 2-5 dniem cyklu

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ