X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Duphaston - a trzymanie nerwów na wodzy...
Odpowiedz

Duphaston - a trzymanie nerwów na wodzy...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytanie do dziewczyn zażywających Duphaston - czy w czasie jego brania zauważyłyście że szybciej się denerwujecie? że szybciej tracicie cierpliwość? Ja tak mam - tak mi się wydaje, drugi miesiąc biorę Dupka i w czasie jego zażywania czasami nie wytrzymuje i wybucham... a z natury jestem uosobieniem spokoju i mam dużo cierpliwości...

  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 8 listopada 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam, ale ja z natury jestem nerwus, więc nie wiem czy to wina dupka. Jedyne co wiem, to że strasznie mnie po nim mdli

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja własnie podczas brana dupka(ogolnie stymulacji clo, pregnyl, duphaston) byłam oazą spokoju, az sama byłam w szoku, ale 2 dni temu odstawilam dupka i caly czas płacze..

  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 22 marca 2014, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też robie sie nerwowa, ale i bez niego na tydzień przed okresem zaczynam sie robić spięta wiec to pewnie progesteron tak na mnie działa :)

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 23 marca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z innej beczki...czy wam duphaston też tak wyrównał temperature? Biore go na skrócenie cyklu , tempka poszla lekko w górę i od 5 dni ma idealnie stałą wartość...

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 23 marca 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja teraz miałam pierwszy cykl z duphastonem może nie miałam równych temp ale za to pięknie górny wykres bez zakłóceń co się wcześniej nie zdarzało ...dobrze że miałam taki cykl że się za bardzo nie nastawiałam bo byłoby duże rozczarowanie :( pozdrawiam i powodzenia życzę :) <3

    Pola7 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 24 marca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie jestem w trakcie pierwszego cyklu z duphastonem i bardzo ładnie mi temperatura poszybowała po owulacji, chociaż teoretycznie on termogennie nie działa
    co do nerwów - to ni mniej, ni więcej - taki sam stan, jak co miesiąc na tydzień przed okresem czyli nerw ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Mag-ko Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agis wrote:
    A z innej beczki...czy wam duphaston też tak wyrównał temperature? Biore go na skrócenie cyklu , tempka poszla lekko w górę i od 5 dni ma idealnie stałą wartość...

    Mam tak samo, teraz czekam czy temperatura wzrośnie ponownie. Mega bolace piersi, śluzu więcejm humor w dołku.
    Mam nadzieję ze to nie na darmo...


    924067f2025d9c9aa599e530bbca401f.png

    Synek: 25/10/2010
    [*]: 18/12/2014 (11tc)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ