Forum Starając się z pomocą medyczną Duphaston czy plamienie implantacyjne?
Odpowiedz

Duphaston czy plamienie implantacyjne?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet

Wysłany: 25 maja 2016, 14:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ho! Mam rozkminę. W sobotę wieczorem przyjęłam ostatnią dawkę duphastonu -tempka już wtedy spadła do 36,8 (teraz nie wiem ile jest, bo mi termometr wcięło). W niedzielę dopadły mnie typowo @ objawy, ból, trądzik, pms. W poniedziałek zauważyłam, że śluz jest brązowawy. Wtorek już mniej, a dzisiaj wcale. Małpy jak nie było tak nie ma. Beta z soboty negatywna. Czy któraś z Was miała podbarwiony śluz i bóle po odstawieniu duphastonu? Czy mogę robić sobie nadzieję?

Mikołaj 25.04.2011

08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • AgnieszkaH Autorytet

Wysłany: 25 maja 2016, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie lubiłam duphastonu właśnie przez to, że po nim zamiast normalnego okresu zawsze miałam kilka dni plamień i też dawało to złudną nadzieję o ciąży. Gdy przeszłam na luteinę, skończyły się te dziwne objawy. Lekarz powiedział, że często jest tak, że pacjentki na duphaston reagują bardzo skąpym okresem czy wręcz plamieniami.

AgnieszkaH
    34 lata
    Starania od 2014r. (HSG, Laparoskopia, Histeroskopia, Biopsja, Scratching)
    4 Cykle stymulowane 😢 3 IUI 😢
    1 IVF ICSI 2 komórki - 1 zarodek - ET 3-dniowca 18.02.2019 😢
    2 IVF ICSI+MACS 6 komórek - 3 blastki 😍
    FET - a któż to wie...???
    Nierówna walka z ureaplasma od 2015r - czas ją w końcu wygrać!!!

Problemy: immunologia, cienkie i polipowate endometrium, słabe komórki, nadkrzepliwość, PCO, zrosty, polip, mięśniak itd...
    KIR Bx bez implantacyjnych, mąż C1C2, allo MLR 47% na intralipidzie - teraz nie wiem...
  • innamorata88 Autorytet

Wysłany: 25 maja 2016, 14:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu nawet ciężko o plamieniu mówić - raczej podbarwiony śluz szyjkowy. Nic na bieliźnie i przy podcieraniu się nie było widać.

Mikołaj 25.04.2011

• AgnieszkaH Autorytet

Wysłany: 25 maja 2016, 14:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, dlatego ja nawet nigdy nie wiedziałam, w którym konkretnie dniu zaznaczyć miesiączkę i nowy cykl. Dla pewności jednak możesz zrobić betę jeszcze raz, albo test ciążowy - może akurat w tym przypadku to dobry znak:)

AgnieszkaH
    34 lata

Problemy: immunologia, cienkie i polipowate endometrium, słabe komórki, nadkrzepliwość, PCO, zrosty, polip, mięśniak itd...
    KIR Bx bez implantacyjnych, mąż C1C2, allo MLR 47% na intralipidzie - teraz nie wiem...
  • innamorata88 Autorytet

Wysłany: 25 maja 2016, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaH wrote:
    Dokładnie, dlatego ja nawet nigdy nie wiedziałam, w którym konkretnie dniu zaznaczyć miesiączkę i nowy cykl. Dla pewności jednak możesz zrobić betę jeszcze raz, albo test ciążowy - może akurat w tym przypadku to dobry znak:)
    Poczekam do poniedziałku, żeby niepotrzebnie się nie nakręcać. :)

Mikołaj 25.04.2011

• AgnieszkaH Autorytet

Wysłany: 25 maja 2016, 14:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie:) Co ma być to i tak będzie. Oby finał był dla Ciebie szczęśliwy.

AgnieszkaH
    34 lata

• innamorata88 Autorytet

Wysłany: 25 maja 2016, 14:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaH wrote:
    No pewnie:) Co ma być to i tak będzie. Oby finał był dla Ciebie szczęśliwy.
    Szczerze to się nie łudzę :) wole się pozytywnie rozczarować niż teraz nakręcać :) dziękuję! :)

Mikołaj 25.04.2011

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego