X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Duphaston POMOCY
Odpowiedz

Duphaston POMOCY

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.Jestem tu nowa i bardzo przypadkowo znalazłam tą stronę szukając pomocy. Nie staram się o dziecko,wręcz przeciwnie jeszcze jestem za młoda ale widzę,że jest tu grono doswiadczonych Pań,które moga udzielić mi pomocy. Proszę wybaczyć za mój brak doświadczenia,może głupie pytania ale jestem we wszystkim zagubiona. Przedstawie moją sytuacę.
    Juz 3 miesiąc biore duphaston na wywołanie miesiączki z powodu jej zaniknięcia. Mój cykl przez te trzy miesiące super się wyregulował i trwa dokładnie 28 dni,równo trzeciego dnia po odstawieniu dostaje miesiączki, dwa dni obfite póżniej mniej ale zawsze trwa od 5 do 6 dni.
    1 stycznia współżyłam bez finału,7 stycznia odstawiłam lek i 10 stycznia dostalam miesiączki. trochę się uspokoiłam ale nadal się obawiałam. Kolejny miesiąc z duphastonem. Znowu 3 odstawiłam a 6 pojawił się okres. Czy to może świadczyć o braku ciąży? Nie mogę sie zebrac na zrobienia testu .. Proszę o jakieś spokojne i logiczne wytlumaczenie.
    Mam często bóle juz od 8 dnia cyklu ale czytałam tutaj,że wiele osób po duphastonie ma owulacje tak wcześnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mialas okres to raczej w ciazy nie jestes. Nikt nie jest duchem swietym i na 100% oprocz badania krwi tego nie wie. Mozna i miec okresy i byc w ciazy w poczatkowym stadium, zrob test to sie upewnisz, moze warto pomyslec o zabezpieczeniu jaka prezerwatywa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak , miałam dwie miesiączki po tej sytuacji , Identyczne miesiączki, długość ich trwania,ta sama terminowość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ