X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Duphaston pomocy!!!
Odpowiedz

Duphaston pomocy!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marysiaanna2609 Koleżanka
    Postów: 103 7

    Wysłany: 4 września 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem w pierwszym cyklu z clo i dupkiem.. Owulację miałam 17dc. Wczoraj 6dpo zaczęło się plamienie. Dziś jest mocniejsze, wręcz jakby lekkie krwawienie.. Czy to może być od duphastonu? Jest jeszcze możliwość że to oczyszczanie się jajników z torbieli ale już sama nie wiem bo ból mam jak miesiączkowy.. Miała któraś tak? Jestem przerażona a gin może mnie przyjąć dopiero we wtorek..

    uikl7ddlyrrx5kjt.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 4 września 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie m,artw sie, po prostu zaczyna się @. Ja praktycznie zawsze zaczynam plamić już w trakcie brania dupka. czasem nawet kilka dni przed 2

    age.png
  • marysiaanna2609 Koleżanka
    Postów: 103 7

    Wysłany: 4 września 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to jest 7dpo... To jest o 7dni za wcześnie!

    uikl7ddlyrrx5kjt.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 4 września 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niekoniecznie :) uspokoj sie,albobierz do konca dupka,pewnie mialas 10tabl wziac albo odstaw i licz nowy cykl od pierwszego dnia krwawienia (plamienie to nie okres pamietaj,krew ma byc zywa)

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • marysiaanna2609 Koleżanka
    Postów: 103 7

    Wysłany: 4 września 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna wrote:
    Niekoniecznie :) uspokoj sie,albobierz do konca dupka,pewnie mialas 10tabl wziac albo odstaw i licz nowy cykl od pierwszego dnia krwawienia (plamienie to nie okres pamietaj,krew ma byc zywa)

    Mam brać do @ nie mam powiedziane ile dni.. Teraz pisałam do gina i powiedział że mam brać dalej bo to się pewnie jajnik czyści a dupek w tym pomoże i mam przestać dopiero gdy krwawienie będzie bardzo obfite... Jest w ogóle nadzieja jeszcze na pozytywny test? Czy przez to oczyszczanie się fasol by nie miał się jak zagnieździć?

    uikl7ddlyrrx5kjt.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ