X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Duphaston, Witamina B6 i Olej z wiesiołka - można wszystko przyjmować razem?
Odpowiedz

Duphaston, Witamina B6 i Olej z wiesiołka - można wszystko przyjmować razem?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś mogła by mi podpowiedzieć czy jeśli przyjmuje Duphaston (oczywiście przepisane przez gin.) po rozpoczęciu nowego cyklu mogę dołączyć do tego Witaminę B6 i olej z wiesiołka do momentu wystąpienia owulacji? A i jeszcze jakby mi któraś mogła podpowiedzieć o co chodzi z tym naparem z siemenia lnianego? Bo w kilku wpisach się z tym spotkałam ale nie mogę się jakoś doczytać...

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Stópka :) Możesz spokojnie wszystko łączyć. A siemię lniane też na śluz tak jak wiesiołek z tą różnicą, że wiesiołek ma dodatkowo kwasy cenne dla organizmu itd i można go brac tylko do owulacji a siemię można brać cały cykl i ponoć działa szybciej niż wiesiołek. Siemię też możesz łączyc z wiesiołkiem jeśli śluzu brak. Ja przy zaniku śluzu (był ale minimalny) brałam tylko wiesiołek i w drugim cyklu śluz powrócił. Ale to zależy od organizmu, innym wcale nie pomaga.

    Stópka lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo za informację, już myślałam, że nikt mi nic nie podpowie :)

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma problema :) jak masz jeszcze jakies pytania a bede umiala na nie odpowiedziec to wal smiało :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ