X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dzielenie ovitrelle pilne :(
Odpowiedz

Dzielenie ovitrelle pilne :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2021, 16:48

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Karolina36 Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 18 grudnia 2020, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, nie miałam ovitrelle w penie i nie wiem czy tam czasem nie mozna sobie ustawic dawki, podzielić, nie wiem jak to działa, szkoda że lekarz nie wyjasnił. Natomiast zwykłe ovitrelle mozna podzielić w ten sposob:
    kup w aptece strzykawki tzw insulinowki, przelej cała zawartość do takiej strzykawki i podawaj wg podziałki na strzykawce. Problem polega tez na tym ze ovitrelle to tylko 0,5 ml bardzo mało i trudno taka ilość jeszcze dzielić dlatego zeby było łatwiej możesz do tego dodać sól fizjologiczną z apteki żeby było więcej i łatwiej będzie podzielić na 4
    Np. do strzykawki 2ml zaciagnij 1,5 ml soli fizjologicznej + 0,5 ovitrelle. Z tej strzykawki zaciagnij insulinowka 0,5(x4) resztę schowaj do lodówki. Kup insulinowki w ktorych mozna zmieniać igłe długą zaciagaj a mała rób zastrzyk.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2020, 08:14

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ