X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dziwne objawy podczas brania duphastonu
Odpowiedz

Dziwne objawy podczas brania duphastonu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 12 października 2021, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! <3
    Od kilku miesięcy zażywam Duphaston z racji niedomogi lutealnej. Od 2 miesięcy staramy się o maluszka. W tym cyklu już myślałam, że jest szansa na zobaczenie dwóch kresek, ale dzisiejsza beta to wykluczyła.
    Od około 8 dpo zaczęły się u mnie bóle podbrzusza, kłucie i ciągnięcie jajników, wzdęcia itd. Staje się to już nawet uciążliwe, już dzień podbrzusze obolałe. Dodam, że w poprzednich cyklach tego nie zauważyłam. Doszedł do tego wszystkiego spadek apetytu i trądzik.
    Obserwując takie objawy zdecydowałam, że zrobię betę (w 13 dpo), jednak wynik jest mniejszy niż 0,1.
    Skoro to nie objawy ciążowe, to zaczęło mnie to martwić - mimo kilkumiesięcznej kuracji Duphastonem, coś takiego obserwuję pierwszy raz :(
    Czy możliwe, że to po prostu skutek uboczny Duphastonu? Jakie macie doświadczenia?
    Ściskam i pozdrawiam! <3

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ