Forum Starając się z pomocą medyczną Elonva+orgalutran
Odpowiedz

Elonva+orgalutran

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Odeta Ekspertka
  Postów: 170 93

  Wysłany: 26 listopada 2016, 10:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy któraś z Was po takim zestawie leków (elonva +orgalutran) nie dokończyła stymulacji do ivf? W moim przypadku pęcherzyki przestały rosnąć jak miały 14mm. Ocena owulacji, na której miałam poznać termin punkcji, okazałą się wizytą po receptę luteiny i zaczynam od nowa.

  2018 nasz wyczekany cud z nami :) II IVF
  2019 nasz kropek niespodzianka - rośnij zdrowo :)
  iUWop1.png

  16uds65get28u929.png
 • Wife Autorytet
  Postów: 305 221

  Wysłany: 28 listopada 2016, 17:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mi przestały rosnąć ale dr podał mi jeszcze lek dodatkowo zapomanialm jakie zastrzyki dołożył ale pomogło pobrali 13 komórek dojrzałych :-)

  09.2016 IVF
  09.12.2016 crio 2 blastek
  5dpt-8,67,7dpt-38,68, 10dpt -222,37 12dpt-606,27
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego