X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Elonva+orgalutran
Odpowiedz

Elonva+orgalutran

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Odeta Ekspertka
    Postów: 170 93

    Wysłany: 26 listopada 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was po takim zestawie leków (elonva +orgalutran) nie dokończyła stymulacji do ivf? W moim przypadku pęcherzyki przestały rosnąć jak miały 14mm. Ocena owulacji, na której miałam poznać termin punkcji, okazałą się wizytą po receptę luteiny i zaczynam od nowa.

    2018 nasz wyczekany cud z nami :) II IVF
    2019 nasz kropek niespodzianka - rośnij zdrowo :)
    iUWop1.png

    16uds65get28u929.png
  • Wife Autorytet
    Postów: 305 221

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przestały rosnąć ale dr podał mi jeszcze lek dodatkowo zapomanialm jakie zastrzyki dołożył ale pomogło pobrali 13 komórek dojrzałych :-)

    09.2016 IVF
    09.12.2016 crio 2 blastek
    5dpt-8,67,7dpt-38,68, 10dpt -222,37 12dpt-606,27
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ