Forum Starając się z pomocą medyczną Elonva+orgalutran
Odpowiedz

Elonva+orgalutran

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Odeta Ekspertka

Wysłany: 26 listopada 2016, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was po takim zestawie leków (elonva +orgalutran) nie dokończyła stymulacji do ivf? W moim przypadku pęcherzyki przestały rosnąć jak miały 14mm. Ocena owulacji, na której miałam poznać termin punkcji, okazałą się wizytą po receptę luteiny i zaczynam od nowa.

2018 nasz wyczekany cud z nami :) II IVF
    2019 nasz kropek niespodzianka - rośnij zdrowo :)
    iUWop1.png

16uds65get28u929.png
  • Wife Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2016, 17:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przestały rosnąć ale dr podał mi jeszcze lek dodatkowo zapomanialm jakie zastrzyki dołożył ale pomogło pobrali 13 komórek dojrzałych :-)

09.2016 IVF
    09.12.2016 crio 2 blastek
    5dpt-8,67,7dpt-38,68, 10dpt -222,37 12dpt-606,27
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego