Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Encorton lekiem na wrogi śluz?
Odpowiedz

Encorton lekiem na wrogi śluz?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ZNataliaMa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 lipca, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Stwierdzono u mnie brak ruchu plemników w śluzie, po teście penetracji plemników. Moja ginekolog przepisała mi na to encorton plus zaleciła brać kolagen. Jest pewna, że uda mi się zajść w ciążę po kuracji tymi lekami. 5 jej pacjentek zaszła w ciążę biorąc encorton.
    Chciałam się Was spytać, jakie Wy macie doświadczenie z "wrogim śluzem"? Dodam, że mam również za wysoką prolaktynę i za niski progesteron. W związku z tym biorę dostinex na zbicie prolaktyny i progesteron besins na podwyższenie prolaktyny.
    Jeszcze z mężem nie zaczęliśmy starań. Ale od 10 lat współzyjemy I naszym jedynym zabezpieczeniem jest stosunek przerywany. Na podstawie tej informacji, moja ginekolog wysłała mnie na badanie śluzu.
    Z góry dziękuję za wszystkie historie opisujące Wasze doświadczenia.
    Pozdrawiam ciepło i trzymajcie się :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ