X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną endomentrioza a clostilbegyt
Odpowiedz

endomentrioza a clostilbegyt

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 5 marca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, ja biorę a mam torbiel endo przecież. Nic się nie zwiększyła po clo. Nie można brac clo jeśli masz torbiel po owulacji z niepękniętego pęcherzyka.

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 5 marca 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielinka_97 wrote:
    Morisek, ja biorę a mam torbiel endo przecież. Nic się nie zwiększyła po clo. Nie można brac clo jeśli masz torbiel po owulacji z niepękniętego pęcherzyka.

    Dokładnie. Też brałam mając torbiel endo. Zakaz miałam w jednym cyklu, gdy zrobiła się torbiel z niepękniętego pęcherzyka.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • magic1 Autorytet
    Postów: 265 333

    Wysłany: 6 marca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potwierdzam też mam stymulacje clo przy torbieli endo

    4c3tugpjetqoi3k1.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 6 marca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zupełnie zwyczajnie :) nic mi nie było :) nie przytyłam, nie miałam jakiś zawrotów głowy ani nic strasznego :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • magic1 Autorytet
    Postów: 265 333

    Wysłany: 6 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o dziwo bardzo dobrze, natomiast zioła o. Sroki wywróciły mi jajniki na drugą stronę ;-)

    4c3tugpjetqoi3k1.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 6 marca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziola dosc czesto uczulaja, bo spora czesc z nich ma w sobie salicylany. Wielu ziol nie moga pic osoby uczulone na aspiryne itp leki.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 11 listopada 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Dziewczyny ,mam tirbiele endo i lekarz wlasnie przepisal mi clo na stymulacje. na ulotce pisze zeby nie brac przy torbielach jajnina :-\ bral ktoras z was mimo torbieli?

    Witajcie.
    Ostatecznie miałaś stymulowany cykl CLO przy torbielach endo?
    Jestem obecnie w takiej samej sytuacji i nie wiem, co robić..

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
  • nastia87 Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 23 listopada 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam podejrzenie endometriozy, niestety doktorek nic sobie z tego nie robił (był tak nastawiony na rozmnażanie, że nie brał pod uwagę moich próśb o wyleczenie najpierw tego ustrojstwa). Podczas clo + dodatkowo 2 zastrzyki Gonal F zrobiła mi się torbiel czekoladowa, która niestety pękła po Pregnylu rozsiewając przy tym jeszcze bardziej ogniska endometriozy (lekarz oczywiście dumny z siebie, że pozbył się problemu torbieli). Przy kolejnym clo powstała kolejna torbiel endometrialna, na szczęście inny lekarz który wykonywał moje usg od razu wydał skierowanie do szpitala w celu szybkiego usunięcia torbieli. Niestety nie udało się tego wykonać metodą laparoskopii, potrzebne było cięcie brzucha i pozbycie się większości jajnika. Po usunięciu endometriozy brałam raz jeszcze clo, ale połowę tabletki jakoś 2-5 dc, torbiele endo sie już nie pojawiły ale niestety powstał inny problem, który do tej poty mnie nigdy nie dotyczył - przedwczesna luteinizacja jajnika, czyli jajeczko nie pękało i się wchłaniało. Od nowego roku (czyli pół roku od operacji) zamierzam ponowić próby w innej klinice. Tak więc po 4 latach zaczniemy znów wszystko na nowo. Z całego serca trzymam za Was wszystkie kciuki! Uda się, przecież musi :*

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ