X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Enterococcus

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Landrynkaaaa Ekspertka
    Postów: 140 283

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Miałam wymaz z kanału szyjki macicy i pochwy. W szyjce wyszły liczne enterokoki, pH pochwy 4,1, III stopień czystości. Według antybiogramu lekarz przypisał mi antybiotyk + probiotyki. Później miesiączka, owulacja, ale ciąży wciąż brak. Jestem ciekawa czy któraś z was również miała enterokoki? Coś więcej możecie mi podpowiedzieć? Czy to może być powód braku ciąży?

    👩🏼 26 l.

    04.2021 histeroskopia 🩺

    Starania od 07.2021❤️

    08.2021 ciąża biochemiczna 💔

    Hashimoto - uregulowane ✅
    USG, cytologia, cykle, owulacja, morfologia ✅

    11.2021 - bakteria Enterococcus w kanale szyjki macicy - wyleczone ✅

    28.12.21 cień ⏸
    01.01.22 ⏸
    03.01.22 beta 131 🥰
    05.01.22 beta 333 🥰
    cudzie trwaj 🥰
    czekamy na płeć 👧👶
    11.04.22 Chłopiec 💙🚙

    06.09.22 Wiktor 💙💙
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być to powód, zrób ponownie wymazy i jeśli bakterie wyjadą to znowu antybiotyk, proponuje też dorzucić ziółka wspomagająco na oczyszczanie dróg moczowych z bakterii, np. olej z oregano kapsułki, fitonbiotyk, franciszkański eliksir odtruwający, ekstrakt z pestek grejpfruta (trzeba sprawdzić czy można zażywać przy danym antybiotyku), sarsaparilla, herbata z pokrzywy, no i oczywiście żurawina z panawitu...

    Generalnie te i inne bakterie to niezłe cholery i to może trwać ich wytępienie...

    Dużo probiotyków bierz, różnych równolegle trivagin, urolact, enterol... Bo równowaga w mikroflorze organizmu jest mega ważna żeby te gadziny wytępić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2021, 16:27

    Emily0723 lubi tę wiadomość

  • Landrynkaaaa Ekspertka
    Postów: 140 283

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arzu wrote:
    Może być to powód, zrób ponownie wymazy i jeśli bakterie wyjadą to znowu antybiotyk, proponuje też dorzucić ziółka wspomagająco na oczyszczanie dróg moczowych z bakterii, np. olej z oregano kapsułki, fitonbiotyk, franciszkański eliksir odtruwający, ekstrakt z pestek grejpfruta (trzeba sprawdzić czy można zażywać przy danym antybiotyku), sarsaparilla, herbata z pokrzywy, no i oczywiście żurawina z panawitu...

    Generalnie te i inne bakterie to niezłe cholery i to może trwać ich wytępienie...

    Dużo probiotyków bierz, różnych równolegle trivagin, urolact, enterol... Bo równowaga w mikroflorze organizmu jest mega ważna żeby te gadziny wytępić...

    Właśnie lekarz mi zalecił powtórzenie wymazów, także zobaczymy, mam nadzieje ze się pozbędę tego dziadostwa :( Dziękuje ! A z tego co poleciłaś co polecasz najbardziej? Czy wszystko naraz? 😁

    👩🏼 26 l.

    04.2021 histeroskopia 🩺

    Starania od 07.2021❤️

    08.2021 ciąża biochemiczna 💔

    Hashimoto - uregulowane ✅
    USG, cytologia, cykle, owulacja, morfologia ✅

    11.2021 - bakteria Enterococcus w kanale szyjki macicy - wyleczone ✅

    28.12.21 cień ⏸
    01.01.22 ⏸
    03.01.22 beta 131 🥰
    05.01.22 beta 333 🥰
    cudzie trwaj 🥰
    czekamy na płeć 👧👶
    11.04.22 Chłopiec 💙🚙

    06.09.22 Wiktor 💙💙
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynkaaaa wrote:
    Właśnie lekarz mi zalecił powtórzenie wymazów, także zobaczymy, mam nadzieje ze się pozbędę tego dziadostwa :( Dziękuje ! A z tego co poleciłaś co polecasz najbardziej? Czy wszystko naraz? 😁

    ja to brałam razem wspomagająco, no i potem jeszcze profilaktycznie... ale ziółka naprawdę dobra robotę robią.. dużo tego, ale ja się pól roku męczyłam z różnymi bakteriami i dalej nie ma pewności, może warto by partner jeszcze brał antybiotyki... mówił coś lekarz?

  • Landrynkaaaa Ekspertka
    Postów: 140 283

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arzu wrote:
    ja to brałam razem wspomagająco, no i potem jeszcze profilaktycznie... ale ziółka naprawdę dobra robotę robią.. dużo tego, ale ja się pól roku męczyłam z różnymi bakteriami i dalej nie ma pewności, może warto by partner jeszcze brał antybiotyki... mówił coś lekarz?


    Dzięki ! Napewno skorzystam z Twoich porad :) Lekarz o partnerze nic nie mówił. Ogólnie powiedział, że te moje enterokokki mimo, że są liczne to są bardzo czułe na działanie antybiotyku, poza nimi innych bakterii nie wykryto. Zobaczymy co wyjdzie na powtórkowym wymazie

    👩🏼 26 l.

    04.2021 histeroskopia 🩺

    Starania od 07.2021❤️

    08.2021 ciąża biochemiczna 💔

    Hashimoto - uregulowane ✅
    USG, cytologia, cykle, owulacja, morfologia ✅

    11.2021 - bakteria Enterococcus w kanale szyjki macicy - wyleczone ✅

    28.12.21 cień ⏸
    01.01.22 ⏸
    03.01.22 beta 131 🥰
    05.01.22 beta 333 🥰
    cudzie trwaj 🥰
    czekamy na płeć 👧👶
    11.04.22 Chłopiec 💙🚙

    06.09.22 Wiktor 💙💙
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ