X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Falvit Mama, Femibion Natal 1
Odpowiedz

Falvit Mama, Femibion Natal 1

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę już Wit. B, Wit. D, magnez, potas i zastanawiam się nad zmianą na jedną tabletkę, bo z tymi to jest tyle połykania ;P :) Na który z tych dwóch mogę zamienić? Który polecacie bardziej? A może macie pozytywne doświadczenia jeszcze z jakimiś innymi preparatami?

    M&M
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w klinice polecili Femibion Natal 1. Dostałan nawet napisane na liście zaleceń, że życzą sobie, żebym brała ten :)

    kita lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak długo go już bierzesz?

    M&M
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore witaminer prenatal:-)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pregnacare conception

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Mi w klinice polecili Femibion Natal 1. Dostałan nawet napisane na liście zaleceń, że życzą sobie, żebym brała ten :)

    Mi też to polecono z uzasadnieniem - u większości społeczeństwa kwas foliowy źle się wchłania stąd jego niedobory, w tym zestawie jest metafolina, która powoduje wchłanianie kwasu foliowego :)

    Anatolka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Biorę już Wit. B, Wit. D, magnez, potas i zastanawiam się nad zmianą na jedną tabletkę, bo z tymi to jest tyle połykania ;P :) Na który z tych dwóch mogę zamienić? Który polecacie bardziej? A może macie pozytywne doświadczenia jeszcze z jakimiś innymi preparatami?
    Przy hashimoto musimy unikac jodu, jod dopiero jest wskazany jak sie zajdzie w ciaze a tak to moze poglebiac chorobe niestety tez chciałam sobie kupic jakis zestawik dla ciezarnych ale skonsultowałam sie z endo i kategorycznie zabronił chyba ze chce aby hashi sie pogłebiało.

    kita lubi tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie w każdym jest jod. moze w tych jest, ale widzialam też bez jodu

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita wrote:
    Mi też to polecono z uzasadnieniem - u większości społeczeństwa kwas foliowy źle się wchłania stąd jego niedobory, w tym zestawie jest metafolina, która powoduje wchłanianie kwasu foliowego :)

    Jod w nich jest ! ale ja nie mam problemów z tarczycą.

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż, chyba jestem skazana na tyle tabletek w takim razie. Chociaż znalazłam jakiś Elevit pronatal bez jodu za 50 zł, więc i tak nie dużo jak sama D3 kosztuje 30 zł.

    M&M
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka, wit.D od endo na recepte kosztuje kilka zl - kropelki, ktore porzadnie sie wchlaniaja. Tabsy z apteki z wit D maja bardzo kiepska wchlanialnosc. Mozesz spytac gina tez o nie - ja dostalam Vigantol 20 000j wit D.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz 9.01 idę do gina to poproszę na receptę te kropelki. Ale czy ten mój mężuś będzie chciał je... A ja biorę w tabletkach 2000j.

    M&M
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One nie maja smaku. Moj pije ze mna po 6 kropelek :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tabletki mu wciskam, b, D i kwas foliowy. Ciekawe czy gin będzie chciała mi przepisać, ale ona i tak da mi na 100% odpłatność, więc w sumie to nic nie zmieni, ale chodzi o przyswajalność ;)

    M&M
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 100% sa za niecale 6zl.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super. Muszę koniecznie poprosić:)

    M&M
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ