X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Femara - co i jak ?
Odpowiedz

Femara - co i jak ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kroplagoryczy Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 26 października 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tutaj może dziewczyny, które biorą lub brały Femarę?
    Może któraś mogłaby przybliżyć mi jak się to dawkuje, przez ile dni itd. Oraz jakie są mniej więcej koszty takiej kuracji?
    Będę wdzięczna :)

  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 29 października 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje Femare biore ja 2x1 przez 2-6dc dni koszt 90 zlotych. U mnie nie powoduje wzrostu pecherzyków ale lepiej odpowiadaja jajniki po niej na małe dawki gonadotropin ktore biore od 8dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2013, 15:47

  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 30 października 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja stosowałam femarę 1 cykl i urósł 1 pęcherzyk który pękł miałam też lepsze endometrium po tym leku. cena za opakowanie 30 tabletek 273 zł brałam przez 5 dni od 5 do 9 dc

    eweline
  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 30 października 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja stosowałam femarę 1 cykl i urósł 1 pęcherzyk który pękł miałam też lepsze endometrium po tym leku. cena za opakowanie 30 tabletek 273 zł brałam przez 5 dni od 5 do 9 dc 1 raz dziennie 1 tabletkę

    eweline
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 5 listopada 2013, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu po femarze w 8dc miałam L 10mm,10mm P 12mm endo słabe 5mm. Po gonadotropinach w 12dc L 21mm P 21mm endo 8mm

  • Gosia 26 Koleżanka
    Postów: 31 61

    Wysłany: 7 listopada 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam Letrozol w maju. Raz dziennie 2 tabletki, od 2 do 6 dnia cyklu. Owulacja była w dokładnie 14 dniu cyklu z lewego jajnika, choć bolał mnie prawy :) Efektem tej stymulacji jest Kubuś, który urodzi się w lutym :) Po dwóch latach starań, tonie leków, nie mogłam uwierzyć że to "cudo" zadziałało w 1 cyklu. :) Ja brałam Lamette bo jest tańsza niż Femara. Za opakowanie 30 tabletek płaciłam 80 zł. Polecam spróbować.

    Gosia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ