Forum Starając się z pomocą medyczną Fertility clinic w uk
Odpowiedz

Fertility clinic w uk

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niunka87 Przyjaciółka

Wysłany: 20 lutego 2018, 19:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Czy jest ktos kto mieszka w UK i ma ochote porozmawiac o leczeniu w tym kraju?
    Mam PCOS jutro ide do kliniki.
    Mam 2.5 letniego synka o ktorego staralismy sie 6 lat (clomid nie pomogl, dopiero po metforminie udalo mi sie zajsc w ciaze)
    mam nadzieje, ze jutro cos mi pomoga i ze wyjde z gabinetu nastawiona pozytywnie bo staramy sie o drugie juz ponad dwa lata.
    pozdrawiam :)

Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • wera 12 Przyjaciółka

Wysłany: 27 maja 2018, 17:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj zauwazylam twoj post i jestem ciekawa efektow czy ci cos pomogli. Poki co ja sama czekam na kolejny list z kliniki. Mam nadzieje ze nam pomoga

START 2014 ;(
  • Rysia Koleżanka

Wysłany: 9 sierpnia 2018, 08:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, szukam jakiegoś tematu o staraczkach mieszkających w Anglii,natknęłam się na Was choć pisalyscie dawno temu .może napiszecie co nowego i jak przebiega Wasze leczenie .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 08:18

• brenya77 Autorytet

Wysłany: 9 sierpnia 2018, 10:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest wątek o ivf w Anglii. Gdzieś poniżej poszukajcie ;-)

5 x ICSI + 7 x FET = 19 zarodkow, 2 x poronienie @10tyg & @8tyg (T22), 1 x cb
    1 x naturalna cb
    Szczęśliwy finał - Emilia 19/7/2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego