X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Fertility clinic w uk
Odpowiedz

Fertility clinic w uk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 20 lutego 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Czy jest ktos kto mieszka w UK i ma ochote porozmawiac o leczeniu w tym kraju?
    Mam PCOS jutro ide do kliniki.
    Mam 2.5 letniego synka o ktorego staralismy sie 6 lat (clomid nie pomogl, dopiero po metforminie udalo mi sie zajsc w ciaze)
    mam nadzieje, ze jutro cos mi pomoga i ze wyjde z gabinetu nastawiona pozytywnie bo staramy sie o drugie juz ponad dwa lata.
    pozdrawiam :)

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • wera 12 Przyjaciółka
    Postów: 288 23

    Wysłany: 27 maja 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj zauwazylam twoj post i jestem ciekawa efektow czy ci cos pomogli. Poki co ja sama czekam na kolejny list z kliniki. Mam nadzieje ze nam pomoga

    START 2014 ;(
  • Rysia Koleżanka
    Postów: 55 11

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, szukam jakiegoś tematu o staraczkach mieszkających w Anglii,natknęłam się na Was choć pisalyscie dawno temu .może napiszecie co nowego i jak przebiega Wasze leczenie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 08:18

  • brenya77 Autorytet
    Postów: 981 505

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest wątek o ivf w Anglii. Gdzieś poniżej poszukajcie ;-)

    5 x ICSI + 7 x FET = 19 zarodkow, 2 x poronienie @10tyg & @8tyg (T22), 1 x cb
    1 x naturalna cb
    Szczęśliwy finał - Emilia 19/7/2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ