X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną FET na cyklu naturalnym
Odpowiedz

FET na cyklu naturalnym

Oceń ten wątek:
  • Izula Autorytet
    Postów: 490 1399

    Wysłany: 25 października 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ev. wrote:
    Hej dziewczyny,

    Wiecie może ile cykli trwa takie dochodzenie do siebie po punkcji? Miałam zawsze cykle owulacyjne 28-30 dni przed punkcja a teraz już drugi cykl nie mam owulacji.
    Moja klinika ciśnie na transfer sztuczny ale ja się nie zgadzam. Nie robią tez ani hormonów ani monitoringu na naturalnym tylko testy owulacyjne wiec nie wiem ile czasu zajmie mi wyłapanie takiej owulacji testami. W poprzednim cyklu sama poszłam na usg i pęcherzyk był niepekniety w końcówce cyklu który trwał 38 dni. Wiecie może czy to normalne?
    Po punkcji cykl sie zwykle wydluza. Ja podchodze w pierwszym cyklu po punkcji. Owulacja byla w 16dc ( normalnie mam w 14). I mialam zastrzyk na pekniecie pecherzyka. A czemu tylko testy owulacyjne. Ja mialam trzy wizyty USG i za kazdym razem badalam hormony.

    Starania od 2013,
    Pierwsze IVF - 2016, udane, Synus
    Kriotransfer na cyklu naturalnym 2019 - nieudany
    Kriotransfer stymulowany 2019 - szczescie trwalo tylko do 8 tc
    Problem- czynnik meski
    AMH-1.3
    Hormony w normie
    Wrzesien 2020 - drugie IVF
    26.10.20 -Kriotransfer na cyklu naturalnym (bl 4.2.3) - ciaza biochemiczna
    19.12.20 - kriotransfer na cyklu naturalnym (bl 2.1.2) -betka -10dpt-43, 12dpt-75.7, 16dpt-363, 23dpt-2836
    06.09.21 - przyszla na swiat Malgosia :)
  • Mała S Ekspertka
    Postów: 194 258

    Wysłany: 25 października 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izula wrote:
    Jutro transfer. Przyjmuje luteine 3x1 i duphaston 3x1. Jak bylam we wtorek na wizycie od razu dostalam zaatrzyk. I postanowilam transferowac jeden zarodek. Trzymajcie kciuki 😊[/QUOT slonecznego dnia i powodzenia jutro będę myślała i trzymała kciuki ✊✊ 😁😍💚🍀

    Izula lubi tę wiadomość

    Gameta Gdynia czerwiec 2020
    1 IUI 1 sierpień 2020 / nieudana
    2 IUI 28 sierpień 2020 / nieudana
    3 IUI 1 grudzień 2021 / nieudana
    odstawienie leków - odpuściłam ;-(
  • Syrena Przyjaciółka
    Postów: 130 45

    Wysłany: 28 października 2020, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakie miałyście przygotowania do criotransferu na cyklu naturalnym i jakie zalecenia po transferze. Mój lekarz monitoruje cykl jedynie przez usg, żadnych badań z krwi , zastanawiam się jak wyglądają przygotowanie u inny lekarzy.

    35 l. starania od grudnia 2017 r.,
    ja: AMH 2,61, niedoczynność tarczycy (letrox), hiperprolaktynemia czynnościowa, mutacje mthfr(hetero) i pai-1 (homo), KIR haplotyp AA, laparoskopia luty 2020r.,: endometrioza, adenomioza, jajowody drożne,
    on: morfologia 10%, HLA-C C2C2
    01.07.2020 r. punkcja 11 komórek --> 7 ❄️
    05.10.2021r. III transfer wspomagany accofilem, atosibanem. AH, embryo glue i jest ❤️
  • WalkaTrwa Przyjaciółka
    Postów: 114 452

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam mieć criotransfer w lutym. W połowie stycznia mam zrobic pakiet badan(TSh, FT4, PRL, VDRL, P/C ANTY HBC, P/C ANTY HCV, P/C ANTY HIV, HBs AG, P/c ANTY TOXO igM, P/C ANTY TOXO igG, P/C ANTY RUBELLA igM, P/C ANTY RUBELLA IgG, P/C ANTY CMV igG, P/C ANTY CMV IgG), a potem pojawic sie w 2dc w cyklu, w ktorym mam miec crio w badaniami z tego dnia progesteron i estradiol. Potem bedziemy sie spotykac od 10dc co dwa dni czekajac na owulacje.

    f2wl3e5ey4kyx3it.png
    12.2015 synek (3990g, 58cm); 11.2017 córcia (3795g, 59cm); 11.2021 synek (4690g, 62cm)
    2012 rozpoczęcie starań
    styczeń, luty, marzec, wrzesień 2014 – I, II, III, IV IUI – nieudane
    marzec 2015 – ruszamy z invitro (zarodek B8)
    kwiecien 2015 – jestem w ciąży :))))))))))))))))))))
    Wrzesień 2016 – zaczynamy starania o drugiego brzdąca → criotransfer ❄️zarodka 4BC – niestety nieudany
    luty 2017 invitro nr 2 transfer zarodka 4AA – udany :
    czekają na nas jeszcze dwa zarodki klasy 3AA ❄️❄️
    20 luty 2021 criotransfer
    6dpt 25.74 10dpt 215.37 17dpt 3078
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ