Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielinka_97 wrote:
    Do lodzi mam.70 km ale w zupelnie innym.kierunku niz zgierz.
    Czekamy do jutra. Jakos sprobuje sie uspokoic. Teraz by sie relanium przydalo

    Kalmsy możesz wziąć.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Kalmsy możesz wziąć.

    Nie dzialaja na mnie. Na mnie relaśka slabo dziala ale zawsze cos, taki kalmsik to cukiereczki.

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1530

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielinka_97 wrote:
    Magda ale potem na nordzie juz ci kreska nie ciemnieje jak masz wysoka bete a na pinku znow idzie porownywac czy ciemnieje
    Aha. Coś ty ja ostatnio jak miałam biochemiczna to osikalam 3 testy w ciągu dnia :). Staram się zachować zdrowy rozsądek. Jutro pójdę na bete i postaram się nie sikac. Ty też nie sikaj już :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 09:36

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielinka_97 wrote:
    Nie dzialaja na mnie. Na mnie relaśka slabo dziala ale zawsze cos, taki kalmsik to cukiereczki.

    Hehe, na mnie też. Dwie musiałam brać przed transferem. Nawet się lekarzowi nie przyznałam ;-) a pomaga mi też kozlek lekarski w kroplach, ale to jest na % więc lipa :-/

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielinka... Nie rób siłaczy. W szczególności pinku.. Jedz na bete. Tylko to Cie uspokoi. Ja bym lekow nie brała. Jest jesteś w stanie wytrzymać to poczekaj do jutra, jesli nie szukaj Lab na dzis

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielnika bedzie dobrze, glowa do gory!

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikacz ładnie wyszedl. Lepiej nis wczoraj a to pozwoli mi jakos przetrwac do jutra.

    Anatolka lubi tę wiadomość

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prosze o rade, we wtorek 8.03 mam miec puncje, ostatni raz wspolzylamz mezem 27-28.02 i maz dopiero dzis wrocil do domu z zagranicy. Doktor powiedziala ze mozemy wspolzyc do 04.03. I teraz nauswa sie pytanie czy nie za dlugo bedzie tej wstrzemiezliwosci? Bo to bedzie 9 -10 dni, co o tym sadzicie?

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1530

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PragnącaDziecka wrote:
    Dziewczyny prosze o rade, we wtorek 8.03 mam miec puncje, ostatni raz wspolzylamz mezem 27-28.02 i maz dopiero dzis wrocil do domu z zagranicy. Doktor powiedziala ze mozemy wspolzyc do 04.03. I teraz nauswa sie pytanie czy nie za dlugo bedzie tej wstrzemiezliwosci? Bo to bedzie 9 -10 dni, co o tym sadzicie?
    3-5 dni przed oddaniem nasienia. Nie mniej i więcej.

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 6 marca 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę do bani. Maz mogl działać sam. Ale mysle ze teraz lepiej niech jeszcze zaraz upusci zolnierzyki Niż maja byc takie stare

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dzis z mężem do sypialni marsz. U mnei tak było, we wtorek maz oddawał nasienie a w nd rano było śniadanie do lozka :)

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 6 marca 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli w takim razie nic sie nie zaplodni?

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie zapłodniło się 6, z 7 komórek... Powstało 6 topowej klasy zarodków.

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 6 marca 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly to uwazasz ze 2 dni wystarcza jesli ma dobre nasienie?

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, oczywiście :) spokojnie dzis myk do lozka, ale to tak teraz wlasnie :) i chłopaki na wrorek będą gotowi :)

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 6 marca 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nio my juz po, takze mam nadzieje ze do wtorku do 9.00 chlopaki beda gotowi. Dzieki dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 11:47

    Anatolka, nick nieaktualny, sylvuś lubią tę wiadomość

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 6 marca 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PragnącaDziecka wrote:
    Nio my juz po, takze mam nadzieje ze do wtorku do 9.00 chlopaki beda gotowi. Dzieki dziewczyny :)

    Na pewno będą lepsi niż 10-dniowe staruszki ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 6 marca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Na pewno będą lepsi niż 10-dniowe staruszki ;-)
    Oby ...

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłopaki już się szykują :)

    PragnącaDziecka lubi tę wiadomość

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 6 marca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak szybko plemniki osiagaja dojrzalosc?

    2nn3dqk38okw5rud.png
‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ