X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną GANIRELIX,MENSINORM,GONAPEPTYL
Odpowiedz

GANIRELIX,MENSINORM,GONAPEPTYL

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Titka87 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 maja, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam 😀

    Mam do odsprzedania
    następujące leki:

    - GONAPEPTYL DAILY 1ml- 2 opakowania po 7szt po 1ml-ważność 05/2025 -160zł (całość)
    - GANIRELIX GERDEN RICHTER-2 opakowania 0,25mg/0,5ml - ważność 01/26 -120zł(całość)
    - MENSINORM-1 opakowanie 75 j.m. - ważność 07.12.2024-100 zł
    - MENSINORM-4 opakowania 150j.m. - ważność 20.12.2024-400 zł(całość)

    Wszystkie leki przechowywane zgodnie z zaleceniami producenta.
    Odbiór osobisty lub paczkomat
    Kontakt do mnie: 661 143 883

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ