Forum Starając się z pomocą medyczną Gdy wszystkie opcje zawodzą
Odpowiedz

Gdy wszystkie opcje zawodzą

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • mili88 Koleżanka
  Postów: 56 11

  Wysłany: 18 lipca 2016, 14:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Na początku postu uprzedzam wszystkie przeciwniczki Kościoła - tak, jest to wątek religijny i mam nadzieję, że poprzez swoją wymowę nie zostanie usunięty :)
  Chodzi tylko i AŻ o modlitwę, a konkretniej o Nowennę Pompejańską, którą odmawia się przez 54 dni.
  Jest to nowenna "nie do odparcia" do Matki Boskiej, a poprzez nią wypraszane są niezliczone łaski i cuda. Nowennie jest poświęcony portal, na którym codziennie ludzie zamieszczają świadectwa wysłuchanych modlitw, w tym przypadki par borykających się z problemem bezpłodności, które zostały obdarzone darem rodzicielstwa :)
  http://pompejanska.rosemaria.pl/tag/ciaza/
  Zachęcam do poczytania i refleksji :)

  08hk3iv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego