Forum Starając się z pomocą medyczną Gdy wszystkie opcje zawodzą
Odpowiedz

Gdy wszystkie opcje zawodzą

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • mili88 Koleżanka
  Postów: 56 11

  Wysłany: 18 lipca 2016, 14:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Na początku postu uprzedzam wszystkie przeciwniczki Kościoła - tak, jest to wątek religijny i mam nadzieję, że poprzez swoją wymowę nie zostanie usunięty :)
  Chodzi tylko i AŻ o modlitwę, a konkretniej o Nowennę Pompejańską, którą odmawia się przez 54 dni.
  Jest to nowenna "nie do odparcia" do Matki Boskiej, a poprzez nią wypraszane są niezliczone łaski i cuda. Nowennie jest poświęcony portal, na którym codziennie ludzie zamieszczają świadectwa wysłuchanych modlitw, w tym przypadki par borykających się z problemem bezpłodności, które zostały obdarzone darem rodzicielstwa :)
  http://pompejanska.rosemaria.pl/tag/ciaza/
  Zachęcam do poczytania i refleksji :)

  08hk3iv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ