Forum Starając się z pomocą medyczną Gen CFTR - ile mutacji?
Odpowiedz

Gen CFTR - ile mutacji?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • karolkowa Autorytet
  Postów: 733 289

  Wysłany: 29 czerwca 2018, 11:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, gdzie robiłyście badania genetyczne np. CFTR? Mowa o badaniach dla kobiet, nie dla mężczyzn (przynajmniej pani w recepcji powiedziała że to różnica, ja tam nie wiem). Bo tak patrzę gdzie najkorzystniej cenowo, ale też to się różni ilością badanych mutacji.
  Np. w Vitrolive jest 19 mutacji, w Inviccie (Top Genetics) 2 mutacje, na sklepcbdna 9 mutacji.
  Już sama nie wiem co brać i gdzie, czy to faktycznie ilość mutacji jest ważna czy np te z Invicty 2 mutacje są te najważniejsze i starczą?? Gdzie robiłyście swoje badania??

  eiqlp2.png
  09.2018 - ICSI , 22 oocyty - mamy 6 blastocyst: 4AA, 4BA, 3AA, 3BA, 3BB, jedna wczesna blastka
  07.08.2019 - 4 crio ❄ 3BA + scratching + Accofil = Oliwia <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego