X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gen CFTR - ile mutacji?
Odpowiedz

Gen CFTR - ile mutacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karolkowa Autorytet
    Postów: 742 293

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gdzie robiłyście badania genetyczne np. CFTR? Mowa o badaniach dla kobiet, nie dla mężczyzn (przynajmniej pani w recepcji powiedziała że to różnica, ja tam nie wiem). Bo tak patrzę gdzie najkorzystniej cenowo, ale też to się różni ilością badanych mutacji.
    Np. w Vitrolive jest 19 mutacji, w Inviccie (Top Genetics) 2 mutacje, na sklepcbdna 9 mutacji.
    Już sama nie wiem co brać i gdzie, czy to faktycznie ilość mutacji jest ważna czy np te z Invicty 2 mutacje są te najważniejsze i starczą?? Gdzie robiłyście swoje badania??

    09.2018 - ICSI , 22 oocyty - mamy 6 blastocyst: 4AA, 4BA, 3AA, 3BA, 3BB, jedna wczesna blastka
    07.08.2019 - 4 crio ❄ 3BA + scratching + Accofil = Oliwia <3
    Zaczynamy kolejne starania
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ