X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog dla staraczki - Warszawa i okolice
Odpowiedz

Ginekolog dla staraczki - Warszawa i okolice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szafirkowa Znajoma
    Postów: 24 3

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostro zastanawiam się nad zmianą lekarza... już bardzo długo staramy się o dziecko (ponad 2 lata) i niestety żadne z jętego leczenia nie przyniosło rezultatów, dlatego też myślę o konsultacji z innym specjalistą. Szukam ginekologa, który diagnozuje na podstawie badań, robi monitoring i zna się na temacie niepłodności. Wiem, że mogę pewnie marzyć aby znaleźć takiego lekarza na NFZ, ale może ktoś z Was ma kogoś kogo mógłby polecić, bo ja nie wiem już co robić. Najlepiej jakby lekarz przyjmował w Warszawie lub okolicy (np. Legionowo). Czekam na Wasze opinie, za każdą będę dozgonnie wdzięczna...

  • Szafirkowa Znajoma
    Postów: 24 3

    Wysłany: 13 maja 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 15 maja 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Warszawie masz kliniki leczenia niepłodności. Każda z nich zajmie się Tobą i spróbuje Ci pomóc.

  • Flara Autorytet
    Postów: 1073 843

    Wysłany: 18 maja 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama szukam, nie jestem przekonana do klinik niepłodności, przynajmniej jeszcze nie. Chce w tej chwili znaleść dobrego diagnostyka, bez parcia na Invitro, co często ma miejsce w klinikach. Narazie moje poszukiwania sa z marnym skutkiem. Zapisałam sie dziś do doktora Milewczyka (przyjmuje w kilku miejscach ptywatnie, ale podobno tez na Karowej z NFZ ale nie wiem tego na pewno - ja zapisałam sie prywatnie). Poleciła mi go koleżanka, coś więcej będę w stanie powiedzieć za kilka tygodni, bo oczekiwanie na wizytę spore, ale moze warto.

    2017 - listopad - córka :)
    2020 - sierpień - córka :)
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 615

    Wysłany: 18 maja 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy szpitalu bielańskim jest poradnia leczenia niepłodności.
    A poza tym też poleciłabym klinikę leczenia niepłodności ze względu na ogromne doświadczenie, lub naprotechnologa - to zależy od Twoich poglądów.

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • Szafirkowa Znajoma
    Postów: 24 3

    Wysłany: 25 maja 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informacje :) Orientujecie się może, czy do poradni leczenia niepłodności idzie się ze skierowaniem czy bez?? Jaki jest czas oczekiwania?? Może któraś coś wie.... do tej pory leczyłam się prywatnie ale powoli tracę nadzieję do tego lekarza i kasę z portfela ;)

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 31 maja 2016, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szafirkowa po dwóch latach u zwykłego gina, po monitoringach i leczeniu z clo dałabym sobie spokój z szukaniem zwykłego gina
    Uderzyłabym do poradni leczenia niepłodności (bez skierowania) lub do klinik
    tam zrobią Ci rozszerzoną diagnostykę i niekoniecznie naciągną na IVF
    szkoda czasu

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ