X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog - specjalista od problemów z zajściem w ciążę Poznań
Odpowiedz

Ginekolog - specjalista od problemów z zajściem w ciążę Poznań

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukuję dobrego, polecanego ginekologa, który zajmuje się problemami z płodnością z Poznania. Zależy mi by fachowo podszedł do sprawy, nie bagatelizował problemu i wdrożył odpowiednie leczenie bez zbędnego czekania.
    Po pierwszej ciąży (z ktora nie bylo problemów) wszystko mi sie posypało. Pojawiło się hashimoto, późna owulacja, jeśli w ogóle jest, niski progesteron, krótka faza lutealna... Moja obecna ginekolog jest ok, ale znając ją, mam poczucie, że podejdzie zbyt luźno do sprawy i powie, że mam czekać nie wiadomo na co. Także szukam osoby, która zajmie sie mna kompleksowo i fachowo. Będę wdzięczna za wszelkie kontakty i opinie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2019, 00:52

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Laura Grześkowiak, przyjmuje w gabinecie przy Hrubieszowskiej oraz w Certus 2 przy Wągrowskiej. Jako pierwsza wzięła na poważnie moje problemy immunologiczne i wdrożyła leczenie.

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Cicha. Ekspertka
    Postów: 205 84

    Wysłany: 29 listopada 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Dr Laura Grześkowiak, przyjmuje w gabinecie przy Hrubieszowskiej oraz w Certus 2 przy Wągrowskiej. Jako pierwsza wzięła na poważnie moje problemy immunologiczne i wdrożyła leczenie.

    Czy udało Ci się zostać mama dzięki dr Laurze?

    Hashimoto, endometrioza

    wrzesień 2018: ciąża naturalna - 5 tydzień [*]
    kwiecień 2019: ivf - 5 tydzień [*]
    lipiec 2019: ivf- 4 tydzień [*]
    kwiecień 2020: ciąża naturalna <3
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 9965 5082

    Wysłany: 29 listopada 2021, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1988 wrote:
    Poszukuję dobrego, polecanego ginekologa, który zajmuje się problemami z płodnością z Poznania. Zależy mi by fachowo podszedł do sprawy, nie bagatelizował problemu i wdrożył odpowiednie leczenie bez zbędnego czekania.
    Po pierwszej ciąży (z ktora nie bylo problemów) wszystko mi sie posypało. Pojawiło się hashimoto, późna owulacja, jeśli w ogóle jest, niski progesteron, krótka faza lutealna... Moja obecna ginekolog jest ok, ale znając ją, mam poczucie, że podejdzie zbyt luźno do sprawy i powie, że mam czekać nie wiadomo na co. Także szukam osoby, która zajmie sie mna kompleksowo i fachowo. Będę wdzięczna za wszelkie kontakty i opinie.
    Jeśli mam coś doradzić, nie szukaj przygodnych ginekologów, tylko udaj się do specjalistycznej kliniki, która zajmuje się problemem niepłodności... Za staram się o dziecko od 2018 roku... I wiem ile czasu straciłam na takich przypadkowych ginekologów... Niby polecanych... Ale według mnie taki ginekolog to może jest dobry do prowadzenia ciazy chociażby, ale mając jakiś problem z zajsciem to polecam znaleźć klinikę leczenia niepłodności

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • kwiatkibratki Ekspertka
    Postów: 208 279

    Wysłany: 29 listopada 2021, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Medart dr Kubiaczyk albo dr Bręborowicz :)

  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 47

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Ja mogę powiedzieć, że dr Brązert się stara, ale pozytywna opinie na 100% wystawie jak się uda 😉.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ