Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog - Wrocław
Odpowiedz

Ginekolog - Wrocław

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klaudia687 Nowa

Wysłany: 14 marca 2019, 00:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

Od 5ciu lat jestem mężatką. Z mężem nigdy się nie zabezpieczaliśmy i nie przykładaliśmy dużej uwagi do planowania ciąży - mieliśmy zasadę "będzie to będzie, nic na siłę". Jednak jakiś czas temu stwierdziliśmy, że już odpowiednia pora na planowanie dzieci, a od 5ciu lat dalej nic.

Od początku jak zaczęłam miesiączkować to zawsze miałam problem z regularnością moich okresów. Potrafiłam przez 3 miesiące mieć regularnie miesiączki, a później przez pół roku nic. Miesiączka zawsze u mnie pojawiała się nagle i nigdy nie wiedziałam kiedy dokładnie nadejdzie (dlatego zawsze miałam przy sobie paczkę podpasek) . Byłam z tym problemem już u paru ginekologów, jednak oprócz przepisanej luteiny nic nie byłam w stanie od nich uzyskać - o skierowaniu na badania nie wspomnę.

Nie mam już sił na pisanie kolejnych skarg na lekarzy, którzy potrafili mi powiedzieć "jest tyle dzieci do adopcji, więc nie widzę problemu skoro macie państwo problem z postaraniem się o własne" albo "badania? proszę mnie nie uczyć mojego własnego zawodu".

Dlatego chciałabym prosić o polecenie jakiegoś ginekologa, który specjalizowałby się właśnie w problemach z zajściem w ciążę, który w miarę możliwości skierowałby mnie i męża na jakieś konkretne badania, a nie odprawił jedynie z receptą na luteinę.

Pozdrawiam Was cieplutko :)

• BitterSweetSymphony Autorytet

Wysłany: 14 marca 2019, 07:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takich ginekologów możesz znaleźć w klinikach niepłodności ;)

Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endometrioza IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo - część zrostów usunięta, aktywna endo + zapal. bakteryjne --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo - usunięte wszystkie zrosty, przywrócona prawidłowa anatomia, sprawdzenie drożności jajowodów - oba drożne, zastosowanie żelu przeciwzrostowego

15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.