X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog - Wrocław
Odpowiedz

Ginekolog - Wrocław

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klaudia687 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 marca 2019, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    Od 5ciu lat jestem mężatką. Z mężem nigdy się nie zabezpieczaliśmy i nie przykładaliśmy dużej uwagi do planowania ciąży - mieliśmy zasadę "będzie to będzie, nic na siłę". Jednak jakiś czas temu stwierdziliśmy, że już odpowiednia pora na planowanie dzieci, a od 5ciu lat dalej nic.

    Od początku jak zaczęłam miesiączkować to zawsze miałam problem z regularnością moich okresów. Potrafiłam przez 3 miesiące mieć regularnie miesiączki, a później przez pół roku nic. Miesiączka zawsze u mnie pojawiała się nagle i nigdy nie wiedziałam kiedy dokładnie nadejdzie (dlatego zawsze miałam przy sobie paczkę podpasek) . Byłam z tym problemem już u paru ginekologów, jednak oprócz przepisanej luteiny nic nie byłam w stanie od nich uzyskać - o skierowaniu na badania nie wspomnę.

    Nie mam już sił na pisanie kolejnych skarg na lekarzy, którzy potrafili mi powiedzieć "jest tyle dzieci do adopcji, więc nie widzę problemu skoro macie państwo problem z postaraniem się o własne" albo "badania? proszę mnie nie uczyć mojego własnego zawodu".

    Dlatego chciałabym prosić o polecenie jakiegoś ginekologa, który specjalizowałby się właśnie w problemach z zajściem w ciążę, który w miarę możliwości skierowałby mnie i męża na jakieś konkretne badania, a nie odprawił jedynie z receptą na luteinę.

    Pozdrawiam Was cieplutko :)

  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 14 marca 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takich ginekologów możesz znaleźć w klinikach niepłodności ;)

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ