X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Zamość
Odpowiedz

Ginekolog Zamość

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 9 lutego 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jeśli któraś z Was ma jakieś doświadczenia z lekarzami z Zamościa, najlepiej o pozytywnym rezultacie, podzielcie się swoją opinią. Szukam dobrego specjalisty. Może ktoś pomoże?

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:49

    Aganeska lubi tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodze do "puls". u gina sama sie doprosiłam monitoringu po roku kuracji i 2 latach starań. ma dobre opinie ale nie wiem na jakiej podstawie bo żadna babka nie pisze o swoich problemach z jakimi im pomógł

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 11 lutego 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:49

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 11 lutego 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nie chcę szaleć z Lublinem. Zaczynam monitoring w kolejnym cyklu i może wystarczy mi coś na owulację albo na pęknięcie pęcherzyka. Testy co prawda robiłam co 2 dni i były negatywne. Być może pominęłam owu. A do Lublina mam dość daleko i nie bardzo miałabym czas. Zobaczymy co mi powie gin po monitoringach. Jeśli on nie znajdzie powodu mojej niepłodności to wtedy będę zmuszona wybrać się na Lublin. Pozdrawiam :)

    arturowa lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 11 lutego 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:49

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 11 lutego 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Na razie nie chcę szaleć z Lublinem. Zaczynam monitoring w kolejnym cyklu i może wystarczy mi coś na owulację albo na pęknięcie pęcherzyka. Testy co prawda robiłam co 2 dni i były negatywne. Być może pominęłam owu. A do Lublina mam dość daleko i nie bardzo miałabym czas. Zobaczymy co mi powie gin po monitoringach. Jeśli on nie znajdzie powodu mojej niepłodności to wtedy będę zmuszona wybrać się na Lublin. Pozdrawiam :)
    Ja w ogóle nie z tych stron i nie będę pisać o ginach, ale robiłaś badania nasienia? Bo to szybkie proste badanie i może coś tam wyjdzie. a jak ok szukać gdzie indziej, ale zacząć lepiej od faceta :)

    M&M
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 11 lutego 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak też zamierzamy. Wiem, że testy na ruchliwość plemników można zrobić w domu. Kiedyś o nich czytałam. Tak dla orientacji kupię ale to nie oznacza, że mój nie pójdzie też się przebadać.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 12 lutego 2015, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się muszę od zwać bo to są moje strony, ja jeżdżę do Lublina pomimo 130km, zmarnowalam parę cykli z lokalnym lekarzem.Teraz leczenie się w Lublinie i testy męża też tam robimy, choć wiem że jest opcja w Zamościu, ale słyszałam ze kiepska.

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 12 lutego 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotkapc a u Cb jaki jest powód Twojej niepłodnośći?

    U mnie jest tak, że badania hormonalne mam w normach, wewnątrz jest "czysto". Jeżeli okaże się, że to nie jest problem z owulacją to oczywiste, że kończę maraton tu i zaczynam w Lbl.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:49

    Aganeska lubi tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 12 lutego 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam endometrioze

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 12 lutego 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym znać swój problem. Przynajmniej nie zachodziłabym w głowę "dlaczego?" Ale już bliżej niż dalej - to pewne

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 18 lutego 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:
    Dużo jest dziewczyn, które były niby zdrowe a wykryto u nich jakieś choroby. Ja mogę polecić lekarza napro, przyjmuje na Czechowskiej 10, M. Barczentewicz. Ten to na pewno znajdzie przyczynę braku efektów starań ;) Mnie tak prześwietlił i wyszło pcos.


    Czy moglabys przyblizyć cenowo jak to wygląda?

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ