X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Glukoza na obciążenie
Odpowiedz

Glukoza na obciążenie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 20 października 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kobietki - mam do Was takie pytanie < mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale > otóż mam zlecony pakiet badań, które mam wykonać między 2 a 4 dniem cyklu, i w tych badaniach jest glukoza na obciążenie. Moje pytanie brzmi - czy mogę ją wykonać innego dnia ? Wolałabym żeby mój mąż był przy mnie przez te 2 godziny a jutro chyba będę musiała sama jechać na badania, także pytam, czy mogłabym na jego dzień wolny od pracy przełożyć glukozę na obciążenie ? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi - z góry dziękuję :)

    lv8pusw.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 20 października 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glukoze mozna w inny dzien. Wez sobie polowke cytryny do wcisniecia do kubeczka, bo to jest lukier jak sie rozmiesza. Bardzo bardzo slodkie. Wiele kobiet wymiotuje od tego. Cytryna troche przelamuje ten smak.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 20 października 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka - dzięki Ci wielkie :) a to można cytrynę ze sobą zabrać ? Bo idę prywatnie zrobić badania, a tam na miejscu dadzą mi już gotowe do wypicia - mniemam - heh ?

    lv8pusw.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 20 października 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, musisz kupic glukoze 75g w aptece. Czasem mozna tez w lab, ale najczesciej jest drozej. Cytryne wez uwierz na slowo, ze to jest lukier. Jakbys 75 lyzeczek cykru wsypala do szklanki wody ;) ja tak to czulam ;)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 20 października 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Ci jak nie wiem co :) ale skoro mogę się Ciebie poradzić, to mam jeszcze jedno pytanie :) otóż mam jeszcze następne badanie progesteronu w 21 i 23 dniu cyklu - ale 21 dzień cyklu wypada w sobotę, gdzie laboratorium jest zamknięte - to tylko mam 23 zrobić ? jak to zrobić dobrze ?

    lv8pusw.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 20 października 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob w pt, albo poszukaj, bo moze jakis lab ma dyzur w sb, np przy szpitalach czasem sa otwarte w weekend. Gin z jakiegos powodu kazal 2 zrobic :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 20 października 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak :) a to mogę dzień wcześniej zrobić ?

    lv8pusw.png
  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 25 października 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyniki :( na czczo - 132.00 a normy od 60.00 do 99.00 .... po 120 min - 152 .00 a norma to od 60.00 do 140.00 .... plus niedobór witaminy D ... i inne mniej ważne rzeczy ...
    Dziewczyny - co o tym sądzicie ?
    Była któraś z Was w takiej sytuacji i udało się zajść w ciążę ?

    lv8pusw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ