X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Godny polecenia ginekolog Lublin!!!
Odpowiedz

Godny polecenia ginekolog Lublin!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Żacbia87 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć:) czy ktoś możne polecić Panią prof.
    Bożenę Leszczyńska-Gorzelak z Lublina...
    jak długo trzeba czekac na wizytę w prywatnym gabinecie i jaka cena za wizytę?

  • tolerancyjna Autorytet
    Postów: 1737 1562

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Ja słyszałam o tej Pani dobre słowa, ale żeby umówić się do niej wizytę chyba trzeba zjeść kilo soli. Mi przez 2 tygodnie dzwonienia po 3 razy w ciągu dnia się nie udało więc zrezygnowałam. Ale może Ty będziesz miała więcej szczęścia :-)

    31 lat; hiperprolaktynemia, niedoczynność, PCOS, plastyka macicy; AMH 3,03; kariotypy ok
    ON: Morfologia 2%, HBA i DFI prawidłowe
    3 x IUI :(
    06.18 - I PICSI, z 14 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    08.18 - II PICSI, z 15 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    03.19 - start III procedury,
    19.06.19 - IMSI + Fertile Chip, 21 pęcherzyków/10 komórek, w pierwszej dobie zero zapłodnień... I nagle cud! Transfer w 3 dobie zarodka 8a, beta 9 dtp 1,97; 10 dpt 1,34 :(
    08.06.20 - transfer AZ :(
    07.07.20 - transfer AZ, 7dpt - beta 75.05, 9dpt - 188.06, 13dpt - 1115
    10 tc 💔
  • Majka1981 Koleżanka
    Postów: 86 6

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słyszałam, że profesor jest dobra w prowadzeniu ciąży, ale raczej oschła w kontaktach z pacjentkami...

    6 inseminacji
    1 ICSI: 5 komórek, 2 zarodki
    2 ICSI w trakcie: 12.2017
    AMH: 0,83
  • zdun Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A polecicie mi jakiegoś ginekologa, najlepiej co przyjmuje prywatnie i nie ma do niego aż takich kolejek? I tak do 100 zł za wizytę?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ