Forum Starając się z pomocą medyczną Godny polecenia ginekolog Lublin!!!
Odpowiedz

Godny polecenia ginekolog Lublin!!!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Żacbia87 Nowa

Wysłany: 8 grudnia 2017, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć:) czy ktoś możne polecić Panią prof.
    Bożenę Leszczyńska-Gorzelak z Lublina...
    jak długo trzeba czekac na wizytę w prywatnym gabinecie i jaka cena za wizytę?

• tolerancyjna Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2017, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Ja słyszałam o tej Pani dobre słowa, ale żeby umówić się do niej wizytę chyba trzeba zjeść kilo soli. Mi przez 2 tygodnie dzwonienia po 3 razy w ciągu dnia się nie udało więc zrezygnowałam. Ale może Ty będziesz miała więcej szczęścia :-)

31 lat; hiperprolaktynemia, niedoczynność, PCOS, plastyka macicy; AMH 3,03; kariotypy ok
    ON: Morfologia 2%, HBA i DFI prawidłowe
    3 x IUI :(
    06.18 - I PICSI, z 14 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    08.18 - II PICSI, z 15 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    03.19 - start III procedury,
    19.06.19 - IMSI + Fertile Chip, 21 pęcherzyków/10 komórek, w pierwszej dobie zero zapłodnień... I nagle cud! Transfer w 3 dobie zarodka 8a, beta 9 dtp 1,97; 10 dpt 1,34 :(
    08.06.20 - transfer AZ :(
    07.07.20 - transfer AZ, 7dpt - beta 75.05, 9dpt - 188.06, 13dpt - 1115
    10 tc 💔
  • Majka1981 Koleżanka

Wysłany: 10 grudnia 2017, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    słyszałam, że profesor jest dobra w prowadzeniu ciąży, ale raczej oschła w kontaktach z pacjentkami...

6 inseminacji
    1 ICSI: 5 komórek, 2 zarodki
    2 ICSI w trakcie: 12.2017
    AMH: 0,83
  • zdun Nowa

Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A polecicie mi jakiegoś ginekologa, najlepiej co przyjmuje prywatnie i nie ma do niego aż takich kolejek? I tak do 100 zł za wizytę?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego