Forum Starając się z pomocą medyczną GRAVITA ŁÓDŹ (HSG)
Odpowiedz

GRAVITA ŁÓDŹ (HSG)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2016, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, założyłam ten wątek bo nie mogłam nic znaleźć na forum o tej klinice. Z góry przepraszam jeśli jednak coś było i przeoczyłam....

Słuchajcie jestem na etapie poszukiwania kliniki gdzie mogłabym zrobić HSG....aktualnie rozważam właśnie m.in.Gravitę. Czy któraś z Was robiła może to badanie w tej klinice? Jeśli macie jakiekolwiek informacje w tym temacie to będę bardzo wdzięczna za podzielenie się swoimi doświadczeniami.

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 listopada 2016, 09:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadna z Was nie miała żadnych doświadczeń z Gravita? ;(

• sylvuś Autorytet

Wysłany: 10 listopada 2016, 17:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem prawie z Łodzi i nigdy o niej nie słyszałam.
    Gdzie się znajduje- od dawna?

Ja jeździłam aż do Kutna do szpitala, druga miałam w Madurowiczu.

W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

"https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 listopada 2016, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest prywatna klinika leczenia niepłodności. Znajduje się w Lodzi przy ul. Kniaziewicza. A od jak dawna to szczerze mowiac nie wiem :) Mają swoją str w necie to możesz sobie spojrzeć :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2016, 18:31

• Bella93 Autorytet

Wysłany: 10 listopada 2016, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvuś wrote:
    Ja jestem prawie z Łodzi i nigdy o niej nie słyszałam.
    Gdzie się znajduje- od dawna?

Ja jeździłam aż do Kutna do szpitala, druga miałam w Madurowiczu.
    Nie slyszalas bo nie dostala sie nawet do programu mz, ani tego z urzedu miasta ;)

Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
  • Martoszka Autorytet

Wysłany: 10 listopada 2016, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gravita to chyba taka mała klinika, tez o niej kiedyś myślałam, ale jakoś mnie nie przekonała. I jeszcze to, że jest malo znana. Dlatego wybrałam Gametę.

29l.4,5roku starań, iui, ivf, Aniołki, a na koniec dwa Cudy ❤️

wnidio4pt1tnqdku.png

atdcmg7y2012gdqt.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2016, 14:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez o tej klinice malo słyszalam tylko gdzieś wyczytałam, ze tam robią HSG i dlatego się zainteresowałam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ