X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną GRAVITA ŁÓDŹ (HSG)
Odpowiedz

GRAVITA ŁÓDŹ (HSG)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, założyłam ten wątek bo nie mogłam nic znaleźć na forum o tej klinice. Z góry przepraszam jeśli jednak coś było i przeoczyłam....

    Słuchajcie jestem na etapie poszukiwania kliniki gdzie mogłabym zrobić HSG....aktualnie rozważam właśnie m.in.Gravitę. Czy któraś z Was robiła może to badanie w tej klinice? Jeśli macie jakiekolwiek informacje w tym temacie to będę bardzo wdzięczna za podzielenie się swoimi doświadczeniami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadna z Was nie miała żadnych doświadczeń z Gravita? ;(

  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 10 listopada 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem prawie z Łodzi i nigdy o niej nie słyszałam.
    Gdzie się znajduje- od dawna?

    Ja jeździłam aż do Kutna do szpitala, druga miałam w Madurowiczu.

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest prywatna klinika leczenia niepłodności. Znajduje się w Lodzi przy ul. Kniaziewicza. A od jak dawna to szczerze mowiac nie wiem :) Mają swoją str w necie to możesz sobie spojrzeć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2016, 18:31

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 listopada 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvuś wrote:
    Ja jestem prawie z Łodzi i nigdy o niej nie słyszałam.
    Gdzie się znajduje- od dawna?

    Ja jeździłam aż do Kutna do szpitala, druga miałam w Madurowiczu.
    Nie slyszalas bo nie dostala sie nawet do programu mz, ani tego z urzedu miasta ;)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 10 listopada 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gravita to chyba taka mała klinika, tez o niej kiedyś myślałam, ale jakoś mnie nie przekonała. I jeszcze to, że jest malo znana. Dlatego wybrałam Gametę.

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez o tej klinice malo słyszalam tylko gdzieś wyczytałam, ze tam robią HSG i dlatego się zainteresowałam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ