X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum Ostrava
Odpowiedz

Gyncentrum Ostrava

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 6 marca 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam jestem ciekawa czy ktoras z was ma jakies doswiadczenia z ta klinika...ja wybralam ja z polecenia lekarza i przy okazji odleglosc mi odpowiada... Narazie jestem zadowolona. Z komunikacja tez niema problemow...pielegniarki staraja sie mowic po polsku a lekarz sobie bardzo dobrze radzi...a wy jakie macie doswiadczenia?

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JESTEM ZAWIEDZIONA OSTRZEGAM NIE KORZYSTAJCIE Z TEJ KLINIKI DLA NAS TO BYLA PORAZKA STRATA PIENIEDZY A PRZEDEWSZYTKIM CZASU

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • rybka33 Ekspertka
    Postów: 205 208

    Wysłany: 10 października 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny,mam do odsprzedania zastrzyki do procedury in vitro.Menopur 600 IU FSH+600 IU LH,cetrotide 0,25 mg,5 szt.,oraz elonva 100 mikrogramów z datą ważności do końca października tego roku.W razie zainteresowania którymkolwiek preparatem proszę o kontakt na email: [email protected] Jestem z okolic Olsztyna.

    :(
  • anemic Ekspertka
    Postów: 137 169

    Wysłany: 29 października 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również nie polecam Ostrawy. Jak napisala Kasia strata czasu i pieniędzy. U mnie przeprowadzono inseminację ( bez jakichkolwiek badań oprócz wirusoligii), bez konkretnego wywiadu. Inseminacja bez stymulacji, bez monitoringu. W trakcie inseminacji lekarz...odebrał telefon...
    Polecam za to gyncetrum katowice. Mi Ostrawę też polecił lekarz. Jak się okazało- mój gin to znajomy tego z Ostrawy. Czyli pewnie kase ma za pacjentki.

    f2w33e3krygmun4e.png

    12.12 - crio beta: 12 dpt: 230; 15 dpt 935,5

    22.06 transfer-5t 5dz - Strata :(
    ANA 2 - dodatni 1:320
    NK: 50,1%, hashimoto
  • Aneekk Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 6 października 2020, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Pozostały mi leki (za dużo lekarz przepisał )
    Neoparin
    Cyclogest
    Duphaston

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ