X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Histeroskopia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 25 lutego 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Zakładam nowy wątek poniewaz nie mogłam nic znaleźć. Napewno przyda się ten wątek dla osób które mają pytania dotyczące histeroskopii

  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 25 lutego 2021, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam raz jeszcze
    Czy któraś z was miała.histeroskopie? U mnie wykryto po stymulacji owulacji maleńkiego polipa w endometrium.
    Jak wyglądał zabieg, jakie są zalecenia po? Mozna jeszcze w tym.smaym cyklu starać się o bobasa?

  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 3 marca 2021, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo

  • redka Autorytet
    Postów: 486 540

    Wysłany: 3 marca 2021, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, ja miałam histero polipa we wrześniu, zabieg odbył się w znieczuleniu ogólnym, trwał ok. 15min, tego samego dnia wypis do domu. Nie ma się czego obawiać

    Równo 2 lata starań.
    12.03 Laparoskopia - niedrożne jajowody
    01.04 ⏸️ beta 272, prog 45💚 ➡️ 06.04 beta 2135 prog 43.9💛 ➡️ 12.04 beta 16254 🧡 ➡️ 16.04 3mm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️➡️ 07.05 2cm 3mm 💜 ➡️ 28.05 5cm 7mm ➡️22.07 350g chłopca 👣 04.09 1000g 15.10 2000g🐰 19.11 3000g 10.12.2021 👨‍👩‍👦 3240g 8:40
    gg64qtkfpvxcwhqx.png
  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 3 marca 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    redka wrote:
    Witaj, ja miałam histero polipa we wrześniu, zabieg odbył się w znieczuleniu ogólnym, trwał ok. 15min, tego samego dnia wypis do domu. Nie ma się czego obawiać
    A jak że staraniem, mozna było w tym samym cyklu starać się o maleństwo?

  • blondynka2104 Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 4 marca 2021, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po histero najlepiej odczekać do miesiączki ze staraniami :) czułostkowym w którym mamy histero odpuszczamy a zaczynamy się starać w nowym :)
    Sam zabieg który jest w znieczuleniu ogólnym jest okej :) po zabiegu lepiej się oszczędzać, odpocząć, nie prowadzić auta, nie brać gorących kąpieli, nie dźwigać nic ciężkiego :) zjeść sobie coś lekkostrawnego :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ