X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Histeroskopia operacyjna na NFZ ?
Odpowiedz

Histeroskopia operacyjna na NFZ ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asinek Przyjaciółka
    Postów: 79 99

    Wysłany: 17 maja 2021, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpitale luxmed mają podpisaną umowę z nfz. W Warszawie trzeba np. zadzwonić do placówki, umawiają Cię na konsultację ( idziesz już z wystawionym skierowaniem) , badają Cię i mówią na kiedy był by termin. Ja byłam na początku mają a termin mam na 8 lipca, więc tragedii nie ma.

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 17 maja 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej!
    Oczywiście, jak najbardziej.
    Skąd jesteś? Jeśli chodzi o ślask, to skierowanie wystawione w lutym(od ginekologa) , a pod koniec marca miałam już operacje, jeden dzień i do domu. Jedna klinika zaproponowała mi prywatnie za ok 3 tysiące, oczywiście pożegnałam się z nimi.
    Powodzenia! 🙏

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ