X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną HSG-czy mozna od razu starac sie o ciaze
Odpowiedz

HSG-czy mozna od razu starac sie o ciaze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem 3 dni przed HSG - boje się jak nie wiem z tego też względeu, że to moja pierwsza w życiu wizyta w szpitalu. Z lekarzem jeszcze nie rozmawiałam czy ten cykl odpuszczać ze starniami czy może jednak się przyłożyć. Na pewno jednak nie będę się specjalnie zabezpieczać - niezależni od tego co on powie.

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, można czy nie można?
    Wczoraj miałam HSG- okazało się, że przez bezobjawową infekcję bakteryjną miałam obydwa niedrożne jajowody :(:(:(
    Jeden udało się ponoć przetkać podczas badania.
    Usłyszalam w szpitalu, że nie mogę w ogóle współżyc w tym cyklu, bo to było badanie rentgenowskie, że ryzyko i w ogóle.
    Czuję się dobrze i wiem, że w tym cyklu byśmy może mieli jakąś szansę na cud :(:(:(
    Nie wiem jak postąpić :(

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz cud może się potem urodzić niepełnosprawny.. Zaryzykujesz?? Miesiąc to nie jest tak długo..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zaryzykuję. Poczekam do nastepnego cyklu, tylko żeby się ten jajowód znowu nie zarósł.
    7 lipca mam wizytę w klinice niepłodności i będę robić monitoring i może stymulację, żeby trafić w owulację z odpowiedniego jajnika.
    Olka30, dzięki za otrzeźwienie <3

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi lekarz mowil, ze jak nic nie boli to mam sie od razu starac bo mam najwieksze szanse...od razu sie nie udalo, ale w kolejnym cos tam wyszlo jednak ciaza sie nie utrzymala...pozniej znow bezowocne starania...

  • VeRa77 Debiutantka
    Postów: 11 16

    Wysłany: 4 lutego 2017, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam od razu po HSG parę dni i szybko potem poroniłam. Na początku 6 tygodnia ciąży było poronienie samoistne.

    VeRa77
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ