Forum Starając się z pomocą medyczną HSG na Ujastku w Krakowie (nfz)
Odpowiedz

HSG na Ujastku w Krakowie (nfz)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2014, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś dostałam skierowanie na badanie drożności jajowodów z ewentualna laparoskopia jeśli będzie potrzeba. Ze skierowaniem mam się udać do Szpitala na Ujastek w Krakowie.
    Będę wdzięczna za opinie dziewczyn które miały tam zabieg, mam nadzieję że kilka się znajdzie :-)

• sasanka85 Nowa

Wysłany: 29 marca 2014, 18:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Niestety nie wiem jak to wygląda ale proszę powiedz skąd masz skierowanie na hsg? Będę je potrzebować w najbliższym czasie a wizytę do specjalisty mam dopiero na lipiec :/

sasanka85
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 marca 2014, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierowanie mam od swojego ginekologa, przyjmuje prywatnie ale nie miał problemów z wystawieniem skierowania na nfz :-)

• sasanka85 Nowa

Wysłany: 30 marca 2014, 19:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mogłabyś podać jego nazwisko? Długo już do niego chodzisz? Polecasz? Bo ja chyba enty raz będę zmieniać gina :/

sasanka85
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 marca 2014, 20:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacek Franczak. Przyjmuje w kilku miejscach w Krakowie. Czy polecam... Prowadził moja pierwsza ciążę bardzo dobrze, jest moim stałym ginekologiem od 5 lat. Gdy zaczęłam mieć problemy z zajściem w druga ciążę również chodziłam do niego, gdy po 8 miesiącach nie było efektu poszłam na konsultacje do innego (dr Szlachcic Macierzyństwo) lecz nie byłam zadowolona (każdy ma inne oczekawania) wiec wróciłam do Franczaka... O skierowaniu na HSG mówił juz wcześniej, ja zdecydowałam się teraz. Dr Franczak mówi ze gdy on przestaje juz sobie radzić z problemem zajścia w ciążę swoje pacjentki wysyła do dr Janeczek albo Janeczko z Kliniki Parents.
    Dr Franczak moim zdaniem jest lekarzem godnym polecenia, ma specyficzny styl bycia który nie każdemu musi odpowiadać.

• sasanka85 Nowa

Wysłany: 30 marca 2014, 21:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za info i w takim razie będę się do niego dobijać bo nie mam zamiaru czekać do lipca :/ Ja chodziłam do Żabińskiej, Łabiaka, Eqwautu, Witalisza, a obecnie do prof Krzyśka ... No to widzę że mamy ten sam problem bo ja też nie mogę zajść w drugą ciąże :/ Mam syna 6 - lat, ponad dwa lata temu poroniłam i od tamtej pory nie mogę zaciążyć :/ a niby wszystkie badania są ok - mąż miał nawet seminogram i też ok. Brakuje mi tylko tego hsg a tak to jestem zbada od A do Z i wyniki Ok :/ i już brakuje mi sił i woli walki o rodzeństwo dla synka :(

sasanka85
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2014, 06:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak będziesz po wizycie- jakie wrażenia. :-)

A ja nadal proszę o informację od dziewczyn które miały hsg na Ujastku robione... :-)

:-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego