X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną HSG na Ujastku w Krakowie (nfz)
Odpowiedz

HSG na Ujastku w Krakowie (nfz)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś dostałam skierowanie na badanie drożności jajowodów z ewentualna laparoskopia jeśli będzie potrzeba. Ze skierowaniem mam się udać do Szpitala na Ujastek w Krakowie.
    Będę wdzięczna za opinie dziewczyn które miały tam zabieg, mam nadzieję że kilka się znajdzie :-)

  • sasanka85 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 29 marca 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Niestety nie wiem jak to wygląda ale proszę powiedz skąd masz skierowanie na hsg? Będę je potrzebować w najbliższym czasie a wizytę do specjalisty mam dopiero na lipiec :/

    sasanka85
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierowanie mam od swojego ginekologa, przyjmuje prywatnie ale nie miał problemów z wystawieniem skierowania na nfz :-)

  • sasanka85 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mogłabyś podać jego nazwisko? Długo już do niego chodzisz? Polecasz? Bo ja chyba enty raz będę zmieniać gina :/

    sasanka85
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacek Franczak. Przyjmuje w kilku miejscach w Krakowie. Czy polecam... Prowadził moja pierwsza ciążę bardzo dobrze, jest moim stałym ginekologiem od 5 lat. Gdy zaczęłam mieć problemy z zajściem w druga ciążę również chodziłam do niego, gdy po 8 miesiącach nie było efektu poszłam na konsultacje do innego (dr Szlachcic Macierzyństwo) lecz nie byłam zadowolona (każdy ma inne oczekawania) wiec wróciłam do Franczaka... O skierowaniu na HSG mówił juz wcześniej, ja zdecydowałam się teraz. Dr Franczak mówi ze gdy on przestaje juz sobie radzić z problemem zajścia w ciążę swoje pacjentki wysyła do dr Janeczek albo Janeczko z Kliniki Parents.
    Dr Franczak moim zdaniem jest lekarzem godnym polecenia, ma specyficzny styl bycia który nie każdemu musi odpowiadać.

  • sasanka85 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 marca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za info i w takim razie będę się do niego dobijać bo nie mam zamiaru czekać do lipca :/ Ja chodziłam do Żabińskiej, Łabiaka, Eqwautu, Witalisza, a obecnie do prof Krzyśka ... No to widzę że mamy ten sam problem bo ja też nie mogę zajść w drugą ciąże :/ Mam syna 6 - lat, ponad dwa lata temu poroniłam i od tamtej pory nie mogę zaciążyć :/ a niby wszystkie badania są ok - mąż miał nawet seminogram i też ok. Brakuje mi tylko tego hsg a tak to jestem zbada od A do Z i wyniki Ok :/ i już brakuje mi sił i woli walki o rodzeństwo dla synka :(

    sasanka85
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak będziesz po wizycie- jakie wrażenia. :-)

    A ja nadal proszę o informację od dziewczyn które miały hsg na Ujastku robione... :-)

    :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ