Forum Starając się z pomocą medyczną HSG na Ujastku w Krakowie (nfz)
Odpowiedz

HSG na Ujastku w Krakowie (nfz)

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 28 marca 2014, 21:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, dziś dostałam skierowanie na badanie drożności jajowodów z ewentualna laparoskopia jeśli będzie potrzeba. Ze skierowaniem mam się udać do Szpitala na Ujastek w Krakowie.
  Będę wdzięczna za opinie dziewczyn które miały tam zabieg, mam nadzieję że kilka się znajdzie :-)

 • sasanka85 Nowa
  Postów: 3 0

  Wysłany: 29 marca 2014, 18:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, Niestety nie wiem jak to wygląda ale proszę powiedz skąd masz skierowanie na hsg? Będę je potrzebować w najbliższym czasie a wizytę do specjalisty mam dopiero na lipiec :/

  sasanka85
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 29 marca 2014, 18:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Skierowanie mam od swojego ginekologa, przyjmuje prywatnie ale nie miał problemów z wystawieniem skierowania na nfz :-)

 • sasanka85 Nowa
  Postów: 3 0

  Wysłany: 30 marca 2014, 19:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  A mogłabyś podać jego nazwisko? Długo już do niego chodzisz? Polecasz? Bo ja chyba enty raz będę zmieniać gina :/

  sasanka85
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 30 marca 2014, 20:32

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jacek Franczak. Przyjmuje w kilku miejscach w Krakowie. Czy polecam... Prowadził moja pierwsza ciążę bardzo dobrze, jest moim stałym ginekologiem od 5 lat. Gdy zaczęłam mieć problemy z zajściem w druga ciążę również chodziłam do niego, gdy po 8 miesiącach nie było efektu poszłam na konsultacje do innego (dr Szlachcic Macierzyństwo) lecz nie byłam zadowolona (każdy ma inne oczekawania) wiec wróciłam do Franczaka... O skierowaniu na HSG mówił juz wcześniej, ja zdecydowałam się teraz. Dr Franczak mówi ze gdy on przestaje juz sobie radzić z problemem zajścia w ciążę swoje pacjentki wysyła do dr Janeczek albo Janeczko z Kliniki Parents.
  Dr Franczak moim zdaniem jest lekarzem godnym polecenia, ma specyficzny styl bycia który nie każdemu musi odpowiadać.

 • sasanka85 Nowa
  Postów: 3 0

  Wysłany: 30 marca 2014, 21:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziękuje za info i w takim razie będę się do niego dobijać bo nie mam zamiaru czekać do lipca :/ Ja chodziłam do Żabińskiej, Łabiaka, Eqwautu, Witalisza, a obecnie do prof Krzyśka ... No to widzę że mamy ten sam problem bo ja też nie mogę zajść w drugą ciąże :/ Mam syna 6 - lat, ponad dwa lata temu poroniłam i od tamtej pory nie mogę zaciążyć :/ a niby wszystkie badania są ok - mąż miał nawet seminogram i też ok. Brakuje mi tylko tego hsg a tak to jestem zbada od A do Z i wyniki Ok :/ i już brakuje mi sił i woli walki o rodzeństwo dla synka :(

  sasanka85
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 31 marca 2014, 06:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Daj znać jak będziesz po wizycie- jakie wrażenia. :-)

  A ja nadal proszę o informację od dziewczyn które miały hsg na Ujastku robione... :-)

  :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.