X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną hsg - oba jajowody niedroźne. Jaka szansa na ciąże???
Odpowiedz

hsg - oba jajowody niedroźne. Jaka szansa na ciąże???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hsg - oba jajowody niedroźne. Jaka szansa na ciąże???
    czy której z Was udało się zajść mimo niedrożnych jajowodów?? czy pozostaje tylko laporoskopia, in0vitro lub adopcja??

    mhsvh371pdpt408y.png
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę o odpowiedzi. Dziś byłam na hsg i okazało się, że oba są niedrożne. Gin mówi, że cud mnie ratuje, albo in vitro.

    mhsvh371pdpt408y.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dream wrote:
    proszę o odpowiedzi. Dziś byłam na hsg i okazało się, że oba są niedrożne. Gin mówi, że cud mnie ratuje, albo in vitro.

    Spokojnie....Zaden cud najpierw powinien skierowac cie na laparoskopie...Bardzo czesto na hsg jajowody wychodza niedrozne bo dochodzi do ich skurczow a po laparo okazuje sie ze wszystko ok...W laparo tez udaje sie je udrozn ic, albo przynajmniej jeden..Nie trac nadziei tylko walcz dalej.
    Powodzenia

    Chanela lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi podczas laparoskopi sprawdzali droznośc wpuszczali kontrast ale swobodnie przepływał wiec moze podczas laparo udrożnia Ci chociażby jeden :)Musisz byc dobrej mysli

    63b363a823.png
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kochane. Bardzo mi ciężko, ale nie poddaje się. Muszę walczyć, muszę, póki jeszcze mam siły.

    mhsvh371pdpt408y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam udrażniane ale niestety nic to nie dało..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ