X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

hydrotubacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anusiakt Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 9 września 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam (miałam ) niestety niedrożne oba jajowody. W maju przeszłam dwukrotnie zabieg hydrotubacji jajowodów. Pod wpływem objawów jakie zgłaszałam lekarz stwierdził,że zabieg udał się i do końca sierpnia dał czas na zajście w ciążę. Niestety 21 dostałam miesiączkę, teraz niebawem termin kolejnej, a ja wciąż liczę na powodzenie:-(.
    Bardzo proszę dziewczyny,które przeszły hydrotubację aby opisały swoje spostrzeżenia na ten temat. Proszę o nadzieję... Pozdrawiam.

    [*] 20.11.2015
  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 10 września 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kochana nie przechodziłam tego, ale slyszalam, ze w Lublinie udrazniaja jajowody, tam to robilas?

  • anusiakt Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 10 września 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. W szpitalu w Ostrowcu na ubezpieczenie. W Lublinie podobno udrażniają jajowody radiolodzy.Można o tym poczytać http://radiologia-zabiegowa.pl/index.php?s=rad_zab_18.

    [*] 20.11.2015
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ