X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ICSI 2021 🐣
Odpowiedz

ICSI 2021 🐣

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kręcona Przyjaciółka
    Postów: 92 127

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, zapraszam wszystkich którzy przymierzają się do ICSI w najbliższym czasie , do dzielenie się informacjami i doświadczeniami 😊
    Jestem na etapie szukania takiego wsparcia -> zachęcam do dzielenia się pomocą 😊
    O sobie :
    ✓ starania od 2018 r
    ✓ w lutym 2020 r potwierdzona azoospermia u mojego męża ( przyczyna - mutacja genu Cftr niedrożne nasieniowody )
    ✓ grudzień 2020 r biopsja mTese w Novum Warszawa
    Mamy plemniki 💪💪💪
    ✓ obecnie : mamy do wyboru skorzystanie z dalszej diagnostyki i leczenie operacyjne udrażnianie nasieniowodów / ICSI coraz bardziej skłaniamy się właśnie ku ICSI
    Czekam też na wynik swojego badania genetyczego mutacji genu CFTR mam go dostać pod koniec lutego / marzec
    Gdyby nie ten czas oczekiwania pewnie ruszylibyśmy wcześniej z całą procedura 😊

  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kręcona wrote:
    Cześć, zapraszam wszystkich którzy przymierzają się do ICSI w najbliższym czasie , do dzielenie się informacjami i doświadczeniami 😊
    Jestem na etapie szukania takiego wsparcia -> zachęcam do dzielenia się pomocą 😊
    O sobie :
    ✓ starania od 2018 r
    ✓ w lutym 2020 r potwierdzona azoospermia u mojego męża ( przyczyna - mutacja genu Cftr niedrożne nasieniowody )
    ✓ grudzień 2020 r biopsja mTese w Novum Warszawa
    Mamy plemniki 💪💪💪
    ✓ obecnie : mamy do wyboru skorzystanie z dalszej diagnostyki i leczenie operacyjne udrażnianie nasieniowodów / ICSI coraz bardziej skłaniamy się właśnie ku ICSI
    Czekam też na wynik swojego badania genetyczego mutacji genu CFTR mam go dostać pod koniec lutego / marzec
    Gdyby nie ten czas oczekiwania pewnie ruszylibyśmy wcześniej z całą procedura 😊
    Czesc kochana najlepiej dołącz do wątku in vitro 2021 lub invitro po raz pierwszy w 2021. Wydaje mi się, ze zdecydowana większość korzysta jednak z icsi, bo parametry nasienia nawet jak niby w normach to nie są takie jak lata temu:) samo icsi to często baza. Jak jest słabe nasienie to warto pomyśleć jeszcze o dodatkowych metodach jeśli ilość plemników na to pozwala typu imsi, czy picsi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2021, 17:36

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ