Odpowiedz

In Vitro

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ania2468 Nowa

Wysłany: 24 marca 2018, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem z mężem prawie rok po ślubie. Mój mąż ma bardzo małą liczbę plemników przez co nie możemy mieć dzieci. Razem postanowiliśmy poddać się In Vitro, wiem, może niektórzy mają do tej metody różne zdania ale dla nas to jest szansa.
    Chciała bym się dowiedzieć czy ktoś z was poddał się In Vitro?
    Ile trwa to wszystko?
    Proszę Was Kochani bardzo o odpowiedź.
    Buziaki, pozdrawiam ;)

Ania2468
  • e_mil_ka Autorytet

Wysłany: 24 marca 2018, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu jest wątek IVF tam na pewno dowiesz sie bardzo dużo.

km5sbd3m9cmh5pox.png
    Emilka
    22.09.2016 r. - punkcja, hiperka, transfer przełożony- 5 *
    5 x crio = 3 x cb :(
    29.06.20 - cn - oczekiwanie na zarodek
    15.09.20 - czekamy na Igunię :)
    04.03.21 - Igunia na świecie
  • Bella93 Autorytet

Wysłany: 24 marca 2018, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyne 5556stron:
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/ivf,60,5556.html

sylwia80, Asia_88, Bardolka, Klara Wysocka lubią tę wiadomość

Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego