X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

In Vitro

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ania2468 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 marca 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem z mężem prawie rok po ślubie. Mój mąż ma bardzo małą liczbę plemników przez co nie możemy mieć dzieci. Razem postanowiliśmy poddać się In Vitro, wiem, może niektórzy mają do tej metody różne zdania ale dla nas to jest szansa.
    Chciała bym się dowiedzieć czy ktoś z was poddał się In Vitro?
    Ile trwa to wszystko?
    Proszę Was Kochani bardzo o odpowiedź.
    Buziaki, pozdrawiam ;)

    Ania2468
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 24 marca 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu jest wątek IVF tam na pewno dowiesz sie bardzo dużo.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 24 marca 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyne 5556stron:
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/ivf,60,5556.html

    sylwia80, Asia_88, Bardolka, Klara Wysocka lubią tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ