X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro - długi protokół na tabletkach antykoncepcyjnych
Odpowiedz

In vitro - długi protokół na tabletkach antykoncepcyjnych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • calistas Koleżanka
    Postów: 263 5

    Wysłany: 27 marca 2022, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Bardzo proszę o Twoją pomoc w tym badaniu.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

  • Wronka Koleżanka
    Postów: 142 19

    Wysłany: 26 listopada 2023, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbik wrote:
    Hej Blanka, ja jestem właśnie na świeżo po długim protokole - to prawda, że zastrzyków jest trochę więcej niż przy krótkim, ale w moim przypadku krótki protokół nie przyniósł pożądanych efektów w stymulacji, więc uznaję długi za ten bardziej szczęśliwy :)
    Co do samopoczucia to wszystko było normalnie. Wiadomo trochę stres, niepewność, ale fizycznie zero zmian, nic nie przytyłam. Czasem pokłóciłam się z facetem o jakąś bzdurę... ale to pewnie dlatego, że hormony szalały.
    Nie obawiaj się zastrzyków! :) Te igiełki są bardzo cienkie i krótkie, ja się popłakałam ze strachu robiąc pierwszy zastrzyk, a po kilku dniach już na luzie - to wcale nie boli, nawet nie leci krew (czasem mała kropelka, ale to żaden dramat!) - ewentualnie swędzi :) Ale to jest normalne.
    Co do tabletek antykoncepcyjnych to trochę jestem w szoku, że Ci tak lekarz powiedział. Tabletki anty nie powodują raka - po prostu kobiety przyjmujące tabletki częściej chodzą do lekarza/ginekologa, częściej się badają, i w związku z tym wszelkie choroby wykrywane są wcześniej, dlatego jest jakaś blada zależność, że niby tabletki anty mają jakiś negatywny wpływ na zdrowie. Ja przy endometriozie brałam tabletki antykoncepcyjne non-stop przez 12 lat, dopóki nie zaczęłam się starać o ciążę w styczniu. Poza niepłodniścią jestem okazem zdrowia :)
    Myślę, że decyzja o Invitro jest już dowodem dużej odwagi z Waszej strony. Jeśli macie dobrego lekarza prowadzącego to zaufaj mu, nie planuj żadnych trudnych przedsięwzięć podczas stymulacji, zadbaj o suplementy, spokój i będzie dobrze. Trzymam kciuki i pozdrawiam cieplutko :)


    Mam pytanie bo ja teraz na takim zestawie leków jak Ty. Kiedy była punkcja? Czy długo brałaś ten decspeptyd razem z menopurem i czy był na zakończenie stymulacji ovitrelle? Czy trsnsfer w tym samym cyklu i jakie leki po punkcji żeby bhł transfer? Sxukam informacji bo nie wiem co u mnie będzie.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ