Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 💚🍀 •inseminacja 2024 🍷🍀💚
Odpowiedz

💚🍀 •inseminacja 2024 🍷🍀💚

Oceń ten wątek:
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 14 września 2024, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, może faktycznie za wcześnie panikuję. Nie potrzebnie robiłam ten test 🫣

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Kitka09 Autorytet
    Postów: 1858 1194

    Wysłany: 14 września 2024, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Dziękuję dziewczyny, może faktycznie za wcześnie panikuję. Nie potrzebnie robiłam ten test 🫣
    Ja bym powtórzyła w poniedziałek test albo poszła na betę po prostu - będzie czarno na białym. Pamiętam, że na poprzednich wątkach były sytuacje, gdzie 10 dpo testy były białe, a 12 dpo jednak wyskakiwała druga krecha :) więc sugeruję od siebie betę w poniedziałek, ale oczywiście zrobisz jak czujesz 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Patisonek 25, Łati90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    🎀Starania od 10/2021, od 11/2022 z pomocą kliniki 🎀
    ℹ️🧔🏽‍♂️ azoospermia ❌
    ℹ️👩🏼‍🦰 Niedoczynność tarczycy/Kariotyp prawidłowy/ Jajniki, jajowody ok -hyCosy
    🗓️
    🩺 Euthyrox 🩺
    3 IUI nieudane - lametta + zivafert
    ⚠️▪️Ana1 i ana screen ujemne ▪️KIR bx ▪️Insulinooporność ▪️MTHFR w homozygocie ▪️PAI-1 4g/4g ▪️Hashimoto

    🌸🌸ℹ️ 2024 🤩 ℹ️🌸🌸
    📍-22kg 📍wyciszona insulinooporność 📍ogarnięta tarczyca 📍naturalne owulacje
    🩺 neoparin/clexane, encorton, utrogestan, acard 150, glucophage, euthyrox, duphaston🩺
    16.02.2024 IUI ✅🥹
    25.02.2024 ⏸️
    26.02.2024 beta 20,40
    28.02.2024 beta 59,00
    02.03.2024 beta 238,70
    09.03.2024 beta 4650,70
    12.03.2024 mamy serduszko ♥️
    29.04.2024 obraz usg prawidłowy, synek 🩵😍 niskie ryzyka 🥹

    Synek już z nami🥹❤️
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 14 września 2024, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie a wiem chyba tylko tyle że dziś i jutro gonal dalej 50 , w poniedziałek monitoring i w środę inseminacja albo monitoring
    Lekarz ma strach że będzie z 5 dominujących

  • Łati90 Autorytet
    Postów: 766 406

    Wysłany: 14 września 2024, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania14 wrote:
    Jestem po wizycie a wiem chyba tylko tyle że dziś i jutro gonal dalej 50 , w poniedziałek monitoring i w środę inseminacja albo monitoring
    Lekarz ma strach że będzie z 5 dominujących

    A nie mówił ile pęcherzyków widać na USG?

    Ona: 35lat , On: 34lat

    Starania o dzidziusia od marca 2020r.
    ON -Ok
    ONA:
    08.2019- konizacja szyjki macicy (powód: dysplazja,CIN3)
    12.2022- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endomatroza małego stopnia.
    Jajowody drożne.
    Badania:
    AMH- 1,6
    ANA1 - dodatnie.
    ANA3- ujemne.
    P/C przeciwplemnikowe- nie wykryto.
    KIR Bx brak 2DS3
    Cross Match OK
    Allo MLR 30 %
    Cytokiny rozjechane

    1IUI.05.2023 / 2IUI.6.2023 -❌
    3IUI 4.09.2024- ✅ 🍀🙏
    B-HcG - 1684mlU/ml🍀😍

    Wizyta potwierdzającą 3.10- Wszystko Ok. Mamy serduszko ❤️😍
    1 prenatalne 22.11🍀🙏 Wszystko OK ❤️🙏 ❤️
    2 prenatalne 10.01-Wszystko OK❤️ córeczka ❤️🍀
    wizyta 28.02 - wszystko OK ❤️ córeczka waga 1080g
    3prenatalne ok. Waga 1680g😍❤️
    TERMIN: 26.05.25 🥰

    29.05.2025- Nasza córeczka już z Nami 🤱❤️🥰 3310g i 55cm szczęścia❤️

    "Trzeba wierzyć, że sie uda... "
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 14 września 2024, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łati90 wrote:
    A nie mówił ile pęcherzyków widać na USG?
    Widziałam że dużo 😵‍💫 zapytałam ile mają te największe to chyba mówił coś 9 i 10mm, chyba nawet jeden jest na lewym

  • E_welka88 Autorytet
    Postów: 1272 1239

    Wysłany: 15 września 2024, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny która testuje w najbliższym czasie?
    Trzymam kciuki ✊️ i czekam dobrych wieści

    Naadziejaa lubi tę wiadomość

    ♂️ wszystko ok

    ♀️PCOS, endometrioza jajnikowa, insulinooporność, niedoczynność tarczycy, niski progesteron, wysoki estradiol bez względu na fazę cyklu

    ▶️ 1 IUI 03.2024 ❌
    ▶️ 2 IUI 04.2024 ❌
    ▶️ 3 IUI 05.2024 ✅

    12.05.2024 ⏸️ 😍
    16.05. -beta 51,05, 18.05. -beta 197,29, 21.05.- beta 894,80, 23.05.- beta 1808,30
    11.06.2024 💗
    04.07.2024 😍 4 cm szczęścia
    22.07.2024 7,22 cm 🥰 badania prenatalne
    31.07.2024 105g na 80% dziewczynka🩷
    28.08.2024 260g córeczka 🩷😍
    17.09.2024 II prenatalne 415g 🩷
    01.10.2024 613g 😍, 06.11.2024 1268g 🥰
    03.02.2025 jestem już na świecie 😍🩷

    age.png
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 15 września 2024, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_welka88 wrote:
    Hej dziewczyny która testuje w najbliższym czasie?
    Trzymam kciuki ✊️ i czekam dobrych wieści
    Było coś szczególnego w cyklu w którym Ci się udało?
    My w tym tygodniu mamy trzecia i ostatnia próbę

  • Trzynastka Koleżanka
    Postów: 47 49

    Wysłany: 15 września 2024, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem co o tym myśleć, ale robiłam w piątek betę wyszło <1,10 (13dpo IUI). Duphaston skończył mi się w czwartek, okres się nie zaczął, a dziś rano zrobiłam test i wyszły 2kreski, wprawdzie druga taka delikatna, ale jest. Jutro zamierzam powtórzyć test, a jak też będzie druga kreska, to pojadę na betę.
    Nie wiem czy to mogło się udać czy robię sobie tylko nie potrzebne nadzieje ... 🫤

    E_welka88 lubi tę wiadomość

    👨🏻‍🦰: azoospermia;
    👩🏻‍🦰: wszystkie dotychczasowe wyniki w normie

    06.07.24 - 1IUI-D ❌
    03.08.24 - 2IUI-D ❌
    31.08.24 - 3IUI-D ❌

    11.24 - 1 punkcja (1❄️, transfer nieudany)
    03.25 - 2 punkcja (0 zarodków)
    07.25 - 3 punkcja (0 zarodków)
    Decyzja o AZ
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 828 547

    Wysłany: 15 września 2024, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzynastka wrote:
    Sama nie wiem co o tym myśleć, ale robiłam w piątek betę wyszło <1,10 (13dpo IUI). Duphaston skończył mi się w czwartek, okres się nie zaczął, a dziś rano zrobiłam test i wyszły 2kreski, wprawdzie druga taka delikatna, ale jest. Jutro zamierzam powtórzyć test, a jak też będzie druga kreska, to pojadę na betę.
    Nie wiem czy to mogło się udać czy robię sobie tylko nie potrzebne nadzieje ... 🫤


    Ja bym od razu z rana pojechała na betę :) a w między czasie najwyżej zrobiła test. W każdym bądź razie trzymam mocno kciuki żeby ta kreseczka druga ciemniała :) 🤞🏻✊🏻✊🏻🥰

    Trzynastka, Kitka09 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2024, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzynastka wrote:
    Sama nie wiem co o tym myśleć, ale robiłam w piątek betę wyszło <1,10 (13dpo IUI). Duphaston skończył mi się w czwartek, okres się nie zaczął, a dziś rano zrobiłam test i wyszły 2kreski, wprawdzie druga taka delikatna, ale jest. Jutro zamierzam powtórzyć test, a jak też będzie druga kreska, to pojadę na betę.
    Nie wiem czy to mogło się udać czy robię sobie tylko nie potrzebne nadzieje ... 🫤
    Bardzo mocno trzymam kciuki ✊🏻✊🏻
    Dawaj znać 🍀

    Trzynastka lubi tę wiadomość

  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 15 września 2024, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzynastka wrote:
    Sama nie wiem co o tym myśleć, ale robiłam w piątek betę wyszło <1,10 (13dpo IUI). Duphaston skończył mi się w czwartek, okres się nie zaczął, a dziś rano zrobiłam test i wyszły 2kreski, wprawdzie druga taka delikatna, ale jest. Jutro zamierzam powtórzyć test, a jak też będzie druga kreska, to pojadę na betę.
    Nie wiem czy to mogło się udać czy robię sobie tylko nie potrzebne nadzieje ... 🫤
    Trzymam kciuki 🍀✊️

    Trzynastka lubi tę wiadomość

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 15 września 2024, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzynastka wrote:
    Sama nie wiem co o tym myśleć, ale robiłam w piątek betę wyszło <1,10 (13dpo IUI). Duphaston skończył mi się w czwartek, okres się nie zaczął, a dziś rano zrobiłam test i wyszły 2kreski, wprawdzie druga taka delikatna, ale jest. Jutro zamierzam powtórzyć test, a jak też będzie druga kreska, to pojadę na betę.
    Nie wiem czy to mogło się udać czy robię sobie tylko nie potrzebne nadzieje ... 🫤

    Powtórz test rano bo niebezpieczne jest takie odstawienie proga. Możesz zaszkodzić.. trzymam kciuki 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2024, 18:57

    Trzynastka lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 15 września 2024, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzynastka wrote:
    Sama nie wiem co o tym myśleć, ale robiłam w piątek betę wyszło <1,10 (13dpo IUI). Duphaston skończył mi się w czwartek, okres się nie zaczął, a dziś rano zrobiłam test i wyszły 2kreski, wprawdzie druga taka delikatna, ale jest. Jutro zamierzam powtórzyć test, a jak też będzie druga kreska, to pojadę na betę.
    Nie wiem czy to mogło się udać czy robię sobie tylko nie potrzebne nadzieje ... 🫤
    Trzymam kciuki!

    Trzynastka lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Trzynastka Koleżanka
    Postów: 47 49

    Wysłany: 15 września 2024, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny!
    Czekam niecierpliwie do poranka, będę się odzywać.

    👨🏻‍🦰: azoospermia;
    👩🏻‍🦰: wszystkie dotychczasowe wyniki w normie

    06.07.24 - 1IUI-D ❌
    03.08.24 - 2IUI-D ❌
    31.08.24 - 3IUI-D ❌

    11.24 - 1 punkcja (1❄️, transfer nieudany)
    03.25 - 2 punkcja (0 zarodków)
    07.25 - 3 punkcja (0 zarodków)
    Decyzja o AZ
  • E_welka88 Autorytet
    Postów: 1272 1239

    Wysłany: 15 września 2024, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania14 wrote:
    Było coś szczególnego w cyklu w którym Ci się udało?
    My w tym tygodniu mamy trzecia i ostatnia próbę

    W tym cyklu byłam bardzo niezadowolona bo nie było naszego lekarza i musiał nam inny doktor zrobić IUI więc podzeszłam całkiem zrezygnowana i z myślą że pewnie się nie uda i że zostaje nam tylko ivf. No i w tym cyklu akurat jak mialam IUI to doktor powiedział że widać że pęcherzyk pęknie bo już na usg było widać coś tam co świadczy o tym że zaczyna pękać. A tak to nic specjalnego.

    ♂️ wszystko ok

    ♀️PCOS, endometrioza jajnikowa, insulinooporność, niedoczynność tarczycy, niski progesteron, wysoki estradiol bez względu na fazę cyklu

    ▶️ 1 IUI 03.2024 ❌
    ▶️ 2 IUI 04.2024 ❌
    ▶️ 3 IUI 05.2024 ✅

    12.05.2024 ⏸️ 😍
    16.05. -beta 51,05, 18.05. -beta 197,29, 21.05.- beta 894,80, 23.05.- beta 1808,30
    11.06.2024 💗
    04.07.2024 😍 4 cm szczęścia
    22.07.2024 7,22 cm 🥰 badania prenatalne
    31.07.2024 105g na 80% dziewczynka🩷
    28.08.2024 260g córeczka 🩷😍
    17.09.2024 II prenatalne 415g 🩷
    01.10.2024 613g 😍, 06.11.2024 1268g 🥰
    03.02.2025 jestem już na świecie 😍🩷

    age.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 828 547

    Wysłany: 15 września 2024, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzynastka wrote:
    Dziękuję dziewczyny!
    Czekam niecierpliwie do poranka, będę się odzywać.


    Czekamy na wieści 🥰

    Trzynastka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 15 września 2024, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzynastka czekamy na dobre wieści i trzymamy kciuki 🤞🤞🤞

    Trzynastka lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • LokaDesigner Autorytet
    Postów: 658 2873

    Wysłany: 15 września 2024, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Trzynastka trzymam kciuki 😬🤗

    My we wtorek iui .. o ile pęcherzyk znowu nie pęknie wcześniej... wtedy chyba rezygnuje i nie podchodzimy, bo to bez sensu. Mam duże obawy, że tak się stanie, w zeszłym miesiącu czułam mega jajniki teraz nic mi nie dolega i mnie to dodatkowo niepokoi 🤦‍♀️ jakby się udało to jeszcze pod koniec września będę testować. Marzę żeby mieć to już za sobą. Też tak macie, że ta pogoda pogarsza nastroje związane ze staraniami? 😞

    31👱🏼‍♀️ 39🧔

    AMH 2,43 ng/ml

    08.2023 początek starań 🫶
    23.08.2024 IUI ❌️
    17.09.2024 IUI ❌️
    30.09.2024 wizyta kwalifikacyjna do ivf
    07.11.2024 punkcja - pobrane 18🥚zapłodnione 10 🤞, 6 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ 3 x 5AA, 1x 5BA, 1x4AB, 1x3BC
    13.12.2024 FET 5AA ❌️ cb**
    17.01.2025 FET 5AA 🤰
    5 dpt -> ⏸️
    6 dpt -> beta 33,53 mlU/ml 😱
    25 dpt -> crl 0,44 cm kropeczek z serduszkiem ❤️🥹
    7t + 3 -> crl 1,3 cm ❤️💪
    10t + 2 -> crl 3,64 cm 🥰
    dziewczynka
    30.09 -> 3453 g 53 cm

    age.png
  • Łati90 Autorytet
    Postów: 766 406

    Wysłany: 16 września 2024, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzynastka wrote:
    Sama nie wiem co o tym myśleć, ale robiłam w piątek betę wyszło <1,10 (13dpo IUI). Duphaston skończył mi się w czwartek, okres się nie zaczął, a dziś rano zrobiłam test i wyszły 2kreski, wprawdzie druga taka delikatna, ale jest. Jutro zamierzam powtórzyć test, a jak też będzie druga kreska, to pojadę na betę.
    Nie wiem czy to mogło się udać czy robię sobie tylko nie potrzebne nadzieje ... 🫤

    Trzymam kciuki 🤞🍀

    Ona: 35lat , On: 34lat

    Starania o dzidziusia od marca 2020r.
    ON -Ok
    ONA:
    08.2019- konizacja szyjki macicy (powód: dysplazja,CIN3)
    12.2022- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endomatroza małego stopnia.
    Jajowody drożne.
    Badania:
    AMH- 1,6
    ANA1 - dodatnie.
    ANA3- ujemne.
    P/C przeciwplemnikowe- nie wykryto.
    KIR Bx brak 2DS3
    Cross Match OK
    Allo MLR 30 %
    Cytokiny rozjechane

    1IUI.05.2023 / 2IUI.6.2023 -❌
    3IUI 4.09.2024- ✅ 🍀🙏
    B-HcG - 1684mlU/ml🍀😍

    Wizyta potwierdzającą 3.10- Wszystko Ok. Mamy serduszko ❤️😍
    1 prenatalne 22.11🍀🙏 Wszystko OK ❤️🙏 ❤️
    2 prenatalne 10.01-Wszystko OK❤️ córeczka ❤️🍀
    wizyta 28.02 - wszystko OK ❤️ córeczka waga 1080g
    3prenatalne ok. Waga 1680g😍❤️
    TERMIN: 26.05.25 🥰

    29.05.2025- Nasza córeczka już z Nami 🤱❤️🥰 3310g i 55cm szczęścia❤️

    "Trzeba wierzyć, że sie uda... "
  • Łati90 Autorytet
    Postów: 766 406

    Wysłany: 16 września 2024, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzynastka i jak ? Testowałaś dzisiaj ?

    Ona: 35lat , On: 34lat

    Starania o dzidziusia od marca 2020r.
    ON -Ok
    ONA:
    08.2019- konizacja szyjki macicy (powód: dysplazja,CIN3)
    12.2022- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endomatroza małego stopnia.
    Jajowody drożne.
    Badania:
    AMH- 1,6
    ANA1 - dodatnie.
    ANA3- ujemne.
    P/C przeciwplemnikowe- nie wykryto.
    KIR Bx brak 2DS3
    Cross Match OK
    Allo MLR 30 %
    Cytokiny rozjechane

    1IUI.05.2023 / 2IUI.6.2023 -❌
    3IUI 4.09.2024- ✅ 🍀🙏
    B-HcG - 1684mlU/ml🍀😍

    Wizyta potwierdzającą 3.10- Wszystko Ok. Mamy serduszko ❤️😍
    1 prenatalne 22.11🍀🙏 Wszystko OK ❤️🙏 ❤️
    2 prenatalne 10.01-Wszystko OK❤️ córeczka ❤️🍀
    wizyta 28.02 - wszystko OK ❤️ córeczka waga 1080g
    3prenatalne ok. Waga 1680g😍❤️
    TERMIN: 26.05.25 🥰

    29.05.2025- Nasza córeczka już z Nami 🤱❤️🥰 3310g i 55cm szczęścia❤️

    "Trzeba wierzyć, że sie uda... "
‹‹ 282 283 284 285 286 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ