X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja czekanie na testowanie
Odpowiedz

Inseminacja czekanie na testowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 1988 Koleżanka
    Postów: 62 14

    Wysłany: 20 października 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki te przrd i te juz po IUI
    Chcialam zeby na tym wontku odpowiedziano na konkretne pytania.
    #Ktora z kolei IUI?
    #Kiedy wyszedl test?
    #Jakie obiawy?
    #Jak radzic sobie w oczekiwaniu na test?

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 30 października 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cieżko co kolwiek napisać ja jestem przed 3 IUI zobaczymy jakie beda efekty,
    a co do objawów to każda kobieta jest inna i nie sugerowałabym sie za bradzo tym, pozatym zauważyłam że czesto w cyklu którym sie udaje kobiety nie maja tych "wszystkich" objawów które były wcześniej,

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie obecnie po 4 IUI.
    Druga udana, ale tylko do 20 tc.
    Po IUI udanej, czułam ból jajników i brzucha tak jak na miesiączkę, piersi bardzo wrażliwe. Po za tym nic innego nie zauważylam. Test wyszedł pozytywny w 12 dpo. Obecnie czekam na testowanie
    Pozdrawiam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 15:55

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 1 IUI i była udana, ale biochemiczna. Po samym zabiegu bardzo bolał mnie brzuch przez dwa dni, a potem takie ciągnięcie po stronie jednego jajnika przez cały czas. Nie czułam bóli miesiączkowych ani bólu piersi, co zawsze mi towarzyszyło w nieudanych cyklach. Betę robiłam w 11 dniu po owulacji i była pozytywna, niestety na krótko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 5.01 miałam pierwszą insemi.
    Jestem na luteinie, encorton, estrofem i wlewach z intralipidu od ponad 3 mies.
    po dwóch dniach bóle podbrzusza, brzucha i częściej siku.
    Po tygodniu bóle zaczęły przypominać miesiączkowe.
    Jutro 10 dpo, jadę zrobić bete.
    Stres.. jest niestety :(

  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ku pokrzepieniu :)

    2 IUI nieudane, wykonane w klinice nastawionej włącznie na produkcję pieniędzy ;)
    Kolejna IUI wykonana na cyklu naturalnym, bez ovitrelle (na wizycie byłam wieczorem 14.09, IUI w szpitalu następnego dnia, nie było już potrzeby podawać ovitrelle).
    Pierwszym objawem meblującego się kropka było brak okresu suchego po owulacji. Temperaturę mierzyłam, ale dość mocno skakała, więc u mnie nie był to wiarygodny objaw, natomiast śluz był jednoznaczny. Czulam oczywiście też różne kłucia po stronie po której była owulacja, ale w zasadzie czułam jej w każdym cyklu
    Pierwszy cień cienia na teście sikanym wyszedł mi 9 dni po IUI, ale naprawdę taki, że tylko ja go widziałam ;)
    Beta 12 dni po IUI 147

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jest tu jeszcze ktos??

  • Plisia Koleżanka
    Postów: 36 19

    Wysłany: 1 lutego 2022, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonaaaa wrote:
    Cześć dziewczyny jest tu jeszcze ktos??

    Cześć, właśnie trafiłam na ten wątek.
    Jestem po 3IUI, czekam na testowanie.
    Nigdy nie miałam jeszcze pozytywnego testu więc nie powiem nic o objawach udanej inseminacji.
    W tym cyklu wreszcie trafiliśmy przed owulacją z zabiegiem więc można było jeszcze podziałać w domu 😉
    Iwonaaaa, a jak u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2022, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jestem jutro tydzień po iui

  • calistas Koleżanka
    Postów: 263 5

    Wysłany: 31 marca 2022, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ