X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Wrocław In vitro
Odpowiedz

Invicta Wrocław In vitro

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was dziewczyny ma może jakieś wieści odnośnie refundowanego in vitro kliniki Invicta we Wrocławiu. Próbuję dowiedzieć się czegokolwiek od kliniki ale niestety jestem ciągle zbywana. Czekam na rozpoczęcie 2 procedury.

    mysza89 lubi tę wiadomość

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej kolejności ida procedury 3 bo tak sobie postanowila klinika,później mialy isc 2 z tym ze lista drugich jest dluga i nie wiadomo czy sie ze wszystkimi wyrobia, a dla pierwszych mialo juz zabraknac kasy i czasu. Ale wczoraj cos slyszalam, nawet tu na forum ze kliniki podostawaly pisma ze musza przyblokowac kase dla osob ktore nie podeszly do zadnej procedury, a ze w invikcie 3 procedury juz ruszyly ( moja koleżanka podchodzi do 3) to jesli będzie to prawda z tymi pismami,to mozna sie domyslec ktora procedura moze dostac po tylku w przypadku blokady pieniędzy dla pierwszych.... A lista pierwszych w szanownej invikcie jest spora, wiem bo sama swego czasu tam oczekiwałam do pierwszej.

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa99 wrote:
    Czy któraś z Was dziewczyny ma może jakieś wieści odnośnie refundowanego in vitro kliniki Invicta we Wrocławiu. Próbuję dowiedzieć się czegokolwiek od kliniki ale niestety jestem ciągle zbywana. Czekam na rozpoczęcie 2 procedury.
    Ja tez czekam na 2 procedure podobno w 2 połowie lutego mają ruszać też sie zastanawiam nad rezygnacją ,bo to co oni wyprawiają to porażka niby dr. W-o gwaratnowała rozpoczeńcie w 1 kwartale roku ...myśle ze musisz sie umówic do kordynatorki ...

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luty marzec można spodziewać się telefonu od nich. Teraz pierwsze procedury sa na etapie stymulacji wiec niebawem zaczniemy brac pewnie antyki i dostaniemy zaproszenie na ponowne badania przed startem.
    Tez czekam na telefon w prawie 2 procedury :)

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj dostałam wiadomość, że 2 procedury jeszcze nie ruszyły i standardowo mam uzbroić się w cierpliwość i czekać na telefon z kliniki. W zasadzie na moje pytanie odpowiedzieli w połowie bo już nie raczyli napisać kiedy dokładnie mogę spodziewać się telefonu. Niestety taką samą wiadomość dostałam już ponad miesiąc temu także nic się nie zmienia w klinice.

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 4 lutego 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wiecie może coś nowego odnośnie naszej "wspaniałej" kliniki?

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • Sowaa Autorytet
    Postów: 447 151

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie, czy jest w środ Was jeszcze jakas osoba która jest obecnie w invikcie we Wrocławiu ? Chciałabym zasięgnąć kilku informacji co do lekarzy oraz ich systemu leczenia..... Moze któraś z Was podzieli sie cennymi informacjami. Uciekłam do tej kliniki z innej wrocławskiej ale mam pare wątpliwości mimo wszystko.



    Marzenia to realne cele z odroczonym terminem realizacji...

    34bwyx8dfkd7ouw5.png
  • Maduszek Debiutantka
    Postów: 15 11

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowaa wrote:
    Hej mam pytanie, czy jest w środ Was jeszcze jakas osoba która jest obecnie w invikcie we Wrocławiu ? Chciałabym zasięgnąć kilku informacji co do lekarzy oraz ich systemu leczenia..... Moze któraś z Was podzieli sie cennymi informacjami. Uciekłam do tej kliniki z innej wrocławskiej ale mam pare wątpliwości mimo wszystko.

    Hej Sowaa,
    Ja jestem w invicie 6.05 zaczynam stymulację.
    Jestem w programie komercyjnym.
    Jak coś to zapraszam na priv :-)
    Pozdrawiam

    23.05.2016 - transfer 2 kruszynek...
    Ehhh życie....jaki plan masz dla mnie ???
    78dedf1d07dd7b3191c729847f6e44c6.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo odradzam. Ich statystyki mowia same za siebie. Przeszlam cala procedurę w invikcie bez sukcesu. Po pierwszym transferze w invimedzie jestem w ciąży.
    Calkiem inne podejście do pacjentki, indywidualnie dobierane leki, transfery w terminie owulacji itd. itd.
    W razie pytan zapraszam na priv.

    ojejku lubi tę wiadomość

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ