X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invimed Warszawa
Odpowiedz

Invimed Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przejrzałam tematy o roznych klinikach, czy są tu dziewczyny które leczyły się w Invimedzie w Warszawie, jakie macie opinie, jakich lekarzy polecacie.

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 12 października 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, ja leczyłam się w Invimedzie u dr Rokickiego. Dzięki temu Panu mam cudowne maleństwo. Ja jestem zadowolona z leczenia u tego lekarza i po kolejne maleństwo planuję też do niego się zgłosić. Gdzieś tu niżej jest już forum o warszawskim Invimedzie, to znajdziesz tam kilka opini.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2014, 12:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też leczę się w Invimedzie u dr Rokickiego. W tej chwili jestem w ciąży. Jest małomówny, ale skuteczny.
    Madzia ma rację, gdzieś jest taki sam watek, który ja utworzyłam i tam znajdziesz sporo opinii.

  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 12 października 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też sie leczyłam i jestem usatysfakcjonowana wszystkim co tam zastałam :) Efekt 32 tydzień, polecam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha to szukałam w wyszukiwarce i nie pokazało, dlatego załozylam. Dzieki za odpowiedzi, wlasnie tez czytałam w temacie o innych klinikach i tez sie powtarza ze Rokicki ma bardzo dobre efekty, dobrze tez przeprowadza hsg(mnie to czeka) ale wiadomo, zawsze tez mozna przeczytac rozne opinie. Z tego co czytałam w necie to pisza ze to gbur i niemiły, ale wlasnie za to duzo opinii ze dzieki niemu babki zaszły czy inseminacja czy leczenie czy invitro. Moj gin tez go poleca chociaz powiedział od razu ze jest mało uprzejmy, ale fachowiec ekstra. Zastnawialam sie nad Novum ale tam opinie o tych lekarzach takie sobie, ze mili, ale mało niby skuteczni wiec jednak sie zdecyduje na Rokickiego. Dzieki za odp. i gratuluje Wam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie udzielę więcej info na temat doktora, sama niedawno zasięgałam wiedzy na jego temat :)
    Powoli się do niego przyzwyczajam, jak się potem okazało większość lekarzy z Invimedu nie jest za wylewna, ale jak zadajesz pytania odpowiadają bez problemu. Powodzenia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sky a dzieki :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ