X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną invimed Wrocław, pierwsza wizyta
Odpowiedz

invimed Wrocław, pierwsza wizyta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które leczyły się lub leczą w klinice invimed we Wrocławiu. Opiszcie proszę swoją pierwszą wizytę, ja czekam na swoją, mam stresa. Staramy się 16 miesięcy.

    Alison
  • Aneczka2014 Przyjaciółka
    Postów: 258 44

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpinam się do pytania.leczylam się w klinice i miałam robione IUI niestety czeka mnie IVF więc się przygotowuję zbieram pieniądze i informacje. Jak to jest? Ktoś może opisać? Co jeśli pierwszy transfer się nie uda? Płaci się ponownie 8tys za następny czy jak to jest?

  • taśta Autorytet
    Postów: 509 492

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisoon wrote:
    Dziewczyny, które leczyły się lub leczą w klinice invimed we Wrocławiu. Opiszcie proszę swoją pierwszą wizytę, ja czekam na swoją, mam stresa. Staramy się 16 miesięcy.
    ja się leczę :)
    na pierwszą wizytę nalezy zabrać wszystkie dotychczasowe badania i polecam spisać sobie na karteczce swoje pytania i wątpliwości bo z nerwów może sporo ulecieć, z tego co się orientuję to przed pierwszą wizytą jest spotkanie z koordynatoremi tam wypełnia się ankiety dokumenty itp tylko nie wiem czy to dotyczy wszystkich czy tylko np tych co podchodzą do invitro (nie wiem dokładnie jak to wygląda bo jak my byliśmy pierwszy raz kilka lat temu to tego spotkania nie było). Do kogo jesteście umówieni?

    po 6 latach starań, po drodze 2 aniołki, 1 IUI czerwiec 2015 <3 Invimed Wrocław
    powrót po rodzeństwo-
    IUI 18.10.2018 :(
    IUI 11.2018 odwołana
    IUI 12.12.2018 odwołana
    11.2019 ICSI 10 kom., 5 zarodków- transfer 3-dniowca 1 klasy :( zero mrozaków :(
    ja- 36 lat, ponoć wszystko ok, AMH 1,5
    mąż- 35 lat, bardzo słabe nasienie, zwapnienia w jądrach
  • taśta Autorytet
    Postów: 509 492

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka2014 wrote:
    Podpinam się do pytania.leczylam się w klinice i miałam robione IUI niestety czeka mnie IVF więc się przygotowuję zbieram pieniądze i informacje. Jak to jest? Ktoś może opisać? Co jeśli pierwszy transfer się nie uda? Płaci się ponownie 8tys za następny czy jak to jest?
    to zależy ile uda się uzyskać zarodków podczas pierwszej procedury, jeżeli będą zarodki do zamrożenia to wtedy to ewentualnym niepowodzeniu możecie podejść do kriotransferu mrożonego zarodka, natomiast jeżeli nie uda się zamrozić żadnego zarodka to wtedy trzeba do całej procedury podejść od początku

    po 6 latach starań, po drodze 2 aniołki, 1 IUI czerwiec 2015 <3 Invimed Wrocław
    powrót po rodzeństwo-
    IUI 18.10.2018 :(
    IUI 11.2018 odwołana
    IUI 12.12.2018 odwołana
    11.2019 ICSI 10 kom., 5 zarodków- transfer 3-dniowca 1 klasy :( zero mrozaków :(
    ja- 36 lat, ponoć wszystko ok, AMH 1,5
    mąż- 35 lat, bardzo słabe nasienie, zwapnienia w jądrach
  • Evitaz Autorytet
    Postów: 321 418

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak dziewczyny pisały trzeba zabrać wszystkie wyniki swoje i męża . Lekarz na pewno zleci kolejne i poszukacie przyczyn niepłodności. Nie ma się czym stresować, trzeba zaufać lekarzowi i działać.

    uwo9skjoogetrb32.png
    Niedrożne jajowody, 35 lat, 1 dziecko, crio transfer 12.11, testuje 23.11 , 11dpt beta 447,4, 15dpt beta 2897, ❤️❤️ Biją, 20 tc [*], [*], 18.08start II procedury, 30.08 puncja. 02.09 transfer jednego zarodeczka, 13.09 piątek testuje 2 ❄️, 11dpt 182,6, 15 dpt 1610, 28 dpt ❤️
  • Aneczka2014 Przyjaciółka
    Postów: 258 44

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taśta wrote:
    to zależy ile uda się uzyskać zarodków podczas pierwszej procedury, jeżeli będą zarodki do zamrożenia to wtedy to ewentualnym niepowodzeniu możecie podejść do kriotransferu mrożonego zarodka, natomiast jeżeli nie uda się zamrozić żadnego zarodka to wtedy trzeba do całej procedury podejść od początku
    Czy mogę wysłać zaproszenie i zadać parę pytań?

  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również się tam leczę. Chodzę do Trzeciaka. A Ty Alisoon?

    Najdłużej na wizytę czekałam ok 2 tygodni. Od razu zapisałam się do lekarza, a o koordynatorce nawet nie wiedziałam. Nikt mi o tym nie wspomniał.
    Potwierdzam - na pierwszą wizytę należy wziąć wszystkie dotychczasowe wyniki swoje i męża, listę pytań bo wylatują z głowy.

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez lecze sie w Invi.Staramy sie juz ponad 7 lat bezskutecznie
    Do jakiego Dr idziecie dziewczyny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2018, 16:34

  • taśta Autorytet
    Postów: 509 492

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka2014 wrote:
    Czy mogę wysłać zaproszenie i zadać parę pytań?

    pewnie zapraszam :)

    po 6 latach starań, po drodze 2 aniołki, 1 IUI czerwiec 2015 <3 Invimed Wrocław
    powrót po rodzeństwo-
    IUI 18.10.2018 :(
    IUI 11.2018 odwołana
    IUI 12.12.2018 odwołana
    11.2019 ICSI 10 kom., 5 zarodków- transfer 3-dniowca 1 klasy :( zero mrozaków :(
    ja- 36 lat, ponoć wszystko ok, AMH 1,5
    mąż- 35 lat, bardzo słabe nasienie, zwapnienia w jądrach
  • taśta Autorytet
    Postów: 509 492

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chodzimy do dr Ż, mąż nie do końca jest do niego przekonany ale ja już się przyzwyczaiłam do jego specyficznego sposobu bycia a bardzo mu ufam więc nie planujemy zmiany na innego :)

    po 6 latach starań, po drodze 2 aniołki, 1 IUI czerwiec 2015 <3 Invimed Wrocław
    powrót po rodzeństwo-
    IUI 18.10.2018 :(
    IUI 11.2018 odwołana
    IUI 12.12.2018 odwołana
    11.2019 ICSI 10 kom., 5 zarodków- transfer 3-dniowca 1 klasy :( zero mrozaków :(
    ja- 36 lat, ponoć wszystko ok, AMH 1,5
    mąż- 35 lat, bardzo słabe nasienie, zwapnienia w jądrach
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) mam pytanie podepnę się z nim tutaj aby nie tworzyć nowych wątków. Kogo polecacie jeżeli chodzi o in vitro z invimedu Wrocław? Jakiego z lekarzy tam obecnych ? Ja byłam wcześniej u pani Doroty, dzięki niej mamy córkę. Chciała bym w nowym roku wrócić po ostatniego mroza, który nam pozostał tylko nie wiem teraz kompletnie do kogo. Wyżej wymieniona Pani doktor już tam nie pracuje. Chciałabym tego nie zepsuć , więc podpowiedzcie mi proszę kogo najlepiej wybrać :)

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Cześć :) mam pytanie podepnę się z nim tutaj aby nie tworzyć nowych wątków. Kogo polecacie jeżeli chodzi o in vitro z invimedu Wrocław? Jakiego z lekarzy tam obecnych ? Ja byłam wcześniej u pani Doroty, dzięki niej mamy córkę. Chciała bym w nowym roku wrócić po ostatniego mroza, który nam pozostał tylko nie wiem teraz kompletnie do kogo. Wyżej wymieniona Pani doktor już tam nie pracuje. Chciałabym tego nie zepsuć , więc podpowiedzcie mi proszę kogo najlepiej wybrać :)

    Hej!
    Ja byłam pacjentką dr Wickiewicz, ale nie było chemii między nami i zmieniłam na dra Gizlera, którego polecam! Poczytaj opinie w internecie, ja znam dwie pary, którym się dzięki niemu udało, my jesteśmy kolejną :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisoon wrote:
    Dziewczyny, które leczyły się lub leczą w klinice invimed we Wrocławiu. Opiszcie proszę swoją pierwszą wizytę, ja czekam na swoją, mam stresa. Staramy się 16 miesięcy.
    Tak jak dziewczyny wyżej pisały. Pierwsza wizyta to głównie przeanalizowanie dotychczasowych wyników badań (ja swoich miałam dużą stertę), USG i na tej podstawie dużo , dużo rozmowy lekarza z parą. My przyszliśmy na pierwszą wizytę nastawieni na in vitro. Pani doktor przez chwilę próbowała nas odwieźć od tej decyzji, uważała ,że możemy spróbować w inny sposób , ale ani ja ani mąż nie chcelismy. Mieliśmy dość po tym co przeszliśmy i wizja trzeciej ciąży pozamacicznej nam się w ogóle nie uśmiechała. Dostaliśmy więc zestaw badań , które musieliśmy jeszcze zrobić bądź powtórzyć , bo ich termin wziął i minął ;) Dostaliśmy plan działania i z wynikami mieliśmy już stawić się na kolejną wizytę, na której przeszliśmy już do konkretów. My po drodze leczyliśmy ureoplasmę przed rozpoczęciem procedury, no ale to nie jest standard . Nam ona wyszła w wymazach. Dostaliśmy antybiotyk i to nas zastopowało. Jak kolejne wyniki wyszły negatywne to ruszyliśmy z procedurą. Udało się za pierwszym razem :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara Wysocka wrote:
    Hej!
    Ja byłam pacjentką dr Wickiewicz, ale nie było chemii między nami i zmieniłam na dra Gizlera, którego polecam! Poczytaj opinie w internecie, ja znam dwie pary, którym się dzięki niemu udało, my jesteśmy kolejną :)
    Nam się udało z Dorotą za pierwszym razem. Potrzebowałam lekarza , który nie trzyma się sztywno zasad i pójdzie na ustępstwa gdybym takowych potrzebowała ;) także byłam zadowolona ze współpracy między nami... Reszty lekarzy nie znam i to mnie trochę przeraża. No, ale zastanawiam się między Gilerem a Trzeciakiem.. bo tej nowej nie chcę testować na sobie. Zresztą nie mam pewności czy dopuścili ją juz do in vitro ,czy jest na etapie inseminacji.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    Ja również się tam leczę. Chodzę do Trzeciaka. A Ty Alisoon?

    Najdłużej na wizytę czekałam ok 2 tygodni. Od razu zapisałam się do lekarza, a o koordynatorce nawet nie wiedziałam. Nikt mi o tym nie wspomniał.
    Potwierdzam - na pierwszą wizytę należy wziąć wszystkie dotychczasowe wyniki swoje i męża, listę pytań bo wylatują z głowy.
    Cześć myślałam niedawno o Tobie <3

  • Magkb Autorytet
    Postów: 394 219

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez byłam pacjentka Pani Wickiewicz, udało się za 1 razem. Teraz 2 znajome lecząc się u Dr Lechowicza insta zadowolone. Znam tez 2 przypadki powodzenia u dr Gizlera.

    o1489vvjvnnzrzny.png
  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Cześć myślałam niedawno o Tobie <3

    Cześć kochana :* Myślałam, że już Cię tu nie zobaczę. Ja się nadal bujam i jak widzisz nie jest ciekawie.

    Ja chodzę do Trzeciaka, ale w sumie jakbym drugi raz miała wybierać to pewnie wybrałabym Gizlera. Wiem, że jest do niego spora kolejka i to daję do myślenia. Wiem, też, że polecają Go w beznadziejnych przypadkach.

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ