Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀IVF po nieudanych IUI 🍀
Odpowiedz

🍀IVF po nieudanych IUI 🍀

Oceń ten wątek:
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5622 4519

    Wysłany: 13 kwietnia 2025, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Jutro podpytam w klinice, szkoda, że moja pani doktor jest dopiero w środę, ale poproszę koordynatorkę o konsultację :) Nie chcę stracić tego cyklu przez 1 dzień jakby co....
    Mysle ,ze przy rozpoczeciu sztucznego cyklu, jeden dzien w ta czy tamta strone nie robi roznicy. Przeciez i tak lekarz kontroluje wszystko odpowiednimi dawkami leków. Na pewno nie mysl ,ze stracisz cykl. Bo ja tez mialam pierwsza wizyte w 11dc. Do tego czasu nic nie bralam. Jutro transfer w 21 dc. Tak czy siak przeszlam z nautralnego cyklu na sztuczny w 11 dc.

    Alicee2024 lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w klinice I pani powiedziała, że optymalnie byłoby między 1 a 3 dniem , ale ten jeden dzień nie powinien zrobić wielkiej różnicy,także na spokojnie czekam na środę i zobaczymy co powie pani doktor ;)

    Mq1991, Pauuulaa, Karolove lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2124 4114

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa, trzymamy kciuki 🤞🤞🤞🍀🍀🍀

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5622 4519

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    Pauuulaa, trzymamy kciuki 🤞🤞🤞🍀🍀🍀
    Dzieki🥹 sama nie moge uwierzyć, że to dziś 🙏🙏
    Jednak na transfer musze do popoludnia czekac 😉

    Juz wczoraj mowilam mezowi,ze to nasz ostatni dzien w trójkę ☺️ jakos tak az dziwnie, jeszcze na sushi sie załapałam wczoraj, bo kolejne "dopiero po porodzie " 😂

    Czekam na przesylke z zapasem pinków. Zamierzam testowac szybko,bo na betę najszybciej bede mogla 8 dpt,a klinika chce bete z 10dpt. Takze te bety beda juz takie wiążące 🍀🤞jade po swoje malenstwo i mam nadzieje ,ze w grudniu sie spotkamy ✊✊✊

    A kicia- kocia ,kiedys pytalas o terminy porodów. To wedlug czata gpt dzisiejsze transfery beda mialy termin na 30.12. takze jeszcze mamy szanse na obecny rok zdarzyc z porodem. 😉Nie wiem jak ty ,ale ja swojego syna rodzilam 38t6d.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2025, 09:40

    Agnesss88, Karolove, MagdaLena88, Paprykaa, Kama89wroc lubią tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula powodzenia! 🍀🤞

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5622 4519

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Byłam w klinice I pani powiedziała, że optymalnie byłoby między 1 a 3 dniem , ale ten jeden dzień nie powinien zrobić wielkiej różnicy,także na spokojnie czekam na środę i zobaczymy co powie pani doktor ;)
    No i super, najwazniejsze ,ze ciebie uspokoili 👍

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Karolove Autorytet
    Postów: 952 2062

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa kciuki za Ciebie dziś 🤞🏻 daj potem znać jak przebiegł transfer I jakie masz wrażenia

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2124 4114

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeszcze a propos prolutexu. Byłam w szeregu aptek i nigdzie nie mają igły cieńszej niż 26G 🤦🏻‍♀️ Niektórzy nawet twierdzą że ta jest najcieńsza, ale w internecie znalazłam cieńsze. Poki co radzę sobie w ten sposób że zamiast robić zastrzyki w brzuch robię je w górną częsć pośladka i to jest niebo a ziemia. Sam zastrzyk prawie nie boli, nie ma też tego odczynu po wkłuciu. A na brzuchu do dziś czuję zastrzyk z soboty wieczora 😱 Wiec jakby wasze brzuchy już miały dość, polecam pośladek 😉

    Pauuulaa, trzymamy kciuki żeby to były twoje ostatnie godziny w pojedynkę na długi czas 🤞🤞

    Chyba któraś z was pisala, że macie szalone sny na progesteronie. No więc moje sny z dzisiejszej nocy były tak crazy że aż nie mogę w to uwierzyć 😂 Nieźle się bawiłam 😂

    Nowa2024, Karolove lubią tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula kciuki 🤞🤞🤞

    Kicia kocia opowiadaj te sny! 🤣🤪

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5622 4519

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    Dziewczyny, jeszcze a propos prolutexu. Byłam w szeregu aptek i nigdzie nie mają igły cieńszej niż 26G 🤦🏻‍♀️ Niektórzy nawet twierdzą że ta jest najcieńsza, ale w internecie znalazłam cieńsze. Poki co radzę sobie w ten sposób że zamiast robić zastrzyki w brzuch robię je w górną częsć pośladka i to jest niebo a ziemia. Sam zastrzyk prawie nie boli, nie ma też tego odczynu po wkłuciu. A na brzuchu do dziś czuję zastrzyk z soboty wieczora 😱 Wiec jakby wasze brzuchy już miały dość, polecam pośladek 😉

    Pauuulaa, trzymamy kciuki żeby to były twoje ostatnie godziny w pojedynkę na długi czas 🤞🤞

    Chyba któraś z was pisala, że macie szalone sny na progesteronie. No więc moje sny z dzisiejszej nocy były tak crazy że aż nie mogę w to uwierzyć 😂 Nieźle się bawiłam 😂
    Mi sie snilo ,ze polowa ryb w akwarium mi padła. A ja sie zastanawialam dlaczego.... 😂 Po czym sie obudzilam chwile przed 4.00 i nie moglam zasnac prawie do 6.00. rano sie z mezem zgadalam ,ze on tez nie mogl spac. Czyli wynika ,ze spalismy na zmiane 😉

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula powodzenia!

    Pauuulaa lubi tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2124 4114

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Kicia kocia opowiadaj te sny! 🤣🤪

    To były sny z kategorii że wstyd opowiadać 😂😂😂😂

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dostałam krwawienia…jadę do Poznania do doktorka…

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2124 4114

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, trzymamy kciuki 🫂🍀 Może to się krwiaczek opróżnia 🫶 Daj koniecznie znać 🫶

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, musi być wszystko dobrze! Wszystkie dobre myśli dla Ciebie i Kropeczka

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa trzymajcie się z Kropeczkiem 🤞🍀 będzie dobrze!

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Agnesss88 Autorytet
    Postów: 401 975

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie się kochani 🫶💕 Czekamy na wieści 🌸

    ♀️ 37 AMH 1,51
    ♂️ 36

    Starania od 2020 roku

    10-12.2024 - 3xIUI ❌

    13.01.2025 - Wizyta kwalifikacyjna do IVF ✔️
    21.02.2025 - start stymulacji 💉 Ovuleap, Menopur
    01.03.2025 Punkcja, z 10 pęcherzyków pobrano 5 oocytów, tylko 2 dojrzałe komórki, jedna się zapłodniła... Jedna blastka 🫶
    06.03.2025 Transfer zarodka 3bc
    9 dpt Beta 79, 11 dpt Beta 207, 13 dpt Beta 393, 15 dpt Beta 881, 19 dpt Beta 4221, 25dpt Beta 20448
    09.04.2025 - 6t 6d USG jest bijące ❤️🥹CRL 0,63 cm
    22.04.2025 - 8t 5d krwawienie 🥲 krwiak 3,2x1,75, zarodek z ❤️ CRL 2,26 cm
    05.05.2025 10t 4d krwiak 2,25x0,75, CRL 3,83
    19.05.2025 12t 4d CRL 5,91
    26.05.2025 Prenatalne, niskie ryzyka, Syn 💙
    30.11.2025 Syn na świecie ❤️ waga 3200 g 53 cm

    age.png
  • Karolove Autorytet
    Postów: 952 2062

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa trzymam kciuki, żeby wszystko było ok 🫂❤️

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Lilka88 Koleżanka
    Postów: 34 68

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas niestety drugi transfer zakończył się niepowodzeniem 💔.

    Dzisiaj byłam u lekarza, zostały Nam zlecone badania genetyczne, histeroskopia oraz biopsja endometrium.

    Po tych wszystkich badaniach dopiero kolejny transfer (został Nam 1 zarodek).

    ♂️ 37
    wszystko ok

    ♀️31
    endometrioza
    2023 - Laparoskopowy zabieg usuwania torbieli z prawego jajnika

    1 IUI - 04.24 ❌
    2 IUI - 05.24 ❌
    3 IUI - 06.24 ❌
    4 IUI - 09.24 ❌

    IVF
    19.12.24 - 04.01.25 Gonapeptyl Daily 1x0.1 mg/1ml
    27.12.24 - 04.01.25 Ovaleap 1x225 j.m.
    4.01.2024 - Ovitrelle 2x
    6.01.25 - punkcja: 16 pobranych 🥚, 13 dojrzałych, 10 zapłodnionych i 1 pod obserwacją >>>> 3 ❄️

    03.03.25 - I transfer FET 💔
    02.04.25 - II transfer FET 💔
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka88 wrote:
    U Nas niestety drugi transfer zakończył się niepowodzeniem 💔.

    Dzisiaj byłam u lekarza, zostały Nam zlecone badania genetyczne, histeroskopia oraz biopsja endometrium.

    Po tych wszystkich badaniach dopiero kolejny transfer (został Nam 1 zarodek).
    Bardzo mi przykro :( trzymaj się 🫂 ale dobrze, ze macie plan działania. A jakie badania genetyczne macie zrobić?

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ