Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ❄️❄️ IVF STYCZEŃ 2023 ❄️❄️
Odpowiedz

❄️❄️ IVF STYCZEŃ 2023 ❄️❄️

Oceń ten wątek:
  • Kaśka Furiatka Autorytet
    Postów: 2630 10168

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj bardzo bardzo mocno trzymamy kciuki za wizytę i bety.. 🤞🍀 Trzymajmy tez za te Dziewczyny, które są ciagle w ukryciu i nieśmiało Nas czytają po cichu przeżywając swoje wydarzenia..

    Powodzenia dzisiaj 🍀

    17.01 wtorek 🤞🤞🤞

    Asante beta 🩸💉🍀
    Decisive123 wizyta 🧐🩺
    Aurrora beta 🩸💉🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2023, 06:38

    Bazylia, Asante, Aurrora, Monita, AgulaM, Kasiek789, Karenka, KateM, Kluska, Nadziejka30, Mimi09, Mrs_dz0ana, kamisia, Agata_midwife, ........, Juka2018_1, Oli15, Koora, kinder_niespodzianka, GrazaGrazyna, ewelka8703, gosinka, Rybka85, Baby.baby86 lubią tę wiadomość

    age.png
    Obustr. niedrożność, PCOS
    AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
    FV R2_4070A>G - hetero
    MTHFR 677C>T - hetero
    PAI-1 4G - homo
    ☀️ I proc:
    03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
    🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
    ☀️ II proc:
    11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
    🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
    23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
    27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
    28.03 (12+4) - pren - ok
    23.05 (20+4) - połówk - ok
    25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
    28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️
  • Kaśka Furiatka Autorytet
    Postów: 2630 10168

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak byłam w szpitalu z moja prawdopodobną cp proponowali mi metroteksat albo usunięcie jajowodu.. Byłam zdecydowana na usunięcie m.in. ze względu właśnie na ten czas. W necie znalazłam takie info:
    919884f8006d.jpg
    Ale to samo powiedział lekarz, który mnie prowadził jak i mój profesor. Być może są różne leki, jeśli wprowadziłam w błąd, to przepraszam za zamieszanie

    Już doczytałam, ze jest różnica pomiędzy lekami przy ciąży wewnątrzmacicznej a cp. Bardzo Was przepraszam za wprowadzenie w błąd. U mnie nie byli pewni co się dzieje do końca, wiec pewnie na wszelki zaproponowali metroteksat. Chciałam dobrze, wyszło jak zwykle 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2023, 06:45

    Aurrora, Kasian, Kluska, Sysia1991, nick nieaktualny, Rybka85 lubią tę wiadomość

    age.png
    Obustr. niedrożność, PCOS
    AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
    FV R2_4070A>G - hetero
    MTHFR 677C>T - hetero
    PAI-1 4G - homo
    ☀️ I proc:
    03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
    🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
    ☀️ II proc:
    11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
    🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
    23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
    27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
    28.03 (12+4) - pren - ok
    23.05 (20+4) - połówk - ok
    25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
    28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️
  • Bazylia Autorytet
    Postów: 1125 1598

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka Furiatka wrote:
    Dzisiaj bardzo bardzo mocno trzymamy kciuki za wizytę i bety.. 🤞🍀 Trzymajmy tez za te Dziewczyny, które są ciagle w ukryciu i nieśmiało Nas czytają po cichu przeżywając swoje wydarzenia..

    Powodzenia dzisiaj 🍀

    17.01 wtorek 🤞🤞🤞

    Asante beta 🩸💉🍀
    Decisive123 wizyta 🧐🩺
    Aurrora beta 🩸💉🍀

    Powodzenia ✊❤️🍀 Wystrzałowych bet 🚀

    Aurrora lubi tę wiadomość

    age.png

    1 transfer... 😞💔
    2 transfer:
    9 dpt: 163,4 mlU
    11 dpt: 450,3 mlU
    13 dpt: 1920 mlU
    ♥️
  • Kaśka Furiatka Autorytet
    Postów: 2630 10168

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karenka wrote:
    ABK, Furioza to ile macie blastek, wiecie już??

    Kinia, na wczoraj 3 blastki, w tym jedna pod sercem.. Jeszcze jedna walczy do dzisiaj, ok 8 będę wiedziała co z nią.. 🤞🍀

    Karenka, KateM, Oli15, Monita lubią tę wiadomość

    age.png
    Obustr. niedrożność, PCOS
    AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
    FV R2_4070A>G - hetero
    MTHFR 677C>T - hetero
    PAI-1 4G - homo
    ☀️ I proc:
    03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
    🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
    ☀️ II proc:
    11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
    🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
    23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
    27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
    28.03 (12+4) - pren - ok
    23.05 (20+4) - połówk - ok
    25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
    28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️
  • Asante Autorytet
    Postów: 737 1673

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już w drodze do kliniki na krew.. wczoraj wieczorem jak mnie nic nie bolało to się martwiłam - dziś ciągnie brzuch na wszystkie strony i jak wstałam to prawie puściłam pawia.. chcę żeby jednak znów nie bolało! ;)

    Kaśka Furiatka, Aurrora, Juka2018_1, Rybka85 lubią tę wiadomość

    Starania od 2017
    Klinika Invicta Warszawa od 2020

    Czynnik męski - kwalifikacja do in vitro

    U mnie:
    Insulinooporność
    KIR - Bx, brak najważniejszych
    Cytokiny, jajowody, hormony, owulacje OK

    1 IVF X.2021 - dwie blastki
    ET 4.2.2. - 💔 8 t.c.
    III.2022 FET 3.2.2. - beta 0 😥

    2 IVF. VI.2022
    3 blastki ❄️❄️❄️
    3 IVF VII.2022
    1 blastka ❄️
    Badanie PGD: 3 zdrowe 😍 ❄️❄️❄️

    X.2022 FET blastka 6.2.2 accofil, heparyna, atosiban beta <0,1 😥

    7.01.2023 - FET blastka 6.2.2. (cykl naturalny, wlew z accofilu, atosiban, heparyna, accofil)
    6 dpt beta 43,5 prog 42
    10 dpt beta 297,7 prog 38
    13 dpt beta 688 (inny lab)
    17 dpt beta 3250, prog 34. Jest pęcherzyk 😍
    24 dpt jest ❤️
    13.09.2023 synek na świecie ❤️
  • Kasio Autorytet
    Postów: 1707 1838

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka Furiatka wrote:
    Dzisiaj bardzo bardzo mocno trzymamy kciuki za wizytę i bety.. 🤞🍀 Trzymajmy tez za te Dziewczyny, które są ciagle w ukryciu i nieśmiało Nas czytają po cichu przeżywając swoje wydarzenia..

    Powodzenia dzisiaj 🍀

    17.01 wtorek 🤞🤞🤞

    Asante beta 🩸💉🍀
    Decisive123 wizyta 🧐🩺
    Aurrora beta 🩸💉🍀

    Powodzenia! 🍀 Kosmicznych bet i owocnej wizyty! 🤞🏻

    Aurrora, Asante, Kaśka Furiatka lubią tę wiadomość

    age.png
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka Furiatka wrote:
    Kinia, na wczoraj 3 blastki, w tym jedna pod sercem.. Jeszcze jedna walczy do dzisiaj, ok 8 będę wiedziała co z nią.. 🤞🍀

    a przypomnij mi, to był 3 czy 5 dniowiec?

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Aurrora Autorytet
    Postów: 1154 2415

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asante wrote:
    Ja już w drodze do kliniki na krew.. wczoraj wieczorem jak mnie nic nie bolało to się martwiłam - dziś ciągnie brzuch na wszystkie strony i jak wstałam to prawie puściłam pawia.. chcę żeby jednak znów nie bolało! ;)

    Mówiłam kobieta nie dogodzisz 😁 . Mnie bolą tylko piersi . Brzucha nie czuję i tylko robienie bety mnie uspokaja 😋 .
    Ja już krew oddałam .

    Trzymam kciuki za nas 🤞🏻😘

    Asante, Kaśka Furiatka, Koora, Rybka85 lubią tę wiadomość

    age.png

    25.08.2023 ❤️ 36+6

    Ona : 92' On : 86'
    06.2020 CP, usunięcie lewego jajowodu, krwotok do jamy brzusznej ❌ 💔
    09.2021 poronienie w 6 tyg ❌ 💔

    Inseminacja IUI :
    03/22 - 06/22 ❌❌❌❌

    listopad 2022 ET 4BB ❌

    28.12.22 - FET ❄️ 4bb EmbryoGlue + AH
    BETA
    6dpt beta 16.76, progesteron 22.50
    8dpt beta 42.93, progesteron 24.20
    10dpt beta 77.64
    12dpt beta 221.70
    14dpt beta 703.11 progesteron 20.52
    17dpt beta 2713.32🚀
    20dpt beta 4510.53
    23dpt mamy bijące serduszko <3
    06.03 badania prenatalne ok
    Nifty Pro - prawidłowe wyniki ❤️Dziewczynka ❤️
    20 340g
    22+3 470g
    30+4 1,46kg
    32+4 2,20kg
    35+4 2,70kg

    IVF maj 2025
    FET 4CB 28.07.2025 ❌

    IVF 2026
    FET 4BB 19.06.2026 z AH, embrioglue
  • ABK Autorytet
    Postów: 6403 4534

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karenka wrote:
    ABK, Furioza to ile macie blastek, wiecie już??

    U mnie jedna chodzi ze mna (3.2.1), a dwie jeszcze na feriach (5.2.1 i 4.3.3).
    Boli mnie kurna brzuch bardzo, dzownie dzis do kliniki co ja mam z tym zrobic. Czy to czasami nie wina progesteronu.


    Karenka, Juka2018_1 lubią tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Asante Autorytet
    Postów: 737 1673

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurrora wrote:
    Mówiłam kobieta nie dogodzisz 😁 . Mnie bolą tylko piersi . Brzucha nie czuję i tylko robienie bety mnie uspokaja 😋 .
    Ja już krew oddałam .

    Trzymam kciuki za nas 🤞🏻😘

    Też już oddałam i też trzymam! :)

    Aurrora, Koora lubią tę wiadomość

    Starania od 2017
    Klinika Invicta Warszawa od 2020

    Czynnik męski - kwalifikacja do in vitro

    U mnie:
    Insulinooporność
    KIR - Bx, brak najważniejszych
    Cytokiny, jajowody, hormony, owulacje OK

    1 IVF X.2021 - dwie blastki
    ET 4.2.2. - 💔 8 t.c.
    III.2022 FET 3.2.2. - beta 0 😥

    2 IVF. VI.2022
    3 blastki ❄️❄️❄️
    3 IVF VII.2022
    1 blastka ❄️
    Badanie PGD: 3 zdrowe 😍 ❄️❄️❄️

    X.2022 FET blastka 6.2.2 accofil, heparyna, atosiban beta <0,1 😥

    7.01.2023 - FET blastka 6.2.2. (cykl naturalny, wlew z accofilu, atosiban, heparyna, accofil)
    6 dpt beta 43,5 prog 42
    10 dpt beta 297,7 prog 38
    13 dpt beta 688 (inny lab)
    17 dpt beta 3250, prog 34. Jest pęcherzyk 😍
    24 dpt jest ❤️
    13.09.2023 synek na świecie ❤️
  • Kaśka Furiatka Autorytet
    Postów: 2630 10168

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    a przypomnij mi, to był 3 czy 5 dniowiec?

    Blastka, 5 dniowa Kropeczka 3bb ☺️

    AgulaM, Aurrora, Mimi09, Juka2018_1 lubią tę wiadomość

    age.png
    Obustr. niedrożność, PCOS
    AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
    FV R2_4070A>G - hetero
    MTHFR 677C>T - hetero
    PAI-1 4G - homo
    ☀️ I proc:
    03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
    🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
    ☀️ II proc:
    11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
    🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
    23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
    27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
    28.03 (12+4) - pren - ok
    23.05 (20+4) - połówk - ok
    25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
    28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️
  • AgulaM Autorytet
    Postów: 2390 3301

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja się wczoraj nie odezwałam, bo miałam ciężki dzień po punkcji ;(
    Mamy 20 dojrzałych komórek (zapladniamy wszystkie ), ale żeby nie było kolorowo to na wizycie okazało się, że wyniki męża fatalne i lekarz nie gwarantuje, że cokolwiek będziemy mieć do transferowania:(

    Transfer umówiony na czwartek 20 stycznia, także proszę o wpisanie, ale mam wrażenie że znowu wrócimy z niczym :(

    Kasia kciuki za Twojego Kropusia ❤️
    ABK ✊️✊️ za prawidłowy przyrost!
    Celina gratuluję 11 jajeczek ! Zapladniacie wszystkie ?

    ABK, Kaśka Furiatka, Aurrora, ........, Juka2018_1, Oli15, Mimi09, Monita, ewelka8703, Rybka85 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰36👦41
    Starania od 10lat.... 💔💔
    Kariotypy prawidłowe
    KIR AA, Czynnik V-homozygotyczny
    PAI-heterozygotyczny, C1,C1

    1️⃣ Start IVF Invimed🍀 Poznań
    Ovaleap 300 IU.10 zapłodnionych
    ICSI- 0 zarodków ❌️ Kiepska jakość komórek😵‍💫

    2️⃣06.01 Menopur 300IU
    ICSI 5 trzydniowych zarodków✊️❤️❤️

    I 2023 - ET 2 zarodki 9 bl ❌️ cb?
    III '23 FET 2 zarodki 7 bl 😭 ❌️cb

    3️⃣ Zmiana kliniki-Poznań Polna
    5.10 Scratching endo
    8.10 Puregon 275J, lametta, mensinorm 75 J 10dojrzałych/6zapłodnionych 🙏
    Mamy❄️❄️ 3AA, 4BB🥹🥹
    Transfer 3AA, 18.12.23--> accofil, prograf, neoparin,encorton 🙏✊️
    Cb ❌️
    Cała immunologia przebadana...
    Kwiecień 2024-histeroskopia z biopsją endometrium-wynik ok.
    🏳🏳🏳🏳
  • Karenka Autorytet
    Postów: 3054 5432

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka Furiatka wrote:
    Dzisiaj bardzo bardzo mocno trzymamy kciuki za wizytę i bety.. 🤞🍀 Trzymajmy tez za te Dziewczyny, które są ciagle w ukryciu i nieśmiało Nas czytają po cichu przeżywając swoje wydarzenia..

    Powodzenia dzisiaj 🍀

    17.01 wtorek 🤞🤞🤞

    Asante beta 🩸💉🍀
    Decisive123 wizyta 🧐🩺
    Aurrora beta 🩸💉🍀

    Powodzenia kobietki ✊✊❤

    Aurrora, Asante lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 45 lat 👦 42 lat
    Staramy się od 03.19r.
    1 IVF:Aromek 3tab+Menopur225 1ET,IMSI,24.01punkcja🤞nie pobrano żadnych🥚
    2 IVF:Puregon150j + Menopur150j26.03tranfer 3dn.8A 😥
    KD:🤬
    3IVF:ruszamy03.23 Elonva150+Menopur75, Orgalutran;od 9dc Menopur300j+Orgalutran; 1.04 Ovi,punkcja 3.04 4🥚moje+5od KD 3❄KD4.1.1,4.2.2,3.2.2
    Transfer 8.04 4.1.1 moje🥚 prog 59,09 14.046dpt⏸ beta 19,6, prog27,90/17.04 9dpt/beta114,0,prog52,50/19.04 11dpt beta268,prog 57,60/21.04 13 dpt beta 608/24.04 16dpt beta 2552/28.04 20dpt beta 9235,prog 64,20
    8.05 7tc mamy ♥️
    22.05 9tc 22mm 150 ud ♥️
    15.06 12+3 prenatalne USG ok,pappa ryz.podwyższ.🥺
    18.07 17tcNifty wszystkie ryzyka niskie🥰
    8.0820tc+1 połówkowe 335g dziewczynki♥️
    26.1031tc+3 USG III trym 1983g
    27.1136tc USG 2700g🥰
    ♥️ur. 21.12.23 CC córeczka 2970 gr, 53 cm
    event.png
  • Karenka Autorytet
    Postów: 3054 5432

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgulaM wrote:
    Hej. Ja się wczoraj nie odezwałam, bo miałam ciężki dzień po punkcji ;(
    Mamy 20 dojrzałych komórek (zapladniamy wszystkie ), ale żeby nie było kolorowo to na wizycie okazało się, że wyniki męża fatalne i lekarz nie gwarantuje, że cokolwiek będziemy mieć do transferowania:(

    Transfer umówiony na czwartek 20 stycznia, także proszę o wpisanie, ale mam wrażenie że znowu wrócimy z niczym :(

    Kasia kciuki za Twojego Kropusia ❤️
    ABK ✊️✊️ za prawidłowy przyrost!
    Celina gratuluję 11 jajeczek ! Zapladniacie wszystkie ?

    To może warto byloby wyselekcjonować plemniki. Nie pamietam jak sie to nazywa. 20 dojrzalych komorek to super wynik i oby lekarz wpadl na pomysl, zeby selekcjonowac tylko duze ruchliwe plemniki ✊❤

    👩‍🦰 45 lat 👦 42 lat
    Staramy się od 03.19r.
    1 IVF:Aromek 3tab+Menopur225 1ET,IMSI,24.01punkcja🤞nie pobrano żadnych🥚
    2 IVF:Puregon150j + Menopur150j26.03tranfer 3dn.8A 😥
    KD:🤬
    3IVF:ruszamy03.23 Elonva150+Menopur75, Orgalutran;od 9dc Menopur300j+Orgalutran; 1.04 Ovi,punkcja 3.04 4🥚moje+5od KD 3❄KD4.1.1,4.2.2,3.2.2
    Transfer 8.04 4.1.1 moje🥚 prog 59,09 14.046dpt⏸ beta 19,6, prog27,90/17.04 9dpt/beta114,0,prog52,50/19.04 11dpt beta268,prog 57,60/21.04 13 dpt beta 608/24.04 16dpt beta 2552/28.04 20dpt beta 9235,prog 64,20
    8.05 7tc mamy ♥️
    22.05 9tc 22mm 150 ud ♥️
    15.06 12+3 prenatalne USG ok,pappa ryz.podwyższ.🥺
    18.07 17tcNifty wszystkie ryzyka niskie🥰
    8.0820tc+1 połówkowe 335g dziewczynki♥️
    26.1031tc+3 USG III trym 1983g
    27.1136tc USG 2700g🥰
    ♥️ur. 21.12.23 CC córeczka 2970 gr, 53 cm
    event.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6403 4534

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I potrzebuje pomocy, pierwszy raz w zyciu mam taki problem, zaparcia, no jest dla mnie dramat.
    Prawdopodobnie wina progesteronu i jego ilosci. Co jesc zeby cukru w kosmos nie wywalili a pomogło i zeby Niunkowi nie zaszkodzic 😢.
    Jem jablko i gruszke dziennie ale nie wiem co jeszcze bo nigdy nie mialam problemow, a zeby cukier nie wybil 😢
    Najem sie sliwek suszonych i mleka to mi cukier wywali (i znajac mnie nie pomoże)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2023, 08:06

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Kluska Autorytet
    Postów: 4498 7426

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    I potrzebuje pomocy, pierwszy raz w zyciu mam taki problem, zaparcia, no jest dla mnie dramat.
    Prawdopodobnie wina progesteronu i jego ilosci. Co jesc zeby cukru w kosmos nie wywalili a pomogło i zeby Niunkowi nie zaszkodzic 😢.
    Jem jablko i gruszke dziennie ale nie wiem co jeszcze bo nigdy nie mialam problemow, a zeby cukier nie wybil 😢
    Najem sie sliwek suszonych i mleka to mi cukier wywali (i znajac mnie nie pomoże)
    Przede wszystkim dużo wody, minimum 35 ml na kg masy ciała. Mi tak ta szybko pomaga kefir, zakwas z buraka.

    Juka2018_1 lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    Artvimed Kraków

    06.25 transfer 5BB, 6dpt 38.4, 10dpt 200, 12dpt 376, 14dpt 880, 30dpt zarodek z ❤️🍀

    02.25 histeroskopia

    11.24 transfer ❄️, biochem

    11.22 zabraliśmy ❄️ do 🏡, 07.23 Z jest na świecie ❤️♀️

    10.22 mamy 4 zdrowe ❄️
    09.22 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR
    💊Wysokie NK maciczne
    💊 Zapalenie endometrium

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • AgulaM Autorytet
    Postów: 2390 3301

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karenka wrote:
    To może warto byloby wyselekcjonować plemniki. Nie pamietam jak sie to nazywa. 20 dojrzalych komorek to super wynik i oby lekarz wpadl na pomysl, zeby selekcjonowac tylko duze ruchliwe plemniki ✊❤
    Wczoraj w klinice był tylko jeden embriolog i sie z niczym nie wyrabial, mówiliśmy lekarzowi że ma zrobić wszystko co potrzeba, a my dopłacimy w czwartek. Zobaczymy co z tego będzie.

    Karenka lubi tę wiadomość

    👩‍🦰36👦41
    Starania od 10lat.... 💔💔
    Kariotypy prawidłowe
    KIR AA, Czynnik V-homozygotyczny
    PAI-heterozygotyczny, C1,C1

    1️⃣ Start IVF Invimed🍀 Poznań
    Ovaleap 300 IU.10 zapłodnionych
    ICSI- 0 zarodków ❌️ Kiepska jakość komórek😵‍💫

    2️⃣06.01 Menopur 300IU
    ICSI 5 trzydniowych zarodków✊️❤️❤️

    I 2023 - ET 2 zarodki 9 bl ❌️ cb?
    III '23 FET 2 zarodki 7 bl 😭 ❌️cb

    3️⃣ Zmiana kliniki-Poznań Polna
    5.10 Scratching endo
    8.10 Puregon 275J, lametta, mensinorm 75 J 10dojrzałych/6zapłodnionych 🙏
    Mamy❄️❄️ 3AA, 4BB🥹🥹
    Transfer 3AA, 18.12.23--> accofil, prograf, neoparin,encorton 🙏✊️
    Cb ❌️
    Cała immunologia przebadana...
    Kwiecień 2024-histeroskopia z biopsją endometrium-wynik ok.
    🏳🏳🏳🏳
  • Kaśka Furiatka Autorytet
    Postów: 2630 10168

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgulaM wrote:
    Hej. Ja się wczoraj nie odezwałam, bo miałam ciężki dzień po punkcji ;(
    Mamy 20 dojrzałych komórek (zapladniamy wszystkie ), ale żeby nie było kolorowo to na wizycie okazało się, że wyniki męża fatalne i lekarz nie gwarantuje, że cokolwiek będziemy mieć do transferowania:(

    Transfer umówiony na czwartek 20 stycznia, także proszę o wpisanie, ale mam wrażenie że znowu wrócimy z niczym :(

    Kasia kciuki za Twojego Kropusia ❤️
    ABK ✊️✊️ za prawidłowy przyrost!
    Celina gratuluję 11 jajeczek ! Zapladniacie wszystkie ?

    Przepiękny jajkowy wynik. Zaciskam kciuki z całych sił, żeby się udało 🤞🍀❤️

    AgulaM lubi tę wiadomość

    age.png
    Obustr. niedrożność, PCOS
    AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
    FV R2_4070A>G - hetero
    MTHFR 677C>T - hetero
    PAI-1 4G - homo
    ☀️ I proc:
    03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
    🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
    ☀️ II proc:
    11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
    🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
    23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
    27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
    28.03 (12+4) - pren - ok
    23.05 (20+4) - połówk - ok
    25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
    28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgulaM wrote:
    Hej. Ja się wczoraj nie odezwałam, bo miałam ciężki dzień po punkcji ;(
    Mamy 20 dojrzałych komórek (zapladniamy wszystkie ), ale żeby nie było kolorowo to na wizycie okazało się, że wyniki męża fatalne i lekarz nie gwarantuje, że cokolwiek będziemy mieć do transferowania:(

    Transfer umówiony na czwartek 20 stycznia, także proszę o wpisanie, ale mam wrażenie że znowu wrócimy z niczym :(

    Kasia kciuki za Twojego Kropusia ❤️
    ABK ✊️✊️ za prawidłowy przyrost!
    Celina gratuluję 11 jajeczek ! Zapladniacie wszystkie ?

    AgulaM wynik piękny, oby teraz mimo wszystko pięknie się zaplodnily ✊
    Kiedy klinika będzie dzwonić?

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6403 4534

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    Przede wszystkim dużo wody, minimum 35 ml na kg masy ciała. Mi tak ta szybko pomaga kefir, zakwas z buraka.

    Wode to pije jak opetana o zakwasie nie pomyslalam
    Dzieki

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ