Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IVF w Gyncentrum Kraków
Odpowiedz

IVF w Gyncentrum Kraków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Limosa Autorytet
    Postów: 1346 554

    Wysłany: 6 października 2021, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Wg lekarzy z dwóch klinik (Artvi+Macierzyństwo) jedyne co może przynieść u mnie efekty to IVF. Przyznam, że nie stać mnie na - w razie niepowodzenia, a tego się spodziewam, bo nie jestem praktycznie w ogóle zdiagnozowana - kilkukrotne podchodzenie do procedury. Słyszałam o programie 2+1 i brzmi zachęcająco, ale nigdy nie słyszałam, żeby tak klinika była polecana, poza tym spotkałam się z negatywnymi opiniami o Gyncentrum Ostrava i trochę mnie to nastawiło negatywnie do całej sieci.
    Bardzo proszę o wasze opinie - podchodziłyście do procedury w tej klinice? U kogo? Z jakim skutkiem? Chętnie poczytam wszystkie opinie 🙂
    Edit: wiem, że jest wątek ogólnie o Gyncentrum, ale mnie interesuje Kraków, nie bardzo mam czas na przedzieranie się przez cały wątek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2021, 11:07

    3jgx90bvoj1fla1b.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4709 4370

    Wysłany: 6 października 2021, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podchodziłam i polecam mimo, że mi się do tej chwili nie udało, ale mam rzadki i trudny czynnik immunologiczny, klinika nie ma tu żadnego wpływu.
    Same zarodki uzyskałam tam bardzo ładne i wysokiej klasy mimo mojego wieku.
    Z kliniki polecam dr Mercika.
    Jestem też w programie 2 plus 1, który się opłaca, zwłaszcza jak masz problemy, wszystkie wizyty w cenie, pierwszy transfer, pierwsze bety do transferu i progesteron/estrogen do punkcji i chyba jeszcze jeden gratis.
    Jeżeli data punkcji lub transferu wypada w sobotę musisz jechać do Katowic bo w soboty placówka nieczynna.
    Plusem jest, że na podstawowe badania (hormony, beta) czeka się maksymalnie do dwóch godzin.

    Limosa lubi tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Limosa Autorytet
    Postów: 1346 554

    Wysłany: 6 października 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska, bardzo dziękuję za wszelkie informacje!
    Czyli w przypadku terminów na sobotę transportują zarodek do Katowic 😬? Wydaje się to trochę ryzykowne (ja z tych co boją się podmiany zarodków, dzieci w szpitalu itp. 😂).

    3jgx90bvoj1fla1b.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4709 4370

    Wysłany: 6 października 2021, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limosa wrote:
    Krakowska, bardzo dziękuję za wszelkie informacje!
    Czyli w przypadku terminów na sobotę transportują zarodek do Katowic 😬? Wydaje się to trochę ryzykowne (ja z tych co boją się podmiany zarodków, dzieci w szpitalu itp. 😂).

    Tak. Miałam taką sytuację. Nic nie musiałam robić, nic podpisywać, oni wszystkim się zajęli, transport bezpłatny.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1072

    Wysłany: 6 października 2021, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limosa wrote:
    Cześć! Wg lekarzy z dwóch klinik (Artvi+Macierzyństwo) jedyne co może przynieść u mnie efekty to IVF. Przyznam, że nie stać mnie na - w razie niepowodzenia, a tego się spodziewam, bo nie jestem praktycznie w ogóle zdiagnozowana - kilkukrotne podchodzenie do procedury. Słyszałam o programie 2+1 i brzmi zachęcająco, ale nigdy nie słyszałam, żeby tak klinika była polecana, poza tym spotkałam się z negatywnymi opiniami o Gyncentrum Ostrava i trochę mnie to nastawiło negatywnie do całej sieci.
    Bardzo proszę o wasze opinie - podchodziłyście do procedury w tej klinice? U kogo? Z jakim skutkiem? Chętnie poczytam wszystkie opinie 🙂
    Edit: wiem, że jest wątek ogólnie o Gyncentrum, ale mnie interesuje Kraków, nie bardzo mam czas na przedzieranie się przez cały wątek.

    Gyncentrum Ostrava to jest kompletnie inny podmiot i jedni z drugimi nie mają nic wspólnego, poza nazwą...

  • Limosa Autorytet
    Postów: 1346 554

    Wysłany: 6 października 2021, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arzu wrote:
    Gyncentrum Ostrava to jest kompletnie inny podmiot i jedni z drugimi nie mają nic wspólnego, poza nazwą...
    Aaaa, myślałam, że to filia, bo na ich stronie widziałam chyba informację o filii w Ostrawie. Może zmylił mnie dr Poláček...

    3jgx90bvoj1fla1b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ