Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍂🍂🌰IVF WRZESIEŃ 2025 🌰🍂🍂
Odpowiedz

🍂🍂🌰IVF WRZESIEŃ 2025 🌰🍂🍂

Oceń ten wątek:
  • Acmvj Autorytet
    Postów: 1149 2079

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Czy któraś z Was miała po punkcji/hiperstymulacji bóle brzucha?? Konkretne żołądek mnie strasznie męczy, miałam jeść wysokobiałkowo a mi ledwo rosół wchodzi. A nutridrinki wychodzą za szybko 🤢🤢 jutro się skontaktuje z lekarzem jak nie z kliniki to z rodzinnym po rozpoczęciu roku szkolnego 🙈 ale wy może macie jakieś domowe sposoby - woda z imbirem i cytryną/coca cola/Nospa niestety się nie sprawdziły, wylądowały tam gdzie nutridrinki 🥲
    Dodam tylko że mam typowo skurcze żołądka bez większych mdłości (chyba że po tych nutridrinkach)

    Ja od razu po punkcji dostałam diostinex i diuver i cyclogest. W pierwszy dzień wymiotowałam i ledwo chodziłam, bo tak mnie brzuch bolał. W później niestety tydzień byłam jeszcze słaba i w głowie mi się kręciło.

    👩'94 :
    -AMH 3,5
    -adenomioza
    -3x histeroskopia: leczenie stanu zapalnego endometrium, korekta blizny po cc, usuwanie mikropolipowatości

    2020- początek starań
    2021- początek starań z pomocą medyczną
    2023- nasz Aniołek żył jeden dzień 💔
    2024- powrót do starań z pomocą medyczną 👩‍⚕️
    03.2025- AIH ❌
    04.2025- kwalifikacja do IVF:
    Stymulacja: Rekovelle 12j+ Menopur 75j +Orgalutran-> 2x Zivafert+ 2x Gonapeptyl Daily
    04.2025- Punkcja-> Pobrano 17 🥚-> 9 MII-> Zapłodnieniu poddano 6 komórek, wszystkie udało się zapłodnić - mamy 4 ❄️
    05.2025- 3 histeroskopia-> znowu stan zapalny-> antybiotyki
    16.06.2025, 14.07.2025- Diphereline-> 26.07.2025 start estrofemu
    14.08.2025 FET 5BA
    5DPT BETA : 31->7DPT BETA : 114->9DPT BETA : 232->11DPT BETA: 473
    05.09.2025-> mamy mrugające serduszko ❤️

    preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Ja miałam dokładnie takie same objawy- jak miałam hiperkę, to bolało mnie na wysokości żołądka. Dostałam Dostinex i po dwóch dniach mi przeszło.

    Biorę od czwartki Dostinex i na razie jest z dnia na dzień gorzej 😢 chyba jednak będę się musiała skontaktować z lekarzem

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Biorę od czwartki Dostinex i na razie jest z dnia na dzień gorzej 😢 chyba jednak będę się musiała skontaktować z lekarzem
    To masz rację, lepiej się skontaktować z lekarzem, oby Ci się bardziej hiperka nie rozkręciła :(

    Nowa31 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Cavarathiel Autorytet
    Postów: 1077 2341

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    Dziewczyny, na ile dni przed transferem na cyklu sztucznym mieliście wyznaczoną datę?

    Mam dosyć mocną obstawę immunologiczną i muszę najpóźniej 8 dni przed znać datę. Czy standardowo lekarz wskazuje ją z takim wyprzedzeniem?
    Taką wstępną miałam ustaloną już przy rozpisaniu cyklu transferowego właśnie ze względu na tą obstawę immunologiczną. Aż się zdziwiłam, bo mój doktor jest raczej z drużyny "nie patrzmy w przyszłość, liczy się tu i teraz" 😆 Ostatecznie przesunęło mi się o jeden dzień, czyli wyszło, że pierwszy accofil przyjęłam 7 dni przed a nie 8, ale wiele razy była tu podobna sytuacja i Jarosz pisała dziewczynom, że też ok i jeden dzień podobno nie robi różnicy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2025, 22:16

    Julia24, Andzia, Nowa31 lubią tę wiadomość

    Starania na luźno od 01.2023, świadome starania od 06.2024
    32👩 34🧔
    ◽ AMH 0,56 (11.24)
    ◽ Adenomioza
    ◽ immunologia ❗

    📅 11.2024 Bocian Szczecin
    ◽04-21.01.25 🥚3->3 MII: ❄️ 4AA i i 3BB
    20.02.25 - FET - beta<2,3 ❌
    24.03.25 - FET - beta<2,3 ❌

    ◽02-17.05.25🥚7->2 MII:❄️4AB
    22.05, 20.06, 17.07 diphereline i hydroxy
    13.08.25 - FET - Encorton, Acard, Prograf, Accofil
    5dpt ⏸️, 6dpt 31, 8dpt 57,4, 10dpt 122, 14dpt 527, 21dpt 7274, 27dpt CRL 0,41 i❤️
    nifty pro - zdrowa dziewczynka 🩷
    12+3 - I prenatalne 6,2cm
    20+2 - 324g
    21+1 - II prenatalne 424 g
    24+2 - 629g
    28+2 - 1235g
    31+2 - 1729g
    33+2 - 2071g
    36+2 - 2663g
    39+2 - 3343g
    41+2 - już z nami ❤️3900g, 56cm

    age.png
  • evcix84 Autorytet
    Postów: 566 1025

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja we wrześniowym wątku.
    Powodzenia nowym prowadzącym.
    Lajla wszystkiego dobrego na nowej drodze życia oraz kciuki za wszystkie wojowniczki ♥️💞🥰😘

    MałaStokrotka, Monixma, Nowa31, sylstaa, niecierpliwa ..., Pat87, Marysia_ lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 84' 🧔🏻‍82' ✅
    Prawy jajowód niedrożny, niedoczynność tarczycy IO, trombofilia
    AMH 6,2
    Kariotypy ok
    2020 - starania naturalne - stymulacja owulacji
    04.2023 - ciąża 💔 10tc - trisomia 18, zabieg łyżeczkowania
    12.2023 - ciąża 💔 5tc - zabieg łyżeczkowania
    04.2024 - histeroskopia - usunięcie mięśniaka macicy
    08.2024 - rozpoczęcie stymulacji 04.09.24 - punkcja j- pobrane 22 🥚➡️❄️❄️
    02.10.24 - FET ❄️
    12.10.24 - beta <0,2
    04.11.24 - FET ❄️
    8dpt beta 17,4. 10dpt beta 8,6
    23.11.24 - start drugiej stymulacji
    06.12 24 - punkcja - pobrane 10 🥚➡️❄️❄️ 08.01.25 - FET ❄️
    17.01.25 - 9dpt beta <0,2
    31.01.25 - histeroskopia - cd138 + cd56 = antybiotyk
    22.04.25 - FET
    10dpt beta 54, 13dpt beta 316, 15dpt beta 948, 17dpt beta 1887, 20dpt beta 3809, 24dpt beta 7500, 27dpt beta 9300
    06.25 poronienie chybione 💔
    12.08.25 - start trzeciej stymulacji, 23.08 punkcja ➡️❄️PGTA ➡️0
    10.2025 decyzja o AZ
  • AneczkaKluseczka Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja nadal krwawie po histeroskopii z wycinkiem. To już 12 dzień, a krwawienie jak delikatna miesiączka. Żadnych innych objawów nie mam. Jestem na antykoncepcji, więc to miesiączka raczej też nie jest. Jestem przerażona :/

  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2114

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    To ja poproszę o wpis 08.09 📅 - rozpisanie stymulacji 😎
    Oby ten wrzesień był dla nas łaskawy ❤️🤞


    Jaki masz dalszy plan na transfery? Będziesz podchodziła według zaleceń Jarosz czy myślisz o zmianie immunologa?
    Pamiętam, że mamy trochę podobną sytuację jeśli chodzi o cross match.

    Powodzenia i kciuki za jajca. 🙂

    just_a_girl, sylstaa lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 548 1095

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Czy któraś z Was miała po punkcji/hiperstymulacji bóle brzucha?? Konkretne żołądek mnie strasznie męczy, miałam jeść wysokobiałkowo a mi ledwo rosół wchodzi. A nutridrinki wychodzą za szybko 🤢🤢 jutro się skontaktuje z lekarzem jak nie z kliniki to z rodzinnym po rozpoczęciu roku szkolnego 🙈 ale wy może macie jakieś domowe sposoby - woda z imbirem i cytryną/coca cola/Nospa niestety się nie sprawdziły, wylądowały tam gdzie nutridrinki 🥲
    Dodam tylko że mam typowo skurcze żołądka bez większych mdłości (chyba że po tych nutridrinkach)

    A pijesz powoli te nutradrinki?
    Jako że mam chorobę Crohna (choroba układu pokarmowego) mam doswiadczenie z tymi napojami 🙂 jak wypije na raz dosyć szybko mam to samo 🙂 nalezy je pić małymi lykami. Ja jeden pije około pol godziny :)
    Ale to tylko taka rada co do nutridrinkow. Objawy koniecznie bym skontaktowała z lekarzem z kliniki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2025, 19:57

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
  • Nadzieja. 1 Ekspertka
    Postów: 240 814

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , czy Wy myślicie że 5 dni po transferze dwie kreski na teście może być realne ? Czy to jeszcze ovitrelle może być ? 10dni temu miałam podane

    ON:43
    ONA:33
    Starania od 2018r

    08.2025 transfer 4AB
    5dpt II
    7dpt 46,9
    8dpt 127
    10dpt 207
    13dpt 766
    17dpt4198 Prog 44.9
    21dpt USG 🤞🤞🤞
  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 548 1095

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja. 1 wrote:
    Dziewczyny , czy Wy myślicie że 5 dni po transferze dwie kreski na teście może być realne ? Czy to jeszcze ovitrelle może być ? 10dni temu miałam podane
    Ovitrelle niby moze utrzymywać sie do 12 dni. Najlepiej zrobić betę, będziesz miala pewność.

    Majka95 lubi tę wiadomość

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
  • Komanuss Autorytet
    Postów: 957 465

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosołek123 wrote:
    Ovitrelle niby moze utrzymywać sie do 12 dni. Najlepiej zrobić betę, będziesz miala pewność.
    Kiedy następne usg?

    Ona '89
    On '86

    ■niskie amh
    ■wysokie fsh


    ❤️ naturals grudzień 2025
    ♡ 9+2- 3cm
    ♡ 12+5 tc 6,9 cm 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    ♡ 14 tc 🐨 92 gram
    ♡ 18tc 🦫 238 gram ( wciąż nie znam płci ale w brzuszku się wierci)
    ♡ 19+2 tc baby girl 🩷🩷🩷
    ♡ 20+5 tc 🐹418g
    preg.png

    Czekamy na Marcelinke 🩷
  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 548 1095

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komanuss wrote:
    Kiedy następne usg?

    Ja mam we wtorek 🙂

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
  • Małgosia 83 Ekspertka
    Postów: 202 60

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, podpowiedzcie gdzie najczesciej robicie betę żeby były w miarę szybkie wyniki? 🚀Jaka sieć? Alab/ Diagnostyka czy coś innego? Ja wszędzie mam dosyć spory dojazd, muszę się na coś zdecydować żeby zacząć monitotmrowac betę

    Starania od 2019
    IVF - sierpień 2025
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosołek123 wrote:
    A pijesz powoli te nutradrinki?
    Jako że mam chorobę Crohna (choroba układu pokarmowego) mam doswiadczenie z tymi napojami 🙂 jak wypije na raz dosyć szybko mam to samo 🙂 nalezy je pić małymi lykami. Ja jeden pije około pol godziny :)
    Ale to tylko taka rada co do nutridrinkow. Objawy koniecznie bym skontaktowała z lekarzem z kliniki.
    Tak powoli powoli... tego się nie da wypić na raz 😂😂 jutro zadzwonie do rodzinnego i do kliniki

    Rosołek123 lubi tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Fiolek100 Ekspertka
    Postów: 185 586

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosia 83 wrote:
    Hej Dziewczyny, podpowiedzcie gdzie najczesciej robicie betę żeby były w miarę szybkie wyniki? 🚀Jaka sieć? Alab/ Diagnostyka czy coś innego? Ja wszędzie mam dosyć spory dojazd, muszę się na coś zdecydować żeby zacząć monitotmrowac betę

    Ja robilam zarowno w alabie jak i diagnostyce i wyniki w obu byly tego samego dnia (przy pobraniu rano) :)

    ♀️35 ♂️35
    05.21 - córka

    👩🏻 IO, nadczynność tarczycy (choroba gravesa basedowa, wyniki w miare pod kontrola)

    AMH 0.62 (0.37 w 2024)
    Drożność ☑️

    starania naturalne o rodzeństwo od 2024, z pomocą medyczną od 03.2025

    03-05.2025 - 3 IUI ❌
    21.08 - start stymulacji (Menopur + Cetrotide)
    30.08 - punkcja - 3 🥚
    4.09 - transfer 4AA
    4 dpt ⏸️
    5 dpt beta 13.4
    7 dpt beta 52.5
    9 dpt beta 92.7
    11 dpt 264.5
    14 dpt 877.8 prog 83.16
    7w0d - CRL 1 cm, ❤️ 140/min

    preg.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosia 83 wrote:
    Hej Dziewczyny, podpowiedzcie gdzie najczesciej robicie betę żeby były w miarę szybkie wyniki? 🚀Jaka sieć? Alab/ Diagnostyka czy coś innego? Ja wszędzie mam dosyć spory dojazd, muszę się na coś zdecydować żeby zacząć monitotmrowac betę
    Ja wszystkie badania robię w diagnostyce przyszpitalnej, bywało, że po trzech godzinach wyniki 😄

  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 737 1489

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AneczkaKluseczka wrote:
    Dziewczyny ja nadal krwawie po histeroskopii z wycinkiem. To już 12 dzień, a krwawienie jak delikatna miesiączka. Żadnych innych objawów nie mam. Jestem na antykoncepcji, więc to miesiączka raczej też nie jest. Jestem przerażona :/

    W zeszłym roku przeszłam histeroskopię, z tym że było to wycięcie przegrody macicy. Miałam plamienia aż do miesiączki. Konsultowałam to z lekarzem i mówił, że tak może być po zabiegach na macicy. Antykoncepcja też czasem powoduje plamienia.

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 37+4 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • AniaiX Przyjaciółka
    Postów: 107 207

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosia 83 wrote:
    Hej Dziewczyny, podpowiedzcie gdzie najczesciej robicie betę żeby były w miarę szybkie wyniki? 🚀Jaka sieć? Alab/ Diagnostyka czy coś innego? Ja wszędzie mam dosyć spory dojazd, muszę się na coś zdecydować żeby zacząć monitotmrowac betę

    Ja robię w badaj.to wyniki zawsze mam między 14-15:30 tego samego dnia, oczywiście z samego rana krew oddana ;)

    🙎‍♀️ 94'
    Insulinooporności, PCOS, niedoczynność tarczycy.
    AMH: 5.10
    Kariotyp ✅
    ANA 1,2,3 ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅

    👦🏻 90'
    Wszystko ok ✅

    Starania od: 06/2022
    06/2023- poronienie 10 tc 💔
    08/2023 - cb 💔

    20/07/2024 - start stymulacji.
    02/08/2024 - punkcja
    Mamy 4 ❄️ klasy: 4.1.1

    31/08/2024 Transfer ❄️ ❌💔
    Zostały nam jeszcze 3❄️❄️❄️
    12/2024 - 8tc 💔
    Allo mlr - 9%
    Cross match - 3%
    IMK - ok ✅
    Cytokiny ❌

    Wyleczony stan zapalny endometrium 💊
    5x szczepienia limfocytami męża 💉
    13/08/2025 - 2 transfer ❄️
    20/08/2025 - 8dpt ⏸️
    23/08/2025 -10 dpt beta 277,20
    26/08/2025 - 13 dpt beta 1107,40
    22/09/2025 - 1,79cm + 165 FHR ❤️

    "Za gwiazdy które słuchają...I marzenia które się spełniają..."

    preg.png
  • Johana Autorytet
    Postów: 1002 737

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Nie bardzo ostatnio mam jak być z Wami na bieżąco ale podczytuję ile mogę i trzymam za Was wszystkie kciuki!
    Mam nadzieję że wrzesień będzie dla Was szczęśliwy!

    Ja szykuje się w tym miesiącu na histeroskopie i przeraża mnie oszczędny tryb życia po niej z moim diabelkiem 🤭 faktycznie tak trzeba uważać z podnoszeniem itp? 🫣

    👦 azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅

    6 ❄️

    I FET
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    II FET
    7dpt < 0,1 😢 próg 11

    Histeroskopia

    III FET
    10dpt 360
    12dpt 712
    14dpt 2157
  • Johana Autorytet
    Postów: 1002 737

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziewczyny super podsumowanie ostatniego miesiąca! ❤️ statystyki dają nadzieję ❤️

    👦 azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅

    6 ❄️

    I FET
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    II FET
    7dpt < 0,1 😢 próg 11

    Histeroskopia

    III FET
    10dpt 360
    12dpt 712
    14dpt 2157
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ