X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IVM - doświadczenia??
Odpowiedz

IVM - doświadczenia??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    czy są tu jakieś dziewczyny, które mają doświadczenia z IVM.
    Po dwóch latach leczenia oraz jednej ciąży utraconej w 5 tc postanowiłam przyśpieszyć sprawę i z własnych funduszy zasugerowałam, że idziemy w in vitro.

    Lekarz (Invimed) uznał, że odpowiedni będzie IVM. Troszkę mnie to martwi - bo wiadomości o tym mniej. Skuteczność też chyba niższa. A ja mam potrzebę samodzielnego dokształcenia się, zrozumienia.

    A poza tym w ramach leczenia, nikt mi wprost nie powiedział, że mam PCOS - a to metoda najlepsza właśnie na PCOS.
    Teraz również witaminki pod invitro.

    Ustalono hiperinsulinemię, hipertestosteronizm, hiperprolatynemię i hiperandrogenizm.
    Na co dzień zażywam 5 sztuk Glucopage (500 HX), co drugi dzień 1/2 Norprolac.

    Pomału już mi się nawet @ zaczęła pojawiać naturalnie.

    Już jesteśmy po wstępnych badaniach. Po 20.06 idziemy na wizytę i pewnie będziemy podpisywać już umowę.

    Jestem dobrej myśli...
    Jednak obawiam się, że to IVM. I zbankrutuję zanim się uda, albo skończy się i tak tradycyjnym IVF...

    Będę wdzięczna za doświadczenia, jeśli macie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest watek na forum invitro tam zapytaj o doswiadczenia.

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to za forum in vitro?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    watek IVF

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ