X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Jak dawkować duphaston?
Odpowiedz

Jak dawkować duphaston?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Lekarz przepisał mi duphaston mam go dawkować od 16 dnia cyklu, tylko niewiem jak sie to stało albo nie dosłyszałam albo mi nie powiedział jak długo mam go zażywać. Może któraś z was mi w tym pomoże przepisane mam dwa opakowania po 20 tabletek

    ona32
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu zadzwoń do lekarza i się dopytaj.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm np. ja brałam 2x1 przez 10 dni, po potwierdzonej owulacji, poźniej test jak wychodzi negatywny to odstawiałam i czekałam na @.

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D basiula mam jeszcze jedno pytanie ponieważ ma przepisane 2 opakowania tego lekarstwa jeśli test wyjdzie negatywny to wtedy czekam na okres i potem znowu od 16 dnia cyklu zaczynam dawkowanie przez kolejne 10 dni tego lekarstwa tak?

    ona32
  • polin86 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, ja mam z kolei zalecone, żeby brać po jednej tabletce od 16dc do 25dc. Czyli 10 tabletek w jednym cyklu i koniec. Lekarza dopytaj, bo duphaston można różnie dawkować.

    9 CS, 29.11.2017 - cp jajowodowa
    Laparoskopia, nacięcie prawego jajowodu
    Polin86
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ